zo 10:26 - race 209 - [900] H C4+ Klassement 1e ronde 1

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.ARGArgo 1[2]01:45,5(1)
 Xander Berkouwer
2.NJONjord 1[3]01:49,0(2)
 Sam van Leeuwen+3,5
3.ASOThe Seven C's[5]01:55,9(3)
 Anthonie Schaap+10,4
4.SKOSå Høflig[1]01:56,1(4)
 Jules van Iterson+10,6
5.ORCClubC4+[4]02:00,3(5)
 Barry Praag+14,8

zo 10:33 - race 210 - [900] H C4+ Klassement 1e ronde 2

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.TRIHeren 1'19[6]01:43,8(1)
 Robert Laan
2.LAGHeren 1[1]01:50,7(2)
 Martin van Schie+6,9
3.ARGArgo 2[2]01:52,0(3)
 Jesse Frunt+8,2
4.PHOHomines Cornei[5]01:53,1(4)
 Jacco ter Horst+9,3
5.TRIHeren 3'19[4]01:54,4(5)
 Thomas Plomp+10,6
6.SAUHeren TopC4+[3]01:55,6(6)
 Sean Hazenberg+11,8

zo 10:40 - race 211 - [900] H C4+ Klassement 1e ronde 3

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.GYATyr 2[5]01:47,1(1)
 Justin Postma
2.SKAHeren 1[2]01:48,3(2)
 Boudewijn Pieterson+1,2
3.PROSolide[1]01:49,3(3)
 Thijs Vlonk+2,2
4.AEGAegir 2[3]01:50,2(4)
 Martijn Nijland+3,1
5.AEGAegir 1[6]01:50,8(5)
 Sjoerd Hilhorst+3,7
6.NERHeren 2[4]01:58,1(6)
 Robin Flipse+11,0

zo 10:47 - race 212 - [900] H C4+ Klassement 1e ronde 4

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.NERHeeren 1[4]01:46,3(1)
 Youp Leeuwenburgh
2.GYATyr 1[2]01:47,6(2)
 Julian Blanksma+1,3
3.NJONjord 2[3]01:48,4(3)
 Boudewijn Miedema+2,1
4.OKEHTopC4+'19[6]01:49,2(4)
 Thom Ezechiels+2,9
5.SKOSå Moden[5]01:50,4(5)
 Yannick Hoffmann+4,1
6.LAGHeren 15[1]01:52,6(6)
 Jeroen Dolle+6,3

zo 13:58 - race 232 - [900] H C4+ Klassement 2e ronde 1

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.NJONjord 1[1]01:47,7(1)
 Sam van Leeuwen
2.NJONjord 2[5]01:48,2(2)
 Boudewijn Miedema+0,5
3.PROSolide[3]01:50,6(3)
 Thijs Vlonk+2,9
4.GYATyr 2[2]01:51,7(4)
 Justin Postma+4,0
5.SKOSå Moden[4]01:52,7(5)
 Yannick Hoffmann+5,0

zo 14:05 - race 233 - [900] H C4+ Klassement 2e ronde 2

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.ARGArgo 1[5]01:44,4(1)
 Xander Berkouwer
2.OKEHTopC4+'19[4]01:47,9(2)
 Thom Ezechiels+3,5
3.TRIHeren 3'19[1]01:52,5(3)
 Thomas Plomp+8,1
4.LAGHeren 15[3]01:54,1(4)
 Jeroen Dolle+9,7
5.NERHeren 2[2]01:58,1(5)
 Robin Flipse+13,7
6.ORCClubC4+[6]02:00,0(6)
 Barry Praag+15,6

zo 14:12 - race 234 - [900] H C4+ Klassement 2e ronde 3

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.GYATyr 1[6]01:44,5(1)
 Julian Blanksma
2.SKAHeren 1[3]01:47,3(2)
 Boudewijn Pieterson+2,8
3.LAGHeren 1[5]01:48,3(3)
 Martin van Schie+3,8
4.ARGArgo 2[1]01:50,6(4)
 Jesse Frunt+6,1
5.SKOSå Høflig[2]01:52,7(5)
 Jules van Iterson+8,2
6.ASOThe Seven C's[4]01:57,5(6)
 Anthonie Schaap+13,0

zo 14:19 - race 235 - [900] H C4+ Klassement 2e ronde 4

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.TRIHeren 1'19[5]01:44,0(1)
 Robert Laan
2.NERHeeren 1[4]01:48,8(2)
 Youp Leeuwenburgh+4,8
3.AEGAegir 2[2]01:49,3(3)
 Martijn Nijland+5,3
4.SAUHeren TopC4+[3]01:50,8(4)
 Sean Hazenberg+6,8
5.PHOHomines Cornei[1]01:51,7(5)
 Jacco ter Horst+7,7
6.AEGAegir 1[6]01:52,0(6)
 Sjoerd Hilhorst+8,0

zo 16:24 - race 250 - [900] H C4+ Klassement D-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.TRIHeren 3'19[3]01:52,6(1)
 Thomas Plomp
2.SKOSå Høflig[4]01:54,7(2)
 Jules van Iterson+2,1
3.ASOThe Seven C's[2]01:56,1(3)
 Anthonie Schaap+3,5
4.NERHeren 2[5]01:58,4(4)
 Robin Flipse+5,8
5.ORCClubC4+[1]02:01,2(5)
 Barry Praag+8,6

zo 16:31 - race 251 - [900] H C4+ Klassement C-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.PHOHomines Cornei[5]01:50,6(1)
 Jacco ter Horst
2.SKOSå Moden[2]01:52,0(2)
 Yannick Hoffmann+1,4
3.ARGArgo 2[3]01:53,6(3)
 Jesse Frunt+3,0
4.AEGAegir 1[4]01:53,8(4)
 Sjoerd Hilhorst+3,2
5.SAUHeren TopC4+[1]01:55,7(5)
 Sean Hazenberg+5,1
6.LAGHeren 15[6]01:59,6(6)
 Jeroen Dolle+9,0

zo 16:38 - race 252 - [900] H C4+ Klassement B-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.NJONjord 1[3]01:46,1(1)
 Sam van Leeuwen
2.GYATyr 2[2]01:49,4(2)
 Justin Postma+3,3
3.LAGHeren 1[5]01:49,6(3)
 Martin van Schie+3,5
4.AEGAegir 2[1]01:50,8(4)
 Martijn Nijland+4,7
5.OKEHTopC4+'19[4]01:51,4(5)
 Thom Ezechiels+5,3
6.PROSolide[6]01:51,7(6)
 Thijs Vlonk+5,6

zo 16:45 - race 253 - [900] H C4+ Klassement A-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.ARGArgo 1[4]01:43,6(1)
 Xander Berkouwer
2.TRIHeren 1'19[3]01:45,3(2)
 Robert Laan+1,7
3.NJONjord 2[6]01:47,3(3)
 Boudewijn Miedema+3,7
4.NERHeeren 1[5]01:47,7(4)
 Youp Leeuwenburgh+4,1
5.SKAHeren 1[1]01:48,5(5)
 Boudewijn Pieterson+4,9
6.GYATyr 1[2]01:48,8(6)
 Julian Blanksma+5,2