zaterdag

30 maart 2019

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
LAG16Dames 6BB D21e ronde 3za 09:14[4]
Nynke Keulen
LAG34Heren 6BB H11e ronde 2za 09:35[4]
Tijmen ten Have
LAG47Heren 12BB H11e ronde 4za 09:49[5]
Gijs Boer
LAG57Heren 10BB H31e ronde 2za 10:03[3]
Torsten Oosterholt
LAG70Heren 4BB H31e ronde 4za 10:17[4]
Thomas Kamminga
LAG89Dames 1D C4+ Klassement1e ronde 4za 10:45[1]
Evelien Knopper
LAG104Dames 2BB D41e ronde 2za 11:22[5]
Evy Spierings
LAG16Dames 6BB D22e ronde 1za 11:50[1]
Nynke Keulen
LAG34Heren 6BB H12e ronde 2za 12:25[4]
Tijmen ten Have
LAG47Heren 12BB H12e ronde 3za 12:32[2]
Gijs Boer
LAG89Dames 1D C4+ Klassement2e ronde 3za 13:00[4]
Evelien Knopper
LAG70Heren 4BB H32e ronde 3za 13:59[4]
Thomas Kamminga
LAG57Heren 10BB H32e ronde 4za 14:06[4]
Torsten Oosterholt
LAG104Dames 2BB D42e ronde 5za 14:41[5]
Evy Spierings
LAG16Dames 6BB D2C-finaleza 15:02[6]
Nynke Keulen
LAG47Heren 12BB H1A-finaleza 15:51[1]
Gijs Boer
LAG34Heren 6BB H1A-finaleza 15:51[4]
Tijmen ten Have
LAG57Heren 10BB H3C-finaleza 16:05[4]
Torsten Oosterholt
LAG70Heren 4BB H3A-finaleza 16:19[4]
Thomas Kamminga
LAG104Dames 2BB D4A-finaleza 16:54[3]
Evy Spierings
LAG89Dames 1D C4+ KlassementB-finaleza 17:15[2]
Evelien Knopper

zondag

31 maart 2019

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
LAG124Dames 4BB D11e ronde 1zo 09:30[1]
Femke van der Veen
LAG157Heren 2BB H21e ronde 2zo 10:05[4]
Thomas Cramer
LAG158Heren 8BB H21e ronde 2zo 10:05[5]
Gijs Admiraal
LAG165Heren 14BB H21e ronde 3zo 10:12[6]
Pepijn Huis in t Veld
LAG177Heren 1H C4+ Klassement1e ronde 2zo 10:33[1]
Martin van Schie
LAG189Heren 15H C4+ Klassement1e ronde 4zo 10:47[1]
Jeroen Dolle
LAG124Dames 4BB D12e ronde 1zo 11:43[5]
Femke van der Veen
LAG165Heren 14BB H22e ronde 2zo 12:18[1]
Pepijn Huis in t Veld
LAG158Heren 8BB H22e ronde 4zo 12:32[1]
Gijs Admiraal
LAG157Heren 2BB H22e ronde 4zo 12:32[5]
Thomas Cramer
PRO227FinaalD 4+voorwedstrijd 3zo 12:53[2]
Sandy Prikanowski
LAG189Heren 15H C4+ Klassement2e ronde 2zo 14:05[3]
Jeroen Dolle
LAG177Heren 1H C4+ Klassement2e ronde 3zo 14:12[5]
Martin van Schie
PRO227FinaalD 4+B-finalezo 14:26[2]
Sandy Prikanowski
LAG124Dames 4BB D1C-finalezo 15:07[4]
Femke van der Veen
LAG165Heren 14BB H2D-finalezo 15:28[3]
Pepijn Huis in t Veld
LAG158Heren 8BB H2B-finalezo 15:42[4]
Gijs Admiraal
LAG157Heren 2BB H2A-finalezo 15:49[3]
Thomas Cramer
LAG189Heren 15H C4+ KlassementC-finalezo 16:31[6]
Jeroen Dolle
LAG177Heren 1H C4+ KlassementB-finalezo 16:38[5]
Martin van Schie