Fairness update zondag 12:00 uur
Zondag:
Zuidwest, kracht 2. 19 graden. Zonnig met stapelwolken.
Wij voorzien geen bijzonderheden.

zondag

9 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARG463Argo Dames B1NSRF BB D1time-trial04:31,3421e
Elodie Bergsma
ARG475Argo Dames B2NSRF BB D1time-trial04:18,7514e
Mayra Nagtzaam
ARG954Argo Heren S2NSRF SB H2time-trial04:06,719e
Wouter Veekamp
ARG905Argo Heren B5NSRF BB H3time-trialniet gestart
Siem Bolluyt
ARG760Argo Dames S4NSRF SB D3time-trial04:30,157e
Zina Prinsen
ARG772Argo Dames S7NSRF SB D3time-trial04:35,1210e
Lea Smeijsters
ARG775Argo Dames S8NSRF SB D3time-trial04:52,5718e
Isabel Kuin
ARG780Argo Dames S6NSRF SB D3time-trial04:41,2114e
Annelies van Zinderen
ARG129Argo 2D 2xvoorwedstrijd 1[3]08:08,631e
Merel Kessler
ARG139Argo 1D 2xvoorwedstrijd 3[1]08:02,683e
Fleur Willems
ARG134Argo 3D 2xvoorwedstrijd 3[2]07:57,181e
Laurien de Korte
ARG73ArgoDCl 4*voorwedstrijd 2[8]07:51,482e
Nicole Keukens
ARG100ArgoH 2xvoorwedstrijd 2[4]07:20,283e
Titus Kruyssen
ARG463Argo Dames B1NSRF BB D1C-finale[7]08:57,371e
Elodie Bergsma
ARG475Argo Dames B2NSRF BB D1B-finale[7]08:55,084e
Mayra Nagtzaam
ARG912Argo Heren S1NSRF SB H1time-trial04:01,3116e
Joris Becks
ARG497Argo Dames B6NSRF BB D2time-trial04:34,3921e
Sofie van Dooren
ARG504Argo Dames B4NSRF BB D2time-trial04:29,2514e
Julia Vos
ARG509Argo Dames B3NSRF BB D2time-trial04:19,824e
Wietske de Groot
ARG513Argo Dames B5NSRF BB D2time-trial04:29,3716e
Toos Töben
ARG432Argo 1H C4+ Klassementtime-trial03:34,481e
Igor Vunderink
ARG450Argo 2H C4+ Klassementtime-trial03:38,892e
Siebe de Ruiter
ARG566Argo Dames B7NSRF BB D4time-trial05:07,5015e
Linn Horsthuis
ARG134Argo 3D 2xA-finale[3]07:52,802e
Laurien de Korte
ARG129Argo 2D 2xA-finale[5]08:18,447e
Merel Kessler
ARG139Argo 1D 2xA-finale[8]08:11,135e
Fleur Willems
ARG954Argo Heren S2NSRF SB H2B-finale[4]08:22,692e
Wouter Veekamp
ARG775Argo Dames S8NSRF SB D3C-finale[4]10:08,225e
Isabel Kuin
ARG780Argo Dames S6NSRF SB D3B-finale[2]10:01,438e
Annelies van Zinderen
ARG772Argo Dames S7NSRF SB D3B-finale[4]09:22,233e
Lea Smeijsters
ARG760Argo Dames S4NSRF SB D3A-finale[1]09:07,745e
Zina Prinsen
ARG73ArgoDCl 4*A-finale[3]07:51,364e
Nicole Keukens
ARG100ArgoH 2xA-finale[2]07:15,934e
Titus Kruyssen
ARG912Argo Heren S1NSRF SB H1B-finale[8]08:05,004e
Joris Becks
ARG497Argo Dames B6NSRF BB D2C-finale[7]10:24,274e
Sofie van Dooren
ARG504Argo Dames B4NSRF BB D2B-finale[7]09:23,192e
Julia Vos
ARG513Argo Dames B5NSRF BB D2B-finale[8]09:24,613e
Toos Töben
ARG509Argo Dames B3NSRF BB D2A-finale[6]09:34,683e
Wietske de Groot
ARG432Argo 1H C4+ KlassementA-finale[4]07:54,651e
Igor Vunderink
ARG450Argo 2H C4+ KlassementA-finale[5]08:09,385e
Siebe de Ruiter
ARG566Argo Dames B7NSRF BB D4B-finale[1]11:11,702e
Linn Horsthuis