zaterdag

30 maart 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
NER9Dames 10BB D21e ronde 2[3]02:38,65e
Pine ten Raa
NER27Heren 10BB H11e ronde 1[3]02:34,46e
Job Suijs
NER40Heren 7BB H11e ronde 3[4]02:01,91e
Sylvan Kooistra
NER54Heren 17BB H31e ronde 1[6]02:14,44e
Floris de Bruïne
NER71Heren 5BB H31e ronde 4[5]02:29,06e
Stijn van der Ben
NER74Damesch 1D C4+ Klassement1e ronde 1[3]02:03,52e
Jardenna Mohazzab
NER78Dames 2D C4+ Klassement1e ronde 2[1]02:16,04e
Florine Mutsaerts
NER119Dames 6BB D41e ronde 5[5]02:40,05e
Olfa Muller
NER9Dames 10BB D22e ronde 4[5]02:28,76e
Pine ten Raa
NER40Heren 7BB H12e ronde 2[6]01:57,31e
Sylvan Kooistra
NER27Heren 10BB H12e ronde 3[6]02:24,25e
Job Suijs
NER74Damesch 1D C4+ Klassement2e ronde 1[5]02:08,53e
Jardenna Mohazzab
NER78Dames 2D C4+ Klassement2e ronde 2[3]02:20,64e
Florine Mutsaerts
NER71Heren 5BB H32e ronde 1[4]02:52,16e
Stijn van der Ben
NER54Heren 17BB H32e ronde 1[5]02:09,72e
Floris de Bruïne
NER119Dames 6BB D42e ronde 3[5]02:35,54e
Olfa Muller
NER9Dames 10BB D2D-finale[3]02:28,44e
Pine ten Raa
NER27Heren 10BB H1D-finale[6]02:16,33e
Job Suijs
NER40Heren 7BB H1A-finale[2]01:51,82e
Sylvan Kooistra
NER71Heren 5BB H3D-finale[6]02:41,16e
Stijn van der Ben
NER54Heren 17BB H3C-finale[6]02:05,52e
Floris de Bruïne
NER119Dames 6BB D4D-finale[6]02:57,26e
Olfa Muller
NER78Dames 2D C4+ KlassementD-finale[5]02:08,12e
Florine Mutsaerts
NER74Damesch 1D C4+ KlassementA-finale[6]02:00,64e
Jardenna Mohazzab

zondag

31 maart 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
NER143Dames 8BB D11e ronde 4[2]02:30,05e
Hannah Schwarz
NER164Heren 8BB H21e ronde 3[5]did not start
Maarten Plomp
NER186Heren 2H C4+ Klassement1e ronde 3[4]01:58,16e
Robin Flipse
NER192Heeren 1H C4+ Klassement1e ronde 4[4]01:46,31e
Youp Leeuwenburgh
NER217Dames 5BB D31e ronde 4[5]02:24,75e
Emmelot Tideman
NER143Dames 8BB D12e ronde 2[1]02:15,52e
Hannah Schwarz
NER164Heren 8BB H22e ronde 2[3]02:45,36e
Maarten Plomp
NER223NereusD 4+voorwedstrijd 2[2]02:10,32e
Maartje Serlé
NER217Dames 5BB D32e ronde 3[6]02:25,43e
Emmelot Tideman
NER186Heren 2H C4+ Klassement2e ronde 2[2]01:58,15e
Robin Flipse
NER192Heeren 1H C4+ Klassement2e ronde 4[4]01:48,82e
Youp Leeuwenburgh
NER223NereusD 4+A-finale[1]02:09,56e
Maartje Serlé
NER143Dames 8BB D1B-finale[2]03:21,36e
Hannah Schwarz
NER164Heren 8BB H2D-finale[5]02:11,73e
Maarten Plomp
NER217Dames 5BB D3B-finale[1]02:45,36e
Emmelot Tideman
NER186Heren 2H C4+ KlassementD-finale[5]01:58,44e
Robin Flipse
NER192Heeren 1H C4+ KlassementA-finale[5]01:47,74e
Youp Leeuwenburgh