zaterdag

30 maart 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
GYA14OverboordBB D21e ronde 3za 09:14[2]
Melanie Nolting
GYA18W.O.L.V.BB D21e ronde 3za 09:14[6]
Melanie van der Veen
GYA26Semper RisuBB H11e ronde 1za 09:28[2]
Maarten Dodde
GYA48Hocus ProwcusBB H11e ronde 4za 09:49[6]
Robert Frijters
GYA51RenaissancevlootBB H31e ronde 1za 09:56[3]
Jimmy Lin
GYA83Katara AD C4+ Klassement1e ronde 3za 10:38[1]
Hanneke van den Berg
GYA94Katara 1D C4+ Klassement1e ronde 4za 10:45[6]
Inés de Leeuw
GYA100BRAQUEBB D41e ronde 2za 11:22[1]
Femke Steman
GYA109SCHEURBUIKBB D41e ronde 3za 11:29[6]
Femke Haijtema
GYA18W.O.L.V.BB D22e ronde 1za 11:50[6]
Melanie van der Veen
GYA14OverboordBB D22e ronde 3za 12:04[6]
Melanie Nolting
GYA48Hocus ProwcusBB H12e ronde 2za 12:25[1]
Robert Frijters
GYA26Semper RisuBB H12e ronde 4za 12:39[5]
Maarten Dodde
GYA94Katara 1D C4+ Klassement2e ronde 1za 12:46[4]
Inés de Leeuw
GYA83Katara AD C4+ Klassement2e ronde 3za 13:00[6]
Hanneke van den Berg
GYA51RenaissancevlootBB H32e ronde 1za 13:45[3]
Jimmy Lin
GYA109SCHEURBUIKBB D42e ronde 4za 14:34[5]
Femke Haijtema
GYA100BRAQUEBB D42e ronde 5za 14:41[6]
Femke Steman
GYA18W.O.L.V.BB D2D-finaleza 14:55[5]
Melanie van der Veen
GYA14OverboordBB D2B-finaleza 15:09[1]
Melanie Nolting
GYA48Hocus ProwcusBB H1D-finaleza 15:30[4]
Robert Frijters
GYA26Semper RisuBB H1C-finaleza 15:37[3]
Maarten Dodde
GYA51RenaissancevlootBB H3D-finaleza 15:58[2]
Jimmy Lin
GYA109SCHEURBUIKBB D4A-finaleza 16:54[1]
Femke Haijtema
GYA100BRAQUEBB D4A-finaleza 16:54[6]
Femke Steman
GYA83Katara AD C4+ KlassementD-finaleza 17:01[3]
Hanneke van den Berg
GYA94Katara 1D C4+ KlassementC-finaleza 17:08[2]
Inés de Leeuw

zondag

31 maart 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
GYA132TorpedoBB D11e ronde 2zo 09:37[3]
Liz Spit
GYA147OLLYBB D11e ronde 4zo 09:51[6]
Sanne Lanting
GYA149ODIZBB H21e ronde 1zo 09:58[2]
Hidde van Deemter
GYA187Tyr 2H C4+ Klassement1e ronde 3zo 10:40[5]
Justin Postma
GYA190Tyr 1H C4+ Klassement1e ronde 4zo 10:47[2]
Julian Blanksma
GYA195ZAVIBB D31e ronde 1zo 11:15[1]
Eeke Oosrterhof
GYA208PROLATIOBB D31e ronde 3zo 11:29[2]
Ilse Folkertsma
GYA209Ad(t)Nauseam X VOLSLAGENBB D31e ronde 3zo 11:29[3]
Noëlle Visser
GYA147OLLYBB D12e ronde 3zo 11:57[5]
Sanne Lanting
GYA132TorpedoBB D12e ronde 4zo 12:04[4]
Liz Spit
GYA149ODIZBB H22e ronde 1zo 12:11[1]
Hidde van Deemter
GYA219MOKD 4+voorwedstrijd 1zo 12:39[2]
Eefke Nijhuis
GYA209Ad(t)Nauseam X VOLSLAGENBB D32e ronde 2zo 13:37[4]
Noëlle Visser
GYA208PROLATIOBB D32e ronde 3zo 13:44[3]
Ilse Folkertsma
GYA195ZAVIBB D32e ronde 4zo 13:51[6]
Eeke Oosrterhof
GYA187Tyr 2H C4+ Klassement2e ronde 1zo 13:58[2]
Justin Postma
GYA190Tyr 1H C4+ Klassement2e ronde 3zo 14:12[6]
Julian Blanksma
GYA219MOKD 4+B-finalezo 14:26[3]
Eefke Nijhuis
GYA147OLLYBB D1C-finalezo 15:07[6]
Sanne Lanting
GYA132TorpedoBB D1B-finalezo 15:14[1]
Liz Spit
GYA149ODIZBB H2B-finalezo 15:42[2]
Hidde van Deemter
GYA195ZAVIBB D3C-finalezo 16:03[5]
Eeke Oosrterhof
GYA208PROLATIOBB D3C-finalezo 16:03[6]
Ilse Folkertsma
GYA209Ad(t)Nauseam X VOLSLAGENBB D3A-finalezo 16:17[2]
Noëlle Visser
GYA187Tyr 2H C4+ KlassementB-finalezo 16:38[2]
Justin Postma
GYA190Tyr 1H C4+ KlassementA-finalezo 16:45[2]
Julian Blanksma