zaterdag

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
ORCOrcaDEj 8+voorwedstrijd 2za 09:00[1]
Hinke Oostveen
ORCOrcaHDev 2xvoorwedstrijd 2za 09:10[3]
Douwe Rietveld
ORCOrcaLHDev 2xvoorwedstrijd 1za 09:15[2]
Pelle Laken
ORCOrcaLDDev 2xvoorwedstrijd 2za 09:30[3]
Jonna Mourik
ORCOrcaLDB 2xRace For Lanesza 09:35[2]
Anouk van Haare
ORCOrcaLHG 1xvoorwedstrijd 1za 09:50[2]
Kai Mos
ORCOrca 1DDev 2xvoorwedstrijd 1za 10:25[4]
Wia Ruiter
ORCOrca 2DDev 2xvoorwedstrijd 2za 10:30[6]
Ariana Tanja
ORCOrcaHG 2-voorwedstrijd 1za 11:15[6]
Boyd Beerling
ORCOrcaDG 2-Race For Lanesza 12:10[4]
Willemijn van der Pijl
ORCOrca 1HDev 4-voorwedstrijd 1za 12:15[3]
Cas Klingenberg
ORCOrca 2HDev 4-voorwedstrijd 2za 12:20[3]
Michiel Swaving Dijkstra
ORCOrca/TritonHEj 8+voorwedstrijd 1za 12:45[3]
Pim Mattijssen
ORCOrcaLHEj 8+voorwedstrijd 1za 13:20[7]
Lex Zwakenberg
ORCOrcaDEj 8+A-finaleza 14:25[1]
Hinke Oostveen
ORCOrcaHDev 2xA-finaleza 14:35[7]
Douwe Rietveld
ORCOrcaLHDev 2xB-finaleza 14:40[5]
Pelle Laken
ORCOrcaLDDev 2xA-finaleza 14:55[4]
Jonna Mourik
ORCOrcaLDB 2xA-finaleza 15:00[3]
Anouk van Haare
ORCOrcaLHG 1xB-finaleza 15:10[4]
Kai Mos
ORCOrca 2DDev 2xA-finaleza 15:25[1]
Ariana Tanja
ORCOrca 1DDev 2xA-finaleza 15:25[5]
Wia Ruiter
ORCOrcaHG 2-B-finaleza 16:20[4]
Boyd Beerling
ORCOrcaDG 2-A-finaleza 16:45[3]
Willemijn van der Pijl
ORCOrca 2HDev 4-B-finaleza 16:55[2]
Michiel Swaving Dijkstra
ORCOrca 1HDev 4-B-finaleza 16:55[7]
Cas Klingenberg
ORCOrca/TritonHEj 8+B-finaleza 17:15[2]
Pim Mattijssen
ORCOrca/ProteusDE 2xA-finaleza 17:35[4]
Tosca Kettler
ORCOrcaLHEj 8+A-finaleza 17:50[2]
Lex Zwakenberg

zondag

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
ORCOrca 1HB 1xvoorwedstrijd 1zo 08:35[3]
Jeppe Rietveld
ORCOrca 2HB 1xvoorwedstrijd 2zo 08:40[7]
Douwe Rietveld
ORCOrcaHGb 4-voorwedstrijd 1zo 08:45[7]
Michiel Swaving Dijkstra
ORCOrca 1LHB 1xvoorwedstrijd 2zo 09:30[2]
Kai Mos
ORCOrca 2LHB 1xvoorwedstrijd 2zo 09:30[8]
Pelle Laken
ORCOrcaDB 1xvoorwedstrijd 2zo 10:00[5]
Ariana Tanja
ORCOrcaHE 2-voorwedstrijd 2zo 10:10[7]
Boyd Beerling
ORCOrcaDG 2xvoorwedstrijd 1zo 10:45[4]
Wia Ruiter
ORCOrcaDE 2-A-finalezo 11:20[8]
Willemijn van der Pijl
ORCOrca/TritonHB 8+voorwedstrijd 2zo 11:50[4]
Pim Mattijssen
ORCOrcaLHB 8+voorwedstrijd 2zo 12:00[6]
Lex Zwakenberg
ORCOrcaLHB 2xA-finalezo 12:05[4]
Pelle Laken
ORCOrcaDB 8+voorwedstrijd 2zo 12:30[7]
Hinke Oostveen
ORCOrcaLDE 1xA-finalezo 12:35[2]
Tosca Kettler
ORCOrca 1HB 1xA-finalezo 13:15[6]
Jeppe Rietveld
ORCOrca 2HB 1xA-finalezo 13:15[7]
Douwe Rietveld
ORCOrcaHE 1xA-finalezo 13:20[8]
Daan Klomp
ORCOrcaHGb 4-B-finalezo 13:25[5]
Michiel Swaving Dijkstra
ORCOrcaHG 4-A-finalezo 13:35[4]
Cas Klingenberg
ORCOrcaLHE 1xA-finalezo 14:10[5]
Niels Kanters
ORCOrca 1LHB 1xB-finalezo 14:15[7]
Kai Mos
ORCOrcaHE 2-B-finalezo 15:15[5]
Boyd Beerling
ORCOrcaDG 2xA-finalezo 15:50[6]
Wia Ruiter
ORCOrca/TritonHB 8+B-finalezo 17:10[3]
Pim Mattijssen
ORCOrcaLHB 8+A-finalezo 17:25[4]
Lex Zwakenberg
ORCOrca/ProteusLDE 4xA-finalezo 17:35[7]
Jonna Mourik
ORCOrcaDB 8+B-finalezo 17:45[4]
Hinke Oostveen