zaterdag

30 maart 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORC3Code Rowd odz. Een Orcaan is comingBB D21e ronde 1[3]02:24,85e
Madelief van Velzen
ORC8TriggeredBB D21e ronde 2[2]02:19,62e
Tesse van den Aker
ORC28BrakboordBB H11e ronde 1[4]02:08,23e
Marijn Bikker
ORC42FOCUSBB H11e ronde 3[6]02:09,22e
Fabio Matarrese
ORC49StrijklustBB H31e ronde 1[1]02:05,12e
Jelle Rienstra
ORC60De Vaarao'sBB H31e ronde 2[6]02:10,04e
Robin Mortier
ORC85Zeeslag odz je vindt ons op C4D C4+ Klassement1e ronde 3[3]02:19,86e
Gaetane JM Demyttenaere
ORC99Bootje Krowket odz Niet alleen heet van binnenBB D41e ronde 1[5]02:23,71e
Floor Becx
ORC111DRiemteamBB D41e ronde 4[2]02:33,64e
Anique van den Broek
ORC3Code Rowd odz. Een Orcaan is comingBB D22e ronde 5[1]02:32,42e
Madelief van Velzen
ORC8TriggeredBB D22e ronde 4[4]02:20,52e
Tesse van den Aker
ORC28BrakboordBB H12e ronde 1[1]02:09,54e
Marijn Bikker
ORC42FOCUSBB H12e ronde 4[2]02:09,13e
Fabio Matarrese
ORC85Zeeslag odz je vindt ons op C4D C4+ Klassement2e ronde 2[5]02:21,25e
Gaetane JM Demyttenaere
ORC49StrijklustBB H32e ronde 3[6]02:05,25e
Jelle Rienstra
ORC60De Vaarao'sBB H32e ronde 4[6]02:04,84e
Robin Mortier
ORC111DRiemteamBB D42e ronde 1[2]02:28,61e
Anique van den Broek
ORC99Bootje Krowket odz Niet alleen heet van binnenBB D42e ronde 4[1]02:20,55e
Floor Becx
ORC3Code Rowd odz. Een Orcaan is comingBB D2C-finale[1]02:21,13e
Madelief van Velzen
ORC8TriggeredBB D2B-finale[3]02:10,72e
Tesse van den Aker
ORC28BrakboordBB H1B-finale[3]02:04,44e
Marijn Bikker
ORC42FOCUSBB H1B-finale[4]02:00,72e
Fabio Matarrese
ORC60De Vaarao'sBB H3B-finale[1]02:03,25e
Robin Mortier
ORC49StrijklustBB H3B-finale[5]02:01,14e
Jelle Rienstra
ORC99Bootje Krowket odz Niet alleen heet van binnenBB D4C-finale[2]02:22,63e
Floor Becx
ORC111DRiemteamBB D4C-finale[6]02:24,14e
Anique van den Broek
ORC85Zeeslag odz je vindt ons op C4D C4+ KlassementD-finale[2]02:17,34e
Gaetane JM Demyttenaere

zondag

31 maart 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORC131Luctor et EmErgo odz Alle wegen leiden naar RowmeBB D11e ronde 2[2]02:09,62e
Nine Jit Gardenier
ORC136Rowca Cola odz Doe nog maar een blikkieBB D11e ronde 3[1]02:34,35e
Tesse Holdrinet
ORC150NeanderhalersBB H21e ronde 1[3]01:54,91e
Niels KooiM
ORC175ClubC4+H C4+ Klassement1e ronde 1[4]02:00,35e
Barry Praag
ORC197Krowkodil odz Hop, hop met je krokobilBB D31e ronde 1[3]02:26,22e
Floortje HosM
ORC215OverstuurBB D31e ronde 4[3]02:20,14e
Imke van Hal
ORC131Luctor et EmErgo odz Alle wegen leiden naar RowmeBB D12e ronde 1[4]02:06,11e
Nine Jit Gardenier
ORC136Rowca Cola odz Doe nog maar een blikkieBB D12e ronde 2[5]02:17,24e
Tesse Holdrinet
ORC150NeanderhalersBB H22e ronde 3[4]01:55,61e
Niels KooiM
ORC197Krowkodil odz Hop, hop met je krokobilBB D32e ronde 2[5]02:35,75e
Floortje HosM
ORC215OverstuurBB D32e ronde 4[3]02:24,65e
Imke van Hal
ORC175ClubC4+H C4+ Klassement2e ronde 2[6]02:00,06e
Barry Praag
ORC136Rowca Cola odz Doe nog maar een blikkieBB D1C-finale[3]02:12,01e
Tesse Holdrinet
ORC131Luctor et EmErgo odz Alle wegen leiden naar RowmeBB D1A-finale[4]02:04,41e
Nine Jit Gardenier
ORC150NeanderhalersBB H2A-finale[4]01:54,84e
Niels KooiM
ORC197Krowkodil odz Hop, hop met je krokobilBB D3C-finale[1]02:23,84e
Floortje HosM
ORC215OverstuurBB D3B-finale[3]02:06,31e
Imke van Hal
ORC175ClubC4+H C4+ KlassementD-finale[1]02:01,25e
Barry Praag