zaterdag

30 maart 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
SKA7Dames 7BB D21e ronde 2za 09:07[1]
Dana Heijboer
SKA41Heren 7BB H31e ronde 3za 09:42[5]
Mick Korte
SKA44Heren 3BB H11e ronde 4za 09:49[2]
Twan Hietkamp
SKA45Heren 9BB H11e ronde 4za 09:49[3]
Luc Lugthart
SKA52Heren 15BB H11e ronde 1za 09:56[4]
Luc van Iperen
SKA65Heren 13BB H31e ronde 3za 10:10[5]
Sjoerd van Kerkhof
SKA73SkadiD C4+ Klassement1e ronde 1za 10:24[2]
Lycke Wymenga
SKA97Dames 11BB D41e ronde 1za 11:15[3]
Isabel Van den berg
SKA106Dames 2BB D41e ronde 3za 11:29[3]
Vivian Meij
SKA7Dames 7BB D22e ronde 3za 12:04[4]
Dana Heijboer
SKA44Heren 3BB H12e ronde 1za 12:18[2]
Twan Hietkamp
SKA41Heren 15BB H12e ronde 1za 12:18[4]
Luc van Iperen
SKA45Heren 9BB H12e ronde 2za 12:25[3]
Luc Lugthart
SKA73SkadiD C4+ Klassement2e ronde 1za 12:46[3]
Lycke Wymenga
SKA52Heren 7BB H32e ronde 1za 13:45[2]
Mick Korte
SKA65Heren 13BB H32e ronde 3za 13:59[1]
Sjoerd van Kerkhof
SKA97Dames 11BB D42e ronde 1za 14:13[4]
Isabel Van den berg
SKA106Dames 2BB D42e ronde 4za 14:34[4]
Vivian Meij
SKA7Dames 7BB D2B-finaleza 15:09[5]
Dana Heijboer
SKA41Heren 15BB H1D-finaleza 15:30[2]
Luc van Iperen
SKA45Heren 9BB H1C-finaleza 15:37[5]
Luc Lugthart
SKA44Heren 3BB H1A-finaleza 15:51[3]
Twan Hietkamp
SKA52Heren 7BB H3D-finaleza 15:58[3]
Mick Korte
SKA65Heren 13BB H3D-finaleza 15:58[5]
Sjoerd van Kerkhof
SKA97Dames 11BB D4D-finaleza 16:33[2]
Isabel Van den berg
SKA106Dames 2BB D4A-finaleza 16:54[4]
Vivian Meij
SKA73SkadiD C4+ KlassementA-finaleza 17:22[3]
Lycke Wymenga

zondag

31 maart 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
SKA126Dames 13BB D11e ronde 1zo 09:30[3]
Iris Hendriks
SKA137Dames 5BB D11e ronde 3zo 09:44[2]
Sophie van Dongen
SKA148Heren 5BB H21e ronde 1zo 09:58[1]
Duane Ketel
SKA166Heren 16BB H21e ronde 4zo 10:19[1]
Marius Zuidweg
SKA169Heren 11BB H21e ronde 4zo 10:19[4]
Jip Ridderbos
SKA184Heren 1H C4+ Klassement1e ronde 3zo 10:40[2]
Boudewijn Pieterson
SKA200Dames 9BB D31e ronde 1zo 11:15[6]
Iza Koningsveld
SKA126Dames 13BB D12e ronde 2zo 11:50[4]
Iris Hendriks
SKA137Dames 5BB D12e ronde 3zo 11:57[2]
Sophie van Dongen
SKA148Heren 5BB H22e ronde 1zo 12:11[4]
Duane Ketel
SKA166Heren 16BB H22e ronde 3zo 12:25[2]
Marius Zuidweg
SKA169Heren 11BB H22e ronde 4zo 12:32[2]
Jip Ridderbos
SKA200Dames 9BB D32e ronde 3zo 13:44[4]
Iza Koningsveld
SKA184Heren 1H C4+ Klassement2e ronde 3zo 14:12[3]
Boudewijn Pieterson
SKA126Dames 13BB D1D-finalezo 15:00[2]
Iris Hendriks
SKA137Dames 5BB D1A-finalezo 15:21[5]
Sophie van Dongen
SKA148Heren 5BB H2C-finalezo 15:35[2]
Duane Ketel
SKA169Heren 11BB H2C-finalezo 15:35[5]
Jip Ridderbos
SKA200Dames 9BB D3D-finalezo 15:56[2]
Iza Koningsveld
SKA184Heren 1H C4+ KlassementA-finalezo 16:45[1]
Boudewijn Pieterson