zaterdag

30 maart 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
NJO12Dames 13BB D21e ronde 2za 09:07[6]
Lisha Tan
NJO21Dames 2BB D21e ronde 4za 09:21[3]
Kim Godoy
NJO32Heren 8BB H11e ronde 2za 09:35[2]
Jan Starink
NJO68Heren 3BB H31e ronde 4za 10:17[2]
Gijs van der Horst
NJO75Njord 2D C4+ Klassement1e ronde 1za 10:24[4]
Floor Huisman
NJO76Njord 1D C4+ Klassement1e ronde 1za 10:24[5]
Kristie Wesdorp
NJO102Dames 5BB D41e ronde 2za 11:22[3]
Alyssa Karman
NJO112Dames 4BB D41e ronde 4za 11:36[3]
Britt Kraaijeveld
NJO21Dames 2BB D22e ronde 1za 11:50[2]
Kim Godoy
NJO12Dames 13BB D22e ronde 1za 11:50[3]
Lisha Tan
NJO32Heren 8BB H12e ronde 4za 12:39[6]
Jan Starink
NJO76Njord 1D C4+ Klassement2e ronde 2za 12:53[4]
Kristie Wesdorp
NJO75Njord 2D C4+ Klassement2e ronde 3za 13:00[2]
Floor Huisman
NJO68Heren 3BB H32e ronde 3za 13:59[2]
Gijs van der Horst
NJO102Dames 5BB D42e ronde 2za 14:20[1]
Alyssa Karman
NJO112Dames 4BB D42e ronde 4za 14:34[3]
Britt Kraaijeveld
NJO122NjordH 4+A-finaleza 14:48[4]
Mark Knigge
NJO12Dames 13BB D2B-finaleza 15:09[6]
Lisha Tan
NJO21Dames 2BB D2A-finaleza 15:16[5]
Kim Godoy
NJO32Heren 8BB H1D-finaleza 15:30[3]
Jan Starink
NJO68Heren 3BB H3A-finaleza 16:19[2]
Gijs van der Horst
NJO102Dames 5BB D4B-finaleza 16:47[4]
Alyssa Karman
NJO112Dames 4BB D4A-finaleza 16:54[2]
Britt Kraaijeveld
NJO75Njord 2D C4+ KlassementB-finaleza 17:15[4]
Floor Huisman
NJO76Njord 1D C4+ KlassementA-finaleza 17:22[5]
Kristie Wesdorp

zondag

31 maart 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
NJO125Dames 10BB D11e ronde 1zo 09:30[2]
Cornelie Schnitker
NJO139Dames 12BB D11e ronde 3zo 09:44[4]
Emma Engelen
NJO152Heren 4BB H21e ronde 1zo 09:58[5]
Daniël van Selst
NJO161Heren 9BB H21e ronde 3zo 10:12[2]
Luc Bruel
NJO174Njord 1H C4+ Klassement1e ronde 1zo 10:26[3]
Sam van Leeuwen
NJO191Njord 2H C4+ Klassement1e ronde 4zo 10:47[3]
Boudewijn Miedema
NJO201Dames 16BB D31e ronde 2zo 11:22[1]
Julia Kloeke
NJO207Dames 18BB D31e ronde 3zo 11:29[1]
Nika Engelen
NJO218Dames 7BB D31e ronde 4zo 11:36[6]
Kate Nobbenhuis
NJO139Dames 12BB D12e ronde 1zo 11:43[2]
Emma Engelen
NJO125Dames 10BB D12e ronde 4zo 12:04[5]
Cornelie Schnitker
NJO161Heren 9BB H22e ronde 2zo 12:18[4]
Luc Bruel
NJO152Heren 4BB H22e ronde 3zo 12:25[5]
Daniël van Selst
NJO218Dames 7BB D32e ronde 1zo 13:30[4]
Kate Nobbenhuis
NJO207Dames 18BB D32e ronde 4zo 13:51[1]
Nika Engelen
NJO201Dames 16BB D32e ronde 4zo 13:51[2]
Julia Kloeke
NJO174Njord 1H C4+ Klassement2e ronde 1zo 13:58[1]
Sam van Leeuwen
NJO191Njord 2H C4+ Klassement2e ronde 1zo 13:58[5]
Boudewijn Miedema
NJO125Dames 10BB D1B-finalezo 15:14[3]
Cornelie Schnitker
NJO139Dames 12BB D1B-finalezo 15:14[5]
Emma Engelen
NJO152Heren 4BB H2C-finalezo 15:35[3]
Daniël van Selst
NJO161Heren 9BB H2B-finalezo 15:42[1]
Luc Bruel
NJO218Dames 7BB D3C-finalezo 16:03[3]
Kate Nobbenhuis
NJO207Dames 18BB D3B-finalezo 16:10[4]
Nika Engelen
NJO201Dames 16BB D3A-finalezo 16:17[6]
Julia Kloeke
NJO174Njord 1H C4+ KlassementB-finalezo 16:38[3]
Sam van Leeuwen
NJO191Njord 2H C4+ KlassementA-finalezo 16:45[6]
Boudewijn Miedema