zaterdag

30 maart 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
TRI2Dames 12'19BB D21e ronde 1za 09:00[2]
Lotte Duijsings
TRI10Dames 2'19BB D21e ronde 2za 09:07[4]
Lara van Oostveen
TRI33Heren 8'19BB H11e ronde 2za 09:35[3]
Wolf Meijer
TRI35Heren 12'19BB H11e ronde 2za 09:35[5]
Yannick Vaessen
TRI59Heren 4'19BB H31e ronde 2za 10:03[5]
Winne van Asselt
TRI72Heren 6'19BB H31e ronde 4za 10:17[6]
Jeroen Doelman
TRI79Dames 1'19D C4+ Klassement1e ronde 2za 10:31[2]
Anne-Wouke van Helden
TRI98Dames 16'19BB D41e ronde 1za 11:15[4]
Dana van Delden
TRI105Dames 10'19BB D41e ronde 3za 11:29[2]
Sabine Loth
TRI108Dames 8'19BB D41e ronde 3za 11:29[5]
Denise Rodenburg
TRI10Dames 2'19BB D22e ronde 3za 12:04[3]
Lara van Oostveen
TRI2Dames 12'19BB D22e ronde 4za 12:11[6]
Lotte Duijsings
TRI33Heren 8'19BB H12e ronde 1za 12:18[5]
Wolf Meijer
TRI35Heren 12'19BB H12e ronde 4za 12:39[4]
Yannick Vaessen
TRI79Dames 1'19D C4+ Klassement2e ronde 3za 13:00[3]
Anne-Wouke van Helden
TRI72Heren 6'19BB H32e ronde 1za 13:45[1]
Jeroen Doelman
TRI59Heren 4'19BB H32e ronde 2za 13:52[5]
Winne van Asselt
TRI98Dames 16'19BB D42e ronde 2za 14:20[4]
Dana van Delden
TRI108Dames 8'19BB D42e ronde 5za 14:41[2]
Denise Rodenburg
TRI105Dames 10'19BB D42e ronde 5za 14:41[3]
Sabine Loth
TRI10Dames 2'19BB D2C-finaleza 15:02[2]
Lara van Oostveen
TRI2Dames 12'19BB D2B-finaleza 15:09[2]
Lotte Duijsings
TRI35Heren 12'19BB H1D-finaleza 15:30[5]
Yannick Vaessen
TRI33Heren 8'19BB H1B-finaleza 15:44[5]
Wolf Meijer
TRI72Heren 6'19BB H3D-finaleza 15:58[4]
Jeroen Doelman
TRI59Heren 4'19BB H3C-finaleza 16:05[5]
Winne van Asselt
TRI98Dames 16'19BB D4C-finaleza 16:40[1]
Dana van Delden
TRI105Dames 10'19BB D4C-finaleza 16:40[3]
Sabine Loth
TRI108Dames 8'19BB D4B-finaleza 16:47[5]
Denise Rodenburg
TRI79Dames 1'19D C4+ KlassementB-finaleza 17:15[1]
Anne-Wouke van Helden

zondag

31 maart 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
TRI138Dames 4'19BB D11e ronde 3zo 09:44[3]
Sarah van Hooijdonk
TRI156Heren 10'19BB H21e ronde 2zo 10:05[3]
Wessel Laan
TRI162Heren 2'19BB H21e ronde 3zo 10:12[3]
Emiel de Ruijter
TRI180Heren 3'19H C4+ Klassement1e ronde 2zo 10:33[4]
Thomas Plomp
TRI182Heren 1'19H C4+ Klassement1e ronde 2zo 10:33[6]
Robert Laan
TRI203Dames 6'19BB D31e ronde 2zo 11:22[3]
Emma Blekkink
TRI210Dames 14'19BB D31e ronde 3zo 11:29[4]
Jet Boverhuis
TRI138Dames 4'19BB D12e ronde 1zo 11:43[3]
Sarah van Hooijdonk
TRI162Heren 2'19BB H22e ronde 2zo 12:18[6]
Emiel de Ruijter
TRI156Heren 10'19BB H22e ronde 3zo 12:25[6]
Wessel Laan
TRI224Dames Club4+'19D 4+voorwedstrijd 2zo 12:46[3]
Suzan van Mensvoort
TRI210Dames 14'19BB D32e ronde 1zo 13:30[1]
Jet Boverhuis
TRI203Dames 6'19BB D32e ronde 1zo 13:30[3]
Emma Blekkink
TRI180Heren 3'19H C4+ Klassement2e ronde 2zo 14:05[1]
Thomas Plomp
TRI182Heren 1'19H C4+ Klassement2e ronde 4zo 14:19[5]
Robert Laan
TRI224Dames Club4+'19D 4+A-finalezo 14:33[4]
Suzan van Mensvoort
TRI138Dames 4'19BB D1C-finalezo 15:07[1]
Sarah van Hooijdonk
TRI156Heren 10'19BB H2C-finalezo 15:35[6]
Wessel Laan
TRI162Heren 2'19BB H2A-finalezo 15:49[6]
Emiel de Ruijter
TRI210Dames 14'19BB D3C-finalezo 16:03[4]
Jet Boverhuis
TRI203Dames 6'19BB D3A-finalezo 16:17[1]
Emma Blekkink
TRI180Heren 3'19H C4+ KlassementD-finalezo 16:24[3]
Thomas Plomp
TRI182Heren 1'19H C4+ KlassementA-finalezo 16:45[3]
Robert Laan