zaterdag

30 maart 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARG5Argo Dames B1BB D21e ronde 1[5]02:12,82e
Elodie Bergsma
ARG22Argo Dames B5BB D21e ronde 4[4]02:28,23e
Toos Töben
ARG31Argo Heren B2BB H11e ronde 2[1]02:10,22e
Jonne Veldboom
ARG36Argo Heren B5BB H11e ronde 2[6]02:16,94e
Siem Bolluyt
ARG55Argo Heren B1BB H31e ronde 2[1]02:02,12e
Niels Mulder
ARG67Argo Heren B4BB H31e ronde 4[1]02:08,93e
Max ten Have
ARG88Argo 2D C4+ Klassement1e ronde 3[6]02:10,74e
Noortje Schalker
ARG90Argo 1D C4+ Klassement1e ronde 4[2]02:01,41e
Carien van Rietschoten
ARG101Argo Dames B7BB D41e ronde 2[2]02:35,45e
Linn Horsthuis
ARG116Argo Dames B3BB D41e ronde 5[2]02:19,51e
Wietske de Groot
ARG22Argo Dames B5BB D22e ronde 2[2]02:28,42e
Toos Töben
ARG5Argo Dames B1BB D22e ronde 4[2]02:25,23e
Elodie Bergsma
ARG36Argo Heren B5BB H12e ronde 2[2]02:20,25e
Siem Bolluyt
ARG31Argo Heren B2BB H12e ronde 2[5]02:25,06e
Jonne Veldboom
ARG88Argo 2D C4+ Klassement2e ronde 4[1]02:15,26e
Noortje Schalker
ARG90Argo 1D C4+ Klassement2e ronde 4[2]02:06,91e
Carien van Rietschoten
ARG67Argo Heren B4BB H32e ronde 4[2]02:09,46e
Max ten Have
ARG55Argo Heren B1BB H32e ronde 4[5]01:57,21e
Niels Mulder
ARG101Argo Dames B7BB D42e ronde 3[2]02:44,55e
Linn Horsthuis
ARG116Argo Dames B3BB D42e ronde 4[2]02:18,74e
Wietske de Groot
ARG22Argo Dames B5BB D2C-finale[5]02:19,92e
Toos Töben
ARG5Argo Dames B1BB D2A-finale[6]02:12,65e
Elodie Bergsma
ARG31Argo Heren B2BB H1C-finale[1]02:06,71e
Jonne Veldboom
ARG36Argo Heren B5BB H1C-finale[6]02:13,65e
Siem Bolluyt
ARG67Argo Heren B4BB H3C-finale[3]02:33,86e
Max ten Have
ARG55Argo Heren B1BB H3A-finale[6]01:56,25e
Niels Mulder
ARG101Argo Dames B7BB D4E-finale[3]02:26,21e
Linn Horsthuis
ARG116Argo Dames B3BB D4B-finale[1]02:18,64e
Wietske de Groot
ARG88Argo 2D C4+ KlassementC-finale[5]02:08,63e
Noortje Schalker
ARG90Argo 1D C4+ KlassementA-finale[4]01:59,32e
Carien van Rietschoten

zondag

31 maart 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARG127Argo Dames B4BB D11e ronde 1[4]02:26,45e
Julia Vos
ARG170Argo Heren B3BB H21e ronde 4[5]02:00,92e
Wouter Slootweg
ARG173Argo 1H C4+ Klassement1e ronde 1[2]01:45,51e
Xander Berkouwer
ARG178Argo 2H C4+ Klassement1e ronde 2[2]01:52,03e
Jesse Frunt
ARG198Argo Dames B6BB D31e ronde 1[4]02:22,41e
Sofie van Dooren
ARG216Argo Dames B2BB D31e ronde 4[4]02:11,21e
Mayra Nagtzaam
ARG127Argo Dames B4BB D12e ronde 1[1]02:21,04e
Julia Vos
ARG170Argo Heren B3BB H22e ronde 3[3]03:04,15e
Wouter Slootweg
ARG229ArgoD 4+voorwedstrijd 3[4]02:07,64e
Willemein Hoving
ARG216Argo Dames B2BB D32e ronde 1[2]02:16,61e
Mayra Nagtzaam
ARG198Argo Dames B6BB D32e ronde 2[1]02:24,53e
Sofie van Dooren
ARG173Argo 1H C4+ Klassement2e ronde 2[5]01:44,41e
Xander Berkouwer
ARG178Argo 2H C4+ Klassement2e ronde 3[1]01:50,64e
Jesse Frunt
ARG229ArgoD 4+B-finale[5]02:07,54e
Willemein Hoving
ARG127Argo Dames B4BB D1B-finale[6]02:27,54e
Julia Vos
ARG170Argo Heren B3BB H2D-finale[4]01:57,91e
Wouter Slootweg
ARG198Argo Dames B6BB D3B-finale[5]02:06,92e
Sofie van Dooren
ARG216Argo Dames B2BB D3A-finale[3]02:11,92e
Mayra Nagtzaam
ARG178Argo 2H C4+ KlassementC-finale[3]01:53,63e
Jesse Frunt
ARG173Argo 1H C4+ KlassementA-finale[4]01:43,61e
Xander Berkouwer