zaterdag

18 mei 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaDEj 8+voorwedstrijd 2[1]07:07,784e
Hinke Oostveen
ORCOrcaHDev 2xvoorwedstrijd 2[3]07:00,153e
Douwe Rietveld
ORCOrcaLHDev 2xvoorwedstrijd 1[2]07:10,385e
Pelle Laken
ORCOrcaLDDev 2xvoorwedstrijd 2[3]07:47,131e
Jonna Mourik
ORCOrcaLDB 2xRace For Lanes[2]08:32,004e
Anouk van Haare
ORCOrcaLHG 1xvoorwedstrijd 1[2]07:51,174e
Kai Mos
ORCOrca 1DDev 2xvoorwedstrijd 1[4]07:42,291e
Wia Ruiter
ORCOrca 2DDev 2xvoorwedstrijd 2[6]07:55,174e
Ariana Tanja
ORCOrcaHG 2-voorwedstrijd 1[6]07:14,224e
Boyd Beerling
ORCOrcaDG 2-Race For Lanes[4]08:03,034e
Willemijn van der Pijl
ORCOrca 1HDev 4-voorwedstrijd 1[3]06:35,514e
Cas Klingenberg
ORCOrca 2HDev 4-voorwedstrijd 2[3]06:37,354e
Michiel Swaving Dijkstra
ORCOrca/TritonHEj 8+voorwedstrijd 1[3]06:23,417e
Pim Mattijssen
ORCOrcaLHEj 8+voorwedstrijd 1[7]06:19,613e
Lex Zwakenberg
ORCOrcaDEj 8+A-finale[1]07:01,817e
Hinke Oostveen
ORCOrcaHDev 2xA-finale[7]06:55,675e
Douwe Rietveld
ORCOrcaLHDev 2xB-finale[5]07:04,602e
Pelle Laken
ORCOrcaLDDev 2xA-finale[4]07:35,392e
Jonna Mourik
ORCOrcaLDB 2xA-finale[3]08:16,282e
Anouk van Haare
ORCOrcaLHG 1xB-finale[4]08:08,915e
Kai Mos
ORCOrca 2DDev 2xA-finale[1]08:24,396e
Ariana Tanja
ORCOrca 1DDev 2xA-finale[5]08:08,271e
Wia Ruiter
ORCOrcaHG 2-B-finale[4]08:03,191e
Boyd Beerling
ORCOrcaDG 2-A-finale[3]08:47,304e
Willemijn van der Pijl
ORCOrca 2HDev 4-B-finale[2]07:16,365e
Michiel Swaving Dijkstra
ORCOrca 1HDev 4-B-finale[7]07:09,074e
Cas Klingenberg
ORCOrca/TritonHEj 8+B-finale[2]06:49,914e
Pim Mattijssen
ORCOrca/ProteusDE 2xA-finale[4]08:15,152e
Tosca Kettler
ORCOrcaLHEj 8+A-finale[2]06:47,692e
Lex Zwakenberg

zondag

19 mei 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1HB 1xvoorwedstrijd 1[3]08:53,111e
Jeppe Rietveld
ORCOrca 2HB 1xvoorwedstrijd 2[7]08:42,242e
Douwe Rietveld
ORCOrcaHGb 4-voorwedstrijd 1[7]07:25,434e
Michiel Swaving Dijkstra
ORCOrca 1LHB 1xvoorwedstrijd 2[2]09:14,005e
Kai Mos
ORCOrca 2LHB 1xvoorwedstrijd 2[8]09:29,897e
Pelle Laken
ORCOrcaDB 1xvoorwedstrijd 2[5]10:22,875e
Ariana Tanja
ORCOrcaHE 2-voorwedstrijd 2[7]08:26,285e
Boyd Beerling
ORCOrcaDG 2xvoorwedstrijd 1[4]08:50,971e
Wia Ruiter
ORCOrcaDE 2-A-finale[8]08:53,785e
Willemijn van der Pijl
ORCOrca/TritonHB 8+voorwedstrijd 2[4]06:48,846e
Pim Mattijssen
ORCOrcaLHB 8+voorwedstrijd 2[6]06:51,802e
Lex Zwakenberg
ORCOrcaLHB 2xA-finale[4]07:28,402e
Pelle Laken
ORCOrcaDB 8+voorwedstrijd 2[7]07:31,805e
Hinke Oostveen
ORCOrcaLDE 1xA-finale[2]08:42,541e
Tosca Kettler
ORCOrca 1HB 1xA-finale[6]08:18,954e
Jeppe Rietveld
ORCOrca 2HB 1xA-finale[7]08:00,252e
Douwe Rietveld
ORCOrcaHE 1xA-finale[8]07:42,844e
Daan Klomp
ORCOrcaHGb 4-B-finale[5]06:58,852e
Michiel Swaving Dijkstra
ORCOrcaHG 4-A-finale[4]06:56,995e
Cas Klingenberg
ORCOrcaLHE 1xA-finale[5]08:09,035e
Niels Kanters
ORCOrca 1LHB 1xB-finale[7]08:38,776e
Kai Mos
ORCOrcaHE 2-B-finale[5]07:47,322e
Boyd Beerling
ORCOrcaDG 2xA-finale[6]08:31,114e
Wia Ruiter
ORCOrca/TritonHB 8+B-finale[3]07:09,124e
Pim Mattijssen
ORCOrcaLHB 8+A-finale[4]07:21,375e
Lex Zwakenberg
ORCOrca/ProteusLDE 4xA-finale[7]08:04,362e
Jonna Mourik
ORCOrcaDB 8+B-finale[4]07:47,701e
Hinke Oostveen