zaterdag

30 maart 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
ORC3Code Rowd odz. Een Orcaan is comingBB D21e ronde 1za 09:00[3]
Madelief van Velzen
ORC8TriggeredBB D21e ronde 2za 09:07[2]
Tesse van den Aker
ORC28BrakboordBB H11e ronde 1za 09:28[4]
Marijn Bikker
ORC42FOCUSBB H11e ronde 3za 09:42[6]
Fabio Matarrese
ORC49StrijklustBB H31e ronde 1za 09:56[1]
Jelle Rienstra
ORC60De Vaarao'sBB H31e ronde 2za 10:03[6]
Robin Mortier
ORC85Zeeslag odz je vindt ons op C4D C4+ Klassement1e ronde 3za 10:38[3]
Gaetane JM Demyttenaere
ORC99Bootje Krowket odz Niet alleen heet van binnenBB D41e ronde 1za 11:15[5]
Floor Becx
ORC111DRiemteamBB D41e ronde 4za 11:36[2]
Anique van den Broek
ORC3Code Rowd odz. Een Orcaan is comingBB D22e ronde 5za 11:58[1]
Madelief van Velzen
ORC8TriggeredBB D22e ronde 4za 12:11[4]
Tesse van den Aker
ORC28BrakboordBB H12e ronde 1za 12:18[1]
Marijn Bikker
ORC42FOCUSBB H12e ronde 4za 12:39[2]
Fabio Matarrese
ORC85Zeeslag odz je vindt ons op C4D C4+ Klassement2e ronde 2za 12:53[5]
Gaetane JM Demyttenaere
ORC49StrijklustBB H32e ronde 3za 13:59[6]
Jelle Rienstra
ORC60De Vaarao'sBB H32e ronde 4za 14:06[6]
Robin Mortier
ORC111DRiemteamBB D42e ronde 1za 14:13[2]
Anique van den Broek
ORC99Bootje Krowket odz Niet alleen heet van binnenBB D42e ronde 4za 14:34[1]
Floor Becx
ORC3Code Rowd odz. Een Orcaan is comingBB D2C-finaleza 15:02[1]
Madelief van Velzen
ORC8TriggeredBB D2B-finaleza 15:09[3]
Tesse van den Aker
ORC28BrakboordBB H1B-finaleza 15:44[3]
Marijn Bikker
ORC42FOCUSBB H1B-finaleza 15:44[4]
Fabio Matarrese
ORC60De Vaarao'sBB H3B-finaleza 16:12[1]
Robin Mortier
ORC49StrijklustBB H3B-finaleza 16:12[5]
Jelle Rienstra
ORC99Bootje Krowket odz Niet alleen heet van binnenBB D4C-finaleza 16:40[2]
Floor Becx
ORC111DRiemteamBB D4C-finaleza 16:40[6]
Anique van den Broek
ORC85Zeeslag odz je vindt ons op C4D C4+ KlassementD-finaleza 17:01[2]
Gaetane JM Demyttenaere

zondag

31 maart 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
ORC131Luctor et EmErgo odz Alle wegen leiden naar RowmeBB D11e ronde 2zo 09:37[2]
Nine Jit Gardenier
ORC136Rowca Cola odz Doe nog maar een blikkieBB D11e ronde 3zo 09:44[1]
Tesse Holdrinet
ORC150NeanderhalersBB H21e ronde 1zo 09:58[3]
Niels KooiM
ORC175ClubC4+H C4+ Klassement1e ronde 1zo 10:26[4]
Barry Praag
ORC197Krowkodil odz Hop, hop met je krokobilBB D31e ronde 1zo 11:15[3]
Floortje HosM
ORC215OverstuurBB D31e ronde 4zo 11:36[3]
Imke van Hal
ORC131Luctor et EmErgo odz Alle wegen leiden naar RowmeBB D12e ronde 1zo 11:43[4]
Nine Jit Gardenier
ORC136Rowca Cola odz Doe nog maar een blikkieBB D12e ronde 2zo 11:50[5]
Tesse Holdrinet
ORC150NeanderhalersBB H22e ronde 3zo 12:25[4]
Niels KooiM
ORC197Krowkodil odz Hop, hop met je krokobilBB D32e ronde 2zo 13:37[5]
Floortje HosM
ORC215OverstuurBB D32e ronde 4zo 13:51[3]
Imke van Hal
ORC175ClubC4+H C4+ Klassement2e ronde 2zo 14:05[6]
Barry Praag
ORC136Rowca Cola odz Doe nog maar een blikkieBB D1C-finalezo 15:07[3]
Tesse Holdrinet
ORC131Luctor et EmErgo odz Alle wegen leiden naar RowmeBB D1A-finalezo 15:21[4]
Nine Jit Gardenier
ORC150NeanderhalersBB H2A-finalezo 15:49[4]
Niels KooiM
ORC197Krowkodil odz Hop, hop met je krokobilBB D3C-finalezo 16:03[1]
Floortje HosM
ORC215OverstuurBB D3B-finalezo 16:10[3]
Imke van Hal
ORC175ClubC4+H C4+ KlassementD-finalezo 16:24[1]
Barry Praag