zaterdag

30 maart 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
SKO4ØltraBB D21e ronde 1za 09:00[4]
Tamar Cramers
SKO13Bøb de bøuwenBB D21e ronde 3za 09:14[1]
Isa van Andel
SKO20Døl-fijnBB D21e ronde 4za 09:21[2]
Lianne Broers
SKO43Dørstig vør gøudBB H11e ronde 4za 09:49[1]
Max Pielkenrood
SKO46McKroketBB H11e ronde 4za 09:49[4]
Floris Schouw
SKO62Verløren JøngensBB H31e ronde 3za 10:10[2]
Sebastiaan Barneveld
SKO63StøkBB H31e ronde 3za 10:10[3]
Hugo Crespo
SKO80Kantje StuurbøørdD C4+ Klassement1e ronde 2za 10:31[3]
Renske van Druten
SKO93Kantje BakbøørdD C4+ Klassement1e ronde 4za 10:45[5]
Sabrina Strijker
SKO113TitønicBB D41e ronde 4za 11:36[4]
Laura Melkert
SKO118BIGGØNBB D41e ronde 5za 11:43[4]
Lieve Swillens
SKO20Døl-fijnBB D22e ronde 1za 11:50[5]
Lianne Broers
SKO13Bøb de bøuwenBB D22e ronde 5za 11:58[2]
Isa van Andel
SKO4ØltraBB D22e ronde 3za 12:04[5]
Tamar Cramers
SKO46McKroketBB H12e ronde 3za 12:32[3]
Floris Schouw
SKO43Dørstig vør gøudBB H12e ronde 3za 12:32[4]
Max Pielkenrood
SKO93Kantje BakbøørdD C4+ Klassement2e ronde 2za 12:53[2]
Sabrina Strijker
SKO80Kantje StuurbøørdD C4+ Klassement2e ronde 3za 13:00[1]
Renske van Druten
SKO63StøkBB H32e ronde 2za 13:52[4]
Hugo Crespo
SKO62Verløren JøngensBB H32e ronde 3za 13:59[3]
Sebastiaan Barneveld
SKO113TitønicBB D42e ronde 1za 14:13[6]
Laura Melkert
SKO118BIGGØNBB D42e ronde 2za 14:20[5]
Lieve Swillens
SKO20Døl-fijnBB D2D-finaleza 14:55[1]
Lianne Broers
SKO4ØltraBB D2C-finaleza 15:02[3]
Tamar Cramers
SKO13Bøb de bøuwenBB D2B-finaleza 15:09[4]
Isa van Andel
SKO43Dørstig vør gøudBB H1B-finaleza 15:44[1]
Max Pielkenrood
SKO63StøkBB H3C-finaleza 16:05[1]
Hugo Crespo
SKO62Verløren JøngensBB H3A-finaleza 16:19[5]
Sebastiaan Barneveld
SKO113TitønicBB D4D-finaleza 16:33[4]
Laura Melkert
SKO118BIGGØNBB D4D-finaleza 16:33[5]
Lieve Swillens
SKO80Kantje StuurbøørdD C4+ KlassementB-finaleza 17:15[5]
Renske van Druten
SKO93Kantje BakbøørdD C4+ KlassementA-finaleza 17:22[1]
Sabrina Strijker

zondag

31 maart 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
SKO141STØRMBB D11e ronde 3zo 09:44[6]
Hannah Hendriks
SKO146GØLDSTRIKEBB D11e ronde 4zo 09:51[5]
Inez van Balen
SKO160PrøcrastinatørsBB H21e ronde 3zo 10:12[1]
Jesse de Groot
SKO172Så HøfligH C4+ Klassement1e ronde 1zo 10:26[1]
Jules van Iterson
SKO193Så ModenH C4+ Klassement1e ronde 4zo 10:47[5]
Yannick Hoffmann
SKO199VRØØMBB D31e ronde 1zo 11:15[5]
Eva van Glasenap
SKO202DiscødipBB D31e ronde 2zo 11:22[2]
Marieke Schipper
SKO206ApølløBB D31e ronde 2zo 11:22[6]
Bente Heijmink Liesert
SKO141STØRMBB D12e ronde 2zo 11:50[3]
Hannah Hendriks
SKO146GØLDSTRIKEBB D12e ronde 4zo 12:04[2]
Inez van Balen
SKO160PrøcrastinatørsBB H22e ronde 2zo 12:18[2]
Jesse de Groot
SKO225StøeiD 4+voorwedstrijd 2zo 12:46[4]
Loes Termeulen
SKO199VRØØMBB D32e ronde 1zo 13:30[5]
Eva van Glasenap
SKO202DiscødipBB D32e ronde 2zo 13:37[2]
Marieke Schipper
SKO206ApølløBB D32e ronde 3zo 13:44[1]
Bente Heijmink Liesert
SKO193Så ModenH C4+ Klassement2e ronde 1zo 13:58[4]
Yannick Hoffmann
SKO172Så HøfligH C4+ Klassement2e ronde 3zo 14:12[2]
Jules van Iterson
SKO146GØLDSTRIKEBB D1C-finalezo 15:07[2]
Inez van Balen
SKO141STØRMBB D1B-finalezo 15:14[4]
Hannah Hendriks
SKO160PrøcrastinatørsBB H2C-finalezo 15:35[1]
Jesse de Groot
SKO206ApølløBB D3D-finalezo 15:56[3]
Bente Heijmink Liesert
SKO199VRØØMBB D3D-finalezo 15:56[4]
Eva van Glasenap
SKO172Så HøfligH C4+ KlassementD-finalezo 16:24[4]
Jules van Iterson
SKO193Så ModenH C4+ KlassementC-finalezo 16:31[2]
Yannick Hoffmann