zo 09:30 - race 201 - [801] BB D1 1e ronde 1

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.PELBorrelbootje[6]02:13,8(1)
 Josefien Swennenhuis
2.NJODames 10[2]02:15,0(2)
 Cornelie Schnitker+1,2
3.LAGDames 4[1]02:18,6(3)
 Femke van der Veen+4,8
4.SAUBonitasaura[5]02:23,2(4)
 Pauline von Brockhusen+9,4
5.ARGArgo Dames B4[4]02:26,4(5)
 Julia Vos+12,6
6.SKADames 13[3]02:32,3(6)
 Iris Hendriks+18,5

zo 09:37 - race 202 - [801] BB D1 1e ronde 2

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.PROChiquita's[4]02:08,8(1)
 Susanne Franken
2.ORCLuctor et EmErgo odz Alle wegen leiden naar Rowme[2]02:09,6(2)
 Nine Jit Gardenier+0,8
3.PROCalypso[5]02:10,3(3)
 Vicky van Heijningen+1,5
4.AEGAegir 13[6]02:25,8(4)
 Loren Morrison+17,0
5.GYATorpedo[3]02:27,3(5)
 Liz Spit+18,5
6.AEGAegir 5[1]02:47,5(6)
 Franka Roest+38,7

zo 09:44 - race 203 - [801] BB D1 1e ronde 3

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.SKADames 5[2]02:09,1(1)
 Sophie van Dongen
2.SKOSTØRM[6]02:15,5(2)
 Hannah Hendriks+6,4
3.NJODames 12[4]02:27,0(3)
 Emma Engelen+17,9
4.TRIDames 4'19[3]02:28,7(4)
 Sarah van Hooijdonk+19,6
5.ORCRowca Cola odz Doe nog maar een blikkie[1]02:34,3(5)
 Tesse Holdrinet+25,2
ASODubbelvolniet gestart
 Noëlle Bakker

zo 09:51 - race 204 - [801] BB D1 1e ronde 4

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.ASOPier Pressure[3]02:14,4(1)
 Stella Mukanyangezi
2.SKOGØLDSTRIKE[5]02:26,9(2)
 Inez van Balen+12,5
3.PHOPhataal[1]02:27,9(3)
 Sivanne te Braake+13,5
4.GYAOLLY[6]02:28,8(4)
 Sanne Lanting+14,4
5.NERDames 8[2]02:30,0(5)
 Hannah Schwarz+15,6
THESchuurboordniet gestart
 Lisan Cox

zo 11:43 - race 217 - [801] BB D1 2e ronde 1

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.ORCLuctor et EmErgo odz Alle wegen leiden naar Rowme[4]02:06,1(1)
 Nine Jit Gardenier
2.NJODames 12[2]02:15,1(2)
 Emma Engelen+9,0
3.PELBorrelbootje[6]02:16,0(3)
 Josefien Swennenhuis+9,9
4.ARGArgo Dames B4[1]02:21,0(4)
 Julia Vos+14,9
5.TRIDames 4'19[3]02:28,1(5)
 Sarah van Hooijdonk+22,0
6.LAGDames 4[5]02:33,1(6)
 Femke van der Veen+27,0

zo 11:50 - race 218 - [801] BB D1 2e ronde 2

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.PROCalypso[6]02:09,5(1)
 Vicky van Heijningen
2.NERDames 8[1]02:15,5(2)
 Hannah Schwarz+6,0
3.SKOSTØRM[3]02:16,5(3)
 Hannah Hendriks+7,0
4.ORCRowca Cola odz Doe nog maar een blikkie[5]02:17,2(4)
 Tesse Holdrinet+7,7
5.SKADames 13[4]02:45,4(5)
 Iris Hendriks+35,9
ASODubbelvolniet gestart
 Noëlle Bakker

zo 11:57 - race 219 - [801] BB D1 2e ronde 3

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.SKADames 5[2]02:10,9(1)
 Sophie van Dongen
2.ASOPier Pressure[6]02:16,3(2)
 Stella Mukanyangezi+5,4
3.THESchuurboord[1]02:21,4(3)
 Lisan Cox+10,5
4.GYAOLLY[5]02:30,6(4)
 Sanne Lanting+19,7
5.PHOPhataal[3]02:35,8(5)
 Sivanne te Braake+24,9
6.AEGAegir 5[4]02:38,5(6)
 Franka Roest+27,6

zo 12:04 - race 220 - [801] BB D1 2e ronde 4

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.PROChiquita's[3]02:08,9(1)
 Susanne Franken
2.NJODames 10[5]02:17,4(2)
 Cornelie Schnitker+8,5
3.GYATorpedo[4]02:22,7(3)
 Liz Spit+13,8
4.SKOGØLDSTRIKE[2]02:27,1(4)
 Inez van Balen+18,2
5.AEGAegir 13[1]02:30,1(5)
 Loren Morrison+21,2
6.SAUBonitasaura[6]02:36,5(6)
 Pauline von Brockhusen+27,6

zo 15:00 - race 238 - [801] BB D1 D-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.THESchuurboord[1]02:13,4(1)
 Lisan Cox
2.PHOPhataal[4]02:22,0(2)
 Sivanne te Braake+8,6
3.AEGAegir 5[5]02:29,8(3)
 Franka Roest+16,4
4.SAUBonitasaura[3]02:35,1(4)
 Pauline von Brockhusen+21,7
5.SKADames 13[2]02:36,4(5)
 Iris Hendriks+23,0

zo 15:07 - race 239 - [801] BB D1 C-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.ORCRowca Cola odz Doe nog maar een blikkie[3]02:12,0(1)
 Tesse Holdrinet
2.TRIDames 4'19[1]02:23,4(2)
 Sarah van Hooijdonk+11,4
3.LAGDames 4[4]02:25,8(3)
 Femke van der Veen+13,8
4.AEGAegir 13[5]02:28,7(4)
 Loren Morrison+16,7
5.SKOGØLDSTRIKE[2]02:28,9(5)
 Inez van Balen+16,9
6.GYAOLLY[6]02:33,8(6)
 Sanne Lanting+21,8

zo 15:14 - race 240 - [801] BB D1 B-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.GYATorpedo[1]02:17,0(1)
 Liz Spit
2.NJODames 12[5]02:19,4(2)
 Emma Engelen+2,4
3.SKOSTØRM[4]02:25,3(3)
 Hannah Hendriks+8,3
4.ARGArgo Dames B4[6]02:27,5(4)
 Julia Vos+10,5
5.NJODames 10[3]02:32,1(5)
 Cornelie Schnitker+15,1
6.NERDames 8[2]03:21,3(6)
 Hannah Schwarz+1:04,3

zo 15:21 - race 241 - [801] BB D1 A-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.ORCLuctor et EmErgo odz Alle wegen leiden naar Rowme[4]02:04,4(1)
 Nine Jit Gardenier
2.SKADames 5[5]02:08,4(2)
 Sophie van Dongen+4,0
3.PROChiquita's[3]02:11,4(3)
 Susanne Franken+7,0
4.PROCalypso[2]02:11,5(4)
 Vicky van Heijningen+7,1
5.ASOPier Pressure[6]02:12,5(5)
 Stella Mukanyangezi+8,1
6.PELBorrelbootje[1]02:16,3(6)
 Josefien Swennenhuis+11,9