zaterdag

30 maart 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
AEG11Aegir 8BB D21e ronde 2za 09:07[5]
Francesca Calvert
AEG37Aegir 7BB H11e ronde 3za 09:42[1]
Mathyn Soepenberg
AEG86Aegir 2D C4+ Klassement1e ronde 3za 10:38[4]
Eva van der Brug
AEG91Aegir 1D C4+ Klassement1e ronde 4za 10:45[3]
Annelin Iwema
AEG95Aegir 11BB D41e ronde 1za 11:15[1]
Sophie Brulot
AEG120Aegir 4BB D42e ronde 2za 11:57[1]
Leonie Koelma
AEG11Aegir 8BB D22e ronde 2za 11:57[4]
Francesca Calvert
AEG37Aegir 7BB H12e ronde 1za 12:18[6]
Mathyn Soepenberg
AEG91Aegir 1D C4+ Klassement2e ronde 2za 12:53[6]
Annelin Iwema
AEG86Aegir 2D C4+ Klassement2e ronde 4za 13:07[6]
Eva van der Brug
AEG95Aegir 11BB D42e ronde 1za 14:13[3]
Sophie Brulot
AEG120Aegir 4BB D42e ronde 5za 14:41[1]
Leonie Koelma
AEG11Aegir 8BB D2D-finaleza 14:55[2]
Francesca Calvert
AEG37Aegir 7BB H1C-finaleza 15:37[2]
Mathyn Soepenberg
AEG95Aegir 11BB D4E-finaleza 16:26[4]
Sophie Brulot
AEG120Aegir 4BB D4B-finaleza 16:47[6]
Leonie Koelma
AEG86Aegir 2D C4+ KlassementC-finaleza 17:08[4]
Eva van der Brug
AEG91Aegir 1D C4+ KlassementC-finaleza 17:08[6]
Annelin Iwema

zondag

31 maart 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
AEG130Aegir 5BB D11e ronde 2zo 09:37[1]
Franka Roest
AEG135Aegir 13BB D11e ronde 2zo 09:37[6]
Loren Morrison
AEG163Aegir 5BB H21e ronde 3zo 10:12[4]
Jelte Bootsma
AEG185Aegir 2H C4+ Klassement1e ronde 3zo 10:40[3]
Martijn Nijland
AEG188Aegir 1H C4+ Klassement1e ronde 3zo 10:40[6]
Sjoerd Hilhorst
AEG211Aegir 12BB D31e ronde 3zo 11:29[5]
Mylena Floor
AEG130Aegir 5BB D12e ronde 3zo 11:57[4]
Franka Roest
AEG135Aegir 13BB D12e ronde 4zo 12:04[1]
Loren Morrison
AEG163Aegir 5BB H22e ronde 1zo 12:11[5]
Jelte Bootsma
AEG226Aegir 3D 4+voorwedstrijd 2zo 12:46[5]
Elske van Beers
AEG228Aegir 1D 4+voorwedstrijd 3zo 12:53[3]
judith borren
AEG230Aegir 1D 4+voorwedstrijd 3zo 12:53[5]
Emmelien Zaal
AEG211Aegir 12BB D32e ronde 2zo 13:37[3]
Mylena Floor
AEG185Aegir 2H C4+ Klassement2e ronde 4zo 14:19[2]
Martijn Nijland
AEG188Aegir 1H C4+ Klassement2e ronde 4zo 14:19[6]
Sjoerd Hilhorst
AEG226Aegir 3D 4+B-finalezo 14:26[4]
Elske van Beers
AEG230Aegir 1D 4+B-finalezo 14:26[6]
Emmelien Zaal
AEG228Aegir 1D 4+A-finalezo 14:33[5]
judith borren
AEG130Aegir 5BB D1D-finalezo 15:00[5]
Franka Roest
AEG135Aegir 13BB D1C-finalezo 15:07[5]
Loren Morrison
AEG163Aegir 5BB H2D-finalezo 15:28[2]
Jelte Bootsma
AEG211Aegir 12BB D3C-finalezo 16:03[2]
Mylena Floor
AEG188Aegir 1H C4+ KlassementC-finalezo 16:31[4]
Sjoerd Hilhorst
AEG185Aegir 2H C4+ KlassementB-finalezo 16:38[1]
Martijn Nijland