zo 10:26 - race 209 - [900] H C4+ Klassement 1e ronde 1

baancodeploeg
slag
nummer
[1]SKOSå Høflig[172]
 Jules van Iterson
[2]ARGArgo 1[173]
 Xander Berkouwer
[3]NJONjord 1[174]
 Sam van Leeuwen
[4]ORCClubC4+[175]
 Barry Praag
[5]ASOThe Seven C's[176]
 Anthonie Schaap

zo 10:33 - race 210 - [900] H C4+ Klassement 1e ronde 2

baancodeploeg
slag
nummer
[1]LAGHeren 1[177]
 Martin van Schie
[2]ARGArgo 2[178]
 Jesse Frunt
[3]SAUHeren TopC4+[179]
 Sean Hazenberg
[4]TRIHeren 3'19[180]
 Thomas Plomp
[5]PHOHomines Cornei[181]
 Jacco ter Horst
[6]TRIHeren 1'19[182]
 Robert Laan

zo 10:40 - race 211 - [900] H C4+ Klassement 1e ronde 3

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PROSolide[183]
 Thijs Vlonk
[2]SKAHeren 1[184]
 Boudewijn Pieterson
[3]AEGAegir 2[185]
 Martijn Nijland
[4]NERHeren 2[186]
 Robin Flipse
[5]GYATyr 2[187]
 Justin Postma
[6]AEGAegir 1[188]
 Sjoerd Hilhorst

zo 10:47 - race 212 - [900] H C4+ Klassement 1e ronde 4

baancodeploeg
slag
nummer
[1]LAGHeren 15[189]
 Jeroen Dolle
[2]GYATyr 1[190]
 Julian Blanksma
[3]NJONjord 2[191]
 Boudewijn Miedema
[4]NERHeeren 1[192]
 Youp Leeuwenburgh
[5]SKOSå Moden[193]
 Yannick Hoffmann
[6]OKEHTopC4+'19[194]
 Thom Ezechiels

zo 13:58 - race 232 - [900] H C4+ Klassement 2e ronde 1

baancodeploeg
slag
nummer
[1]NJONjord 1[174]
 Sam van Leeuwen
[2]GYATyr 2[187]
 Justin Postma
[3]PROSolide[183]
 Thijs Vlonk
[4]SKOSå Moden[193]
 Yannick Hoffmann
[5]NJONjord 2[191]
 Boudewijn Miedema

zo 14:05 - race 233 - [900] H C4+ Klassement 2e ronde 2

baancodeploeg
slag
nummer
[1]TRIHeren 3'19[180]
 Thomas Plomp
[2]NERHeren 2[186]
 Robin Flipse
[3]LAGHeren 15[189]
 Jeroen Dolle
[4]OKEHTopC4+'19[194]
 Thom Ezechiels
[5]ARGArgo 1[173]
 Xander Berkouwer
[6]ORCClubC4+[175]
 Barry Praag

zo 14:12 - race 234 - [900] H C4+ Klassement 2e ronde 3

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ARGArgo 2[178]
 Jesse Frunt
[2]SKOSå Høflig[172]
 Jules van Iterson
[3]SKAHeren 1[184]
 Boudewijn Pieterson
[4]ASOThe Seven C's[176]
 Anthonie Schaap
[5]LAGHeren 1[177]
 Martin van Schie
[6]GYATyr 1[190]
 Julian Blanksma

zo 14:19 - race 235 - [900] H C4+ Klassement 2e ronde 4

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PHOHomines Cornei[181]
 Jacco ter Horst
[2]AEGAegir 2[185]
 Martijn Nijland
[3]SAUHeren TopC4+[179]
 Sean Hazenberg
[4]NERHeeren 1[192]
 Youp Leeuwenburgh
[5]TRIHeren 1'19[182]
 Robert Laan
[6]AEGAegir 1[188]
 Sjoerd Hilhorst

zo 16:24 - race 250 - [900] H C4+ Klassement D-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ORCClubC4+[175]
 Barry Praag
[2]ASOThe Seven C's[176]
 Anthonie Schaap
[3]TRIHeren 3'19[180]
 Thomas Plomp
[4]SKOSå Høflig[172]
 Jules van Iterson
[5]NERHeren 2[186]
 Robin Flipse

zo 16:31 - race 251 - [900] H C4+ Klassement C-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[1]SAUHeren TopC4+[179]
 Sean Hazenberg
[2]SKOSå Moden[193]
 Yannick Hoffmann
[3]ARGArgo 2[178]
 Jesse Frunt
[4]AEGAegir 1[188]
 Sjoerd Hilhorst
[5]PHOHomines Cornei[181]
 Jacco ter Horst
[6]LAGHeren 15[189]
 Jeroen Dolle

zo 16:38 - race 252 - [900] H C4+ Klassement B-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[1]AEGAegir 2[185]
 Martijn Nijland
[2]GYATyr 2[187]
 Justin Postma
[3]NJONjord 1[174]
 Sam van Leeuwen
[4]OKEHTopC4+'19[194]
 Thom Ezechiels
[5]LAGHeren 1[177]
 Martin van Schie
[6]PROSolide[183]
 Thijs Vlonk

zo 16:45 - race 253 - [900] H C4+ Klassement A-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[1]SKAHeren 1[184]
 Boudewijn Pieterson
[2]GYATyr 1[190]
 Julian Blanksma
[3]TRIHeren 1'19[182]
 Robert Laan
[4]ARGArgo 1[173]
 Xander Berkouwer
[5]NERHeeren 1[192]
 Youp Leeuwenburgh
[6]NJONjord 2[191]
 Boudewijn Miedema