Fairness update zondag 12:00 uur
Zondag:
Zuidwest, kracht 2. 19 graden. Zonnig met stapelwolken.
Wij voorzien geen bijzonderheden.

[853] NSRF SB D3 time-trial

8 tijdsnelsten => FA, 9 - 16 => FB, 17 - 24 => FC

pos.codeploeg
slag
nummer500mfinish
interval
kwalificatie
1.NJODames 1778102:05,94(1)04:17,14(1)FA
 Julia Moens02:11,20
2.SKADames 676702:07,51(2)04:18,14(2)FA
 Eva Goossens02:10,63+1,00
3.PRORameurs77002:08,64(3)04:21,67(3)FA
 Elise Deen02:13,03+4,53
4.ORCKeizer Nerow odz. We zetten ze in vuur en vlam76302:10,91(5)04:22,44(4)FA
 Maaike Bouwmeester02:11,53+5,30
5.ORCBoegbeeldig77602:11,24(6)04:24,76(5)FA
 Jonne Draper02:13,52+7,62
6.LAGDames 576202:14,47(8)04:29,94(6)FA
 Sophie Storm van s Gravesande02:15,47+12,80
7.ARGArgo Dames S476002:10,33(4)04:30,15(7)FA
 Zina Prinsen02:19,82+13,01
8.VIDDames 277902:13,16(7)04:30,88(8)FA
 Anouk Slotboom02:17,72+13,74
9.OKETroeble77702:15,84(10)04:33,27(9)FB
 Iris Kant02:17,43+16,13
10.ARGArgo Dames S7772--04:35,12(10)FB
 Lea Smeijsters+17,98
11.TRIDames 7'1977802:15,02(9)04:37,16(11)FB
 Annelie Bakker02:22,14+20,02
12.TRIDames 11'1976802:16,81(11)04:38,23(12)FB
 Hannah Raben02:21,42+21,09
13.PHOPhinolentas77302:18,12(12)04:38,56(13)FB
 Roos van den Oever02:20,44+21,42
14.ARGArgo Dames S678002:21,01(13)04:41,21(14)FB
 Annelies van Zinderen02:20,20+24,07
15.NJODames 678302:21,27(14)04:45,35(15)FB
 Jolien Sterk02:24,08+28,21
16.OKEAstROWnauten76102:22,66(15)04:45,75(16)FB
 Elise van der Koogh02:23,09+28,61
17.NJODames 1176502:25,49(17)04:48,59(17)FC
 Tess Fransen02:23,10+31,45
18.ARGArgo Dames S877502:23,75(16)04:52,57(18)FC
 Isabel Kuin02:28,82+35,43
19.EURSlagroom78202:26,09(18)04:55,32(19)FC
 Simone Bouma02:29,23+38,18
20.OKEGauwe Golf76602:26,99(19)05:03,10(20)FC
 Chris Meijer02:36,11+45,96
21.SKOSnøøkies76902:27,25(20)05:18,58(21)FC
 Ivana Winder02:51,33+1:01,44
22.PHONeptuna77402:46,16(21)05:28,94(22)FC
 Laura Mengerink02:42,78+1:11,80
23.SKADames 877103:49,80(22)07:59,05(23)FC
 Bente de Klerk Wolters04:09,25+3:41,91

zo 15:00 - race 227 - [853] NSRF SB D3 C-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.PHONeptuna[2]02:19,93(1)04:41,49(1)07:04,07(1)09:25,99(1)
 Laura Mengerink02:21,5602:22,5802:21,92
2.EURSlagroom[6]02:21,21(3)04:44,49(3)07:08,78(3)09:29,58(2)
 Simone Bouma02:23,2802:24,2902:20,80+3,59
3.NJODames 11[5]02:21,45(4)04:43,21(2)07:07,89(2)09:32,13(3)
 Tess Fransen02:21,7602:24,6802:24,24+6,14
4.SKADames 8[8]02:20,98(2)04:46,77(4)07:19,29(4)09:49,79(4)
 Bente de Klerk Wolters02:25,7902:32,5202:30,50+23,80
5.ARGArgo Dames S8[4]02:31,92(5)05:14,90(6)07:35,38(5)10:08,22(5)
 Isabel Kuin02:42,9802:20,4802:32,84+42,23
6.SKOSnøøkies[7]02:32,66(7)05:02,04(5)08:00,63(7)10:32,61(6)
 Ivana Winder02:29,3802:58,5902:31,98+1:06,62
7.OKEGauwe Golf[3]02:32,19(6)05:16,51(7)08:00,15(6)10:40,68(7)
 Chris Meijer02:44,3202:43,6402:40,53+1:14,69

zo 15:05 - race 228 - [853] NSRF SB D3 B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.PHOPhinolentas[7]02:14,08(1)04:30,93(1)06:48,95(1)09:07,51(1)
 Roos van den Oever02:16,8502:18,0202:18,56
2.OKETroeble[5]02:18,17(3)04:33,90(2)06:57,14(2)09:18,37(2)
 Iris Kant02:15,7302:23,2402:21,23+10,86
3.ARGArgo Dames S7[4]02:20,54(4)04:46,15(5)07:06,11(3)09:22,23(3)
 Lea Smeijsters02:25,6102:19,9602:16,12+14,72
4.TRIDames 11'19[3]02:22,50(5)04:42,75(3)07:08,51(4)09:32,93(4)
 Hannah Raben02:20,2502:25,7602:24,42+25,42
5.NJODames 6[8]02:24,80(8)04:50,01(6)07:12,71(5)09:35,76(5)
 Jolien Sterk02:25,2102:22,7002:23,05+28,25
6.OKEAstROWnauten[1]02:24,25(7)04:45,66(4)07:14,27(6)09:38,77(6)
 Elise van der Koogh02:21,4102:28,6102:24,50+31,26
7.TRIDames 7'19[6]02:15,08(2)04:52,63(8)07:20,06(7)09:53,25(7)
 Annelie Bakker02:37,5502:27,4302:33,19+45,74
8.ARGArgo Dames S6[2]02:23,61(6)04:52,17(7)07:26,73(8)10:01,43(8)
 Annelies van Zinderen02:28,5602:34,5602:34,70+53,92

zo 15:15 - race 229 - [853] NSRF SB D3 A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.PRORameurs[3]02:07,64(1)04:18,83(1)06:34,83(1)08:49,95(1)
 Elise Deen02:11,1902:16,0002:15,12
2.NJODames 17[4]02:12,41(4)04:25,46(2)06:43,07(2)08:54,83(2)
 Julia Moens02:13,0502:17,6102:11,76+4,88
3.ORCKeizer Nerow odz. We zetten ze in vuur en vlam[6]02:13,18(5)04:28,69(4)06:44,36(3)08:58,52(3)
 Maaike Bouwmeester02:15,5102:15,6702:14,16+8,57
4.ORCBoegbeeldig[2]02:15,34(8)04:28,21(3)06:46,61(4)09:01,36(4)
 Jonne Draper02:12,8702:18,4002:14,75+11,41
5.ARGArgo Dames S4[1]02:11,80(3)04:29,48(5)06:48,26(5)09:07,74(5)
 Zina Prinsen02:17,6802:18,7802:19,48+17,79
6.LAGDames 5[7]02:14,13(6)04:32,41(6)06:55,06(7)09:14,06(6)
 Sophie Storm van s Gravesande02:18,2802:22,6502:19,00+24,11
7.SKADames 6[5]02:14,90(7)04:33,00(7)06:54,79(6)09:18,73(7)
 Eva Goossens02:18,1002:21,7902:23,94+28,78
8.VIDDames 2[8]02:11,28(2)04:33,32(8)07:02,95(8)09:30,23(8)
 Anouk Slotboom02:22,0402:29,6302:27,28+40,28