zaterdag

30 maart 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
PRO24SchieTopBB D21e ronde 4za 09:21[6]
Kiki Drenth
PRO30Ja,boeien?BB H11e ronde 1za 09:28[6]
Sjoerd van der Lugt
PRO38De SproeiersBB H11e ronde 3za 09:42[2]
Guus van Daal
PRO53AmbivalentBB H31e ronde 1za 09:56[5]
Wieger Verbeek
PRO66VitaalBB H31e ronde 3za 10:10[6]
Ruben Verbeeke
PRO81OngekendD C4+ Klassement1e ronde 2za 10:31[4]
Fem de Jong
PRO107XplosiefBB D41e ronde 3za 11:29[4]
Aster Wellerdieck
PRO24SchieTopBB D22e ronde 2za 11:57[3]
Kiki Drenth
PRO30Ja,boeien?BB H12e ronde 4za 12:39[1]
Sjoerd van der Lugt
PRO38De SproeiersBB H12e ronde 4za 12:39[3]
Guus van Daal
PRO81OngekendD C4+ Klassement2e ronde 4za 13:07[3]
Fem de Jong
PRO66VitaalBB H32e ronde 2za 13:52[2]
Ruben Verbeeke
PRO53AmbivalentBB H32e ronde 3za 13:59[5]
Wieger Verbeek
PRO107XplosiefBB D42e ronde 3za 14:27[6]
Aster Wellerdieck
PRO24SchieTopBB D2A-finaleza 15:16[4]
Kiki Drenth
PRO38De SproeiersBB H1B-finaleza 15:44[2]
Guus van Daal
PRO30Ja,boeien?BB H1A-finaleza 15:51[6]
Sjoerd van der Lugt
PRO66VitaalBB H3B-finaleza 16:12[4]
Ruben Verbeeke
PRO53AmbivalentBB H3A-finaleza 16:19[3]
Wieger Verbeek
PRO107XplosiefBB D4A-finaleza 16:54[5]
Aster Wellerdieck
PRO81OngekendD C4+ KlassementC-finaleza 17:08[3]
Fem de Jong

zondag

31 maart 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
PRO133Chiquita'sBB D11e ronde 2zo 09:37[4]
Susanne Franken
PRO134CalypsoBB D11e ronde 2zo 09:37[5]
Vicky van Heijningen
PRO154De StoombootBB H21e ronde 2zo 10:05[1]
Siert Hamers
PRO155De W van WaterBB H21e ronde 2zo 10:05[2]
Sven Geboers
PRO167Spetter Pieter PaterBB H21e ronde 4zo 10:19[2]
Leander Leirissa
PRO183SolideH C4+ Klassement1e ronde 3zo 10:40[1]
Thijs Vlonk
PRO204Sho(r)tBB D31e ronde 2zo 11:22[4]
Marith Huisman
PRO134CalypsoBB D12e ronde 2zo 11:50[6]
Vicky van Heijningen
PRO133Chiquita'sBB D12e ronde 4zo 12:04[3]
Susanne Franken
PRO154De StoombootBB H22e ronde 1zo 12:11[2]
Siert Hamers
PRO167Spetter Pieter PaterBB H22e ronde 2zo 12:18[5]
Leander Leirissa
PRO155De W van WaterBB H22e ronde 4zo 12:32[4]
Sven Geboers
PRO222AdtviesD 4+voorwedstrijd 1zo 12:39[5]
Mayra Cöp
PRO227FinaalD 4+voorwedstrijd 3zo 12:53[2]
Sandy Prikanowski
PRO204Sho(r)tBB D32e ronde 4zo 13:51[4]
Marith Huisman
PRO183SolideH C4+ Klassement2e ronde 1zo 13:58[3]
Thijs Vlonk
PRO227FinaalD 4+B-finalezo 14:26[2]
Sandy Prikanowski
PRO222AdtviesD 4+A-finalezo 14:33[3]
Mayra Cöp
PRO134CalypsoBB D1A-finalezo 15:21[2]
Vicky van Heijningen
PRO133Chiquita'sBB D1A-finalezo 15:21[3]
Susanne Franken
PRO167Spetter Pieter PaterBB H2C-finalezo 15:35[4]
Leander Leirissa
PRO154De StoombootBB H2A-finalezo 15:49[1]
Siert Hamers
PRO204Sho(r)tBB D3A-finalezo 16:17[4]
Marith Huisman
PRO183SolideH C4+ KlassementB-finalezo 16:38[6]
Thijs Vlonk