zaterdag

30 maart 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
ARG5Argo Dames B1BB D21e ronde 1za 09:00[5]
Elodie Bergsma
ARG22Argo Dames B5BB D21e ronde 4za 09:21[4]
Toos Töben
ARG31Argo Heren B2BB H11e ronde 2za 09:35[1]
Jonne Veldboom
ARG36Argo Heren B5BB H11e ronde 2za 09:35[6]
Siem Bolluyt
ARG55Argo Heren B1BB H31e ronde 2za 10:03[1]
Niels Mulder
ARG67Argo Heren B4BB H31e ronde 4za 10:17[1]
Max ten Have
ARG88Argo 2D C4+ Klassement1e ronde 3za 10:38[6]
Noortje Schalker
ARG90Argo 1D C4+ Klassement1e ronde 4za 10:45[2]
Carien van Rietschoten
ARG101Argo Dames B7BB D41e ronde 2za 11:22[2]
Linn Horsthuis
ARG116Argo Dames B3BB D41e ronde 5za 11:43[2]
Wietske de Groot
ARG22Argo Dames B5BB D22e ronde 2za 11:57[2]
Toos Töben
ARG5Argo Dames B1BB D22e ronde 4za 12:11[2]
Elodie Bergsma
ARG36Argo Heren B5BB H12e ronde 2za 12:25[2]
Siem Bolluyt
ARG31Argo Heren B2BB H12e ronde 2za 12:25[5]
Jonne Veldboom
ARG88Argo 2D C4+ Klassement2e ronde 4za 13:07[1]
Noortje Schalker
ARG90Argo 1D C4+ Klassement2e ronde 4za 13:07[2]
Carien van Rietschoten
ARG67Argo Heren B4BB H32e ronde 4za 14:06[2]
Max ten Have
ARG55Argo Heren B1BB H32e ronde 4za 14:06[5]
Niels Mulder
ARG101Argo Dames B7BB D42e ronde 3za 14:27[2]
Linn Horsthuis
ARG116Argo Dames B3BB D42e ronde 4za 14:34[2]
Wietske de Groot
ARG22Argo Dames B5BB D2C-finaleza 15:02[5]
Toos Töben
ARG5Argo Dames B1BB D2A-finaleza 15:16[6]
Elodie Bergsma
ARG31Argo Heren B2BB H1C-finaleza 15:37[1]
Jonne Veldboom
ARG36Argo Heren B5BB H1C-finaleza 15:37[6]
Siem Bolluyt
ARG67Argo Heren B4BB H3C-finaleza 16:05[3]
Max ten Have
ARG55Argo Heren B1BB H3A-finaleza 16:19[6]
Niels Mulder
ARG101Argo Dames B7BB D4E-finaleza 16:26[3]
Linn Horsthuis
ARG116Argo Dames B3BB D4B-finaleza 16:47[1]
Wietske de Groot
ARG88Argo 2D C4+ KlassementC-finaleza 17:08[5]
Noortje Schalker
ARG90Argo 1D C4+ KlassementA-finaleza 17:22[4]
Carien van Rietschoten

zondag

31 maart 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
ARG127Argo Dames B4BB D11e ronde 1zo 09:30[4]
Julia Vos
ARG170Argo Heren B3BB H21e ronde 4zo 10:19[5]
Wouter Slootweg
ARG173Argo 1H C4+ Klassement1e ronde 1zo 10:26[2]
Xander Berkouwer
ARG178Argo 2H C4+ Klassement1e ronde 2zo 10:33[2]
Jesse Frunt
ARG198Argo Dames B6BB D31e ronde 1zo 11:15[4]
Sofie van Dooren
ARG216Argo Dames B2BB D31e ronde 4zo 11:36[4]
Mayra Nagtzaam
ARG127Argo Dames B4BB D12e ronde 1zo 11:43[1]
Julia Vos
ARG170Argo Heren B3BB H22e ronde 3zo 12:25[3]
Wouter Slootweg
ARG229ArgoD 4+voorwedstrijd 3zo 12:53[4]
Willemein Hoving
ARG216Argo Dames B2BB D32e ronde 1zo 13:30[2]
Mayra Nagtzaam
ARG198Argo Dames B6BB D32e ronde 2zo 13:37[1]
Sofie van Dooren
ARG173Argo 1H C4+ Klassement2e ronde 2zo 14:05[5]
Xander Berkouwer
ARG178Argo 2H C4+ Klassement2e ronde 3zo 14:12[1]
Jesse Frunt
ARG229ArgoD 4+B-finalezo 14:26[5]
Willemein Hoving
ARG127Argo Dames B4BB D1B-finalezo 15:14[6]
Julia Vos
ARG170Argo Heren B3BB H2D-finalezo 15:28[4]
Wouter Slootweg
ARG198Argo Dames B6BB D3B-finalezo 16:10[5]
Sofie van Dooren
ARG216Argo Dames B2BB D3A-finalezo 16:17[3]
Mayra Nagtzaam
ARG178Argo 2H C4+ KlassementC-finalezo 16:31[3]
Jesse Frunt
ARG173Argo 1H C4+ KlassementA-finalezo 16:45[4]
Xander Berkouwer