zo 09:30 - race 201 - [801] BB D1 1e ronde 1

baancodeploeg
slag
nummer
[1]LAGDames 4[124]
 Femke van der Veen
[2]NJODames 10[125]
 Cornelie Schnitker
[3]SKADames 13[126]
 Iris Hendriks
[4]ARGArgo Dames B4[127]
 Julia Vos
[5]SAUBonitasaura[128]
 Pauline von Brockhusen
[6]PELBorrelbootje[129]
 Josefien Swennenhuis

zo 09:37 - race 202 - [801] BB D1 1e ronde 2

baancodeploeg
slag
nummer
[1]AEGAegir 5[130]
 Franka Roest
[2]ORCLuctor et EmErgo odz Alle wegen leiden naar Rowme[131]
 Nine Jit Gardenier
[3]GYATorpedo[132]
 Liz Spit
[4]PROChiquita's[133]
 Susanne Franken
[5]PROCalypso[134]
 Vicky van Heijningen
[6]AEGAegir 13[135]
 Loren Morrison

zo 09:44 - race 203 - [801] BB D1 1e ronde 3

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ORCRowca Cola odz Doe nog maar een blikkie[136]
 Tesse Holdrinet
[2]SKADames 5[137]
 Sophie van Dongen
[3]TRIDames 4'19[138]
 Sarah van Hooijdonk
[4]NJODames 12[139]
 Emma Engelen
[5]ASODubbelvol[140]
 Noëlle Bakker
[6]SKOSTØRM[141]
 Hannah Hendriks

zo 09:51 - race 204 - [801] BB D1 1e ronde 4

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PHOPhataal[142]
 Sivanne te Braake
[2]NERDames 8[143]
 Hannah Schwarz
[3]ASOPier Pressure[144]
 Stella Mukanyangezi
[4]THESchuurboord[145]
 Lisan Cox
[5]SKOGØLDSTRIKE[146]
 Inez van Balen
[6]GYAOLLY[147]
 Sanne Lanting

zo 11:43 - race 217 - [801] BB D1 2e ronde 1

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ARGArgo Dames B4[127]
 Julia Vos
[2]NJODames 12[139]
 Emma Engelen
[3]TRIDames 4'19[138]
 Sarah van Hooijdonk
[4]ORCLuctor et EmErgo odz Alle wegen leiden naar Rowme[131]
 Nine Jit Gardenier
[5]LAGDames 4[124]
 Femke van der Veen
[6]PELBorrelbootje[129]
 Josefien Swennenhuis

zo 11:50 - race 218 - [801] BB D1 2e ronde 2

baancodeploeg
slag
nummer
[1]NERDames 8[143]
 Hannah Schwarz
[2]ASODubbelvol[140]
 Noëlle Bakker
[3]SKOSTØRM[141]
 Hannah Hendriks
[4]SKADames 13[126]
 Iris Hendriks
[5]ORCRowca Cola odz Doe nog maar een blikkie[136]
 Tesse Holdrinet
[6]PROCalypso[134]
 Vicky van Heijningen

zo 11:57 - race 219 - [801] BB D1 2e ronde 3

baancodeploeg
slag
nummer
[1]THESchuurboord[145]
 Lisan Cox
[2]SKADames 5[137]
 Sophie van Dongen
[3]PHOPhataal[142]
 Sivanne te Braake
[4]AEGAegir 5[130]
 Franka Roest
[5]GYAOLLY[147]
 Sanne Lanting
[6]ASOPier Pressure[144]
 Stella Mukanyangezi

zo 12:04 - race 220 - [801] BB D1 2e ronde 4

baancodeploeg
slag
nummer
[1]AEGAegir 13[135]
 Loren Morrison
[2]SKOGØLDSTRIKE[146]
 Inez van Balen
[3]PROChiquita's[133]
 Susanne Franken
[4]GYATorpedo[132]
 Liz Spit
[5]NJODames 10[125]
 Cornelie Schnitker
[6]SAUBonitasaura[128]
 Pauline von Brockhusen

zo 15:00 - race 238 - [801] BB D1 D-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[1]THESchuurboord[145]
 Lisan Cox
[2]SKADames 13[126]
 Iris Hendriks
[3]SAUBonitasaura[128]
 Pauline von Brockhusen
[4]PHOPhataal[142]
 Sivanne te Braake
[5]AEGAegir 5[130]
 Franka Roest

zo 15:07 - race 239 - [801] BB D1 C-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[1]TRIDames 4'19[138]
 Sarah van Hooijdonk
[2]SKOGØLDSTRIKE[146]
 Inez van Balen
[3]ORCRowca Cola odz Doe nog maar een blikkie[136]
 Tesse Holdrinet
[4]LAGDames 4[124]
 Femke van der Veen
[5]AEGAegir 13[135]
 Loren Morrison
[6]GYAOLLY[147]
 Sanne Lanting

zo 15:14 - race 240 - [801] BB D1 B-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[1]GYATorpedo[132]
 Liz Spit
[2]NERDames 8[143]
 Hannah Schwarz
[3]NJODames 10[125]
 Cornelie Schnitker
[4]SKOSTØRM[141]
 Hannah Hendriks
[5]NJODames 12[139]
 Emma Engelen
[6]ARGArgo Dames B4[127]
 Julia Vos

zo 15:21 - race 241 - [801] BB D1 A-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PELBorrelbootje[129]
 Josefien Swennenhuis
[2]PROCalypso[134]
 Vicky van Heijningen
[3]PROChiquita's[133]
 Susanne Franken
[4]ORCLuctor et EmErgo odz Alle wegen leiden naar Rowme[131]
 Nine Jit Gardenier
[5]SKADames 5[137]
 Sophie van Dongen
[6]ASOPier Pressure[144]
 Stella Mukanyangezi