zaterdag

30 maart 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
NER9Dames 10BB D21e ronde 2za 09:07[3]
Pine ten Raa
NER27Heren 10BB H11e ronde 1za 09:28[3]
Job Suijs
NER40Heren 7BB H11e ronde 3za 09:42[4]
Sylvan Kooistra
NER54Heren 17BB H31e ronde 1za 09:56[6]
Floris de Bruïne
NER71Heren 5BB H31e ronde 4za 10:17[5]
Stijn van der Ben
NER74Damesch 1D C4+ Klassement1e ronde 1za 10:24[3]
Jardenna Mohazzab
NER78Dames 2D C4+ Klassement1e ronde 2za 10:31[1]
Florine Mutsaerts
NER119Dames 6BB D41e ronde 5za 11:43[5]
Olfa Muller
NER9Dames 10BB D22e ronde 4za 12:11[5]
Pine ten Raa
NER40Heren 7BB H12e ronde 2za 12:25[6]
Sylvan Kooistra
NER27Heren 10BB H12e ronde 3za 12:32[6]
Job Suijs
NER74Damesch 1D C4+ Klassement2e ronde 1za 12:46[5]
Jardenna Mohazzab
NER78Dames 2D C4+ Klassement2e ronde 2za 12:53[3]
Florine Mutsaerts
NER71Heren 5BB H32e ronde 1za 13:45[4]
Stijn van der Ben
NER54Heren 17BB H32e ronde 1za 13:45[5]
Floris de Bruïne
NER119Dames 6BB D42e ronde 3za 14:27[5]
Olfa Muller
NER9Dames 10BB D2D-finaleza 14:55[3]
Pine ten Raa
NER27Heren 10BB H1D-finaleza 15:30[6]
Job Suijs
NER40Heren 7BB H1A-finaleza 15:51[2]
Sylvan Kooistra
NER71Heren 5BB H3D-finaleza 15:58[6]
Stijn van der Ben
NER54Heren 17BB H3C-finaleza 16:05[6]
Floris de Bruïne
NER119Dames 6BB D4D-finaleza 16:33[6]
Olfa Muller
NER78Dames 2D C4+ KlassementD-finaleza 17:01[5]
Florine Mutsaerts
NER74Damesch 1D C4+ KlassementA-finaleza 17:22[6]
Jardenna Mohazzab

zondag

31 maart 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
NER143Dames 8BB D11e ronde 4zo 09:51[2]
Hannah Schwarz
NER164Heren 8BB H21e ronde 3zo 10:12[5]
Maarten Plomp
NER186Heren 2H C4+ Klassement1e ronde 3zo 10:40[4]
Robin Flipse
NER192Heeren 1H C4+ Klassement1e ronde 4zo 10:47[4]
Youp Leeuwenburgh
NER217Dames 5BB D31e ronde 4zo 11:36[5]
Emmelot Tideman
NER143Dames 8BB D12e ronde 2zo 11:50[1]
Hannah Schwarz
NER164Heren 8BB H22e ronde 2zo 12:18[3]
Maarten Plomp
NER223NereusD 4+voorwedstrijd 2zo 12:46[2]
Maartje Serlé
NER217Dames 5BB D32e ronde 3zo 13:44[6]
Emmelot Tideman
NER186Heren 2H C4+ Klassement2e ronde 2zo 14:05[2]
Robin Flipse
NER192Heeren 1H C4+ Klassement2e ronde 4zo 14:19[4]
Youp Leeuwenburgh
NER223NereusD 4+A-finalezo 14:33[1]
Maartje Serlé
NER143Dames 8BB D1B-finalezo 15:14[2]
Hannah Schwarz
NER164Heren 8BB H2D-finalezo 15:28[5]
Maarten Plomp
NER217Dames 5BB D3B-finalezo 16:10[1]
Emmelot Tideman
NER186Heren 2H C4+ KlassementD-finalezo 16:24[5]
Robin Flipse
NER192Heeren 1H C4+ KlassementA-finalezo 16:45[5]
Youp Leeuwenburgh