Fairness update zondag 12:00 uur
Zondag:
Zuidwest, kracht 2. 19 graden. Zonnig met stapelwolken.
Wij voorzien geen bijzonderheden.

zo 10:30 - race 205 - [303] D 2x voorwedstrijd 1

1e, 2e en 2 tijdsnelste 3en => FA, overige 3e, 4e, 5e en tijdsnelste 6e => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.ARGArgo 2[3]01:56,38(1)04:00,33(1)06:04,77(1)08:08,63(1)FA
 Merel Kessler02:03,9502:04,4402:03,86
2.ALPAlphen[5]01:57,97(2)04:05,27(4)06:09,42(3)08:12,18(2)FA
 Roos Hesseling02:07,3002:04,1502:02,76+3,55
3.ORCUitgeselecteerd[2]02:01,72(5)04:03,36(2)06:08,37(2)08:13,24(3)FA
 Marielle Gaalswijk02:01,6402:05,0102:04,87+4,61
4.AEGAegir[8]01:59,39(3)04:04,14(3)06:09,96(4)08:14,51(4)FB
 Bianca Masetto02:04,7502:05,8202:04,55+5,88
5.NERNereus[7]02:05,82(7)04:08,66(5)06:18,06(5)08:27,92(5)FB
 Annelies Romers02:02,8402:09,4002:09,86+19,29
6.ORCRobyn en Gigi[4]02:01,17(4)04:09,62(6)06:20,84(6)08:29,79(6)
 Gigi Dekker02:08,4502:11,2202:08,95+21,16
7.THEDubbelDwee[6]02:02,40(6)04:16,12(7)06:31,14(7)08:47,63(7)
 Diane Nelissen02:13,7202:15,0202:16,49+39,00

zo 10:40 - race 206 - [303] D 2x voorwedstrijd 2

1e, 2e en 2 tijdsnelste 3en => FA, overige 3e, 4e, 5e en tijdsnelste 6e => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.PROMiriam en Geke[8]01:54,81(1)03:57,03(1)06:01,02(1)08:05,84(1)FA
 Geke Rademaker02:02,2202:03,9902:04,82
2.ASO2/8e[5]01:57,31(2)04:00,27(2)06:04,07(2)08:06,08(2)FA
 Suzanne Davelaar02:02,9602:03,8002:02,01+0,24
3.ORCOp Karakter[4]02:00,63(3)04:07,62(3)06:14,24(3)08:18,65(3)FB
 Fleur van Boven02:06,9902:06,6202:04,41+12,81
4.DDSDDS[3]02:02,40(4)04:09,39(4)06:20,38(4)08:31,86(4)FB
 Anouk Donkervoort02:06,9902:10,9902:11,48+26,02
5.NJONjord 2[2]02:03,92(5)04:12,42(5)06:23,36(5)08:38,80(5)FB
 Arisa Namba02:08,5002:10,9402:15,44+32,96
6.PHOFit en Lit[7]02:14,45(6)04:35,55(6)06:55,11(6)09:15,41(6)
 Marie Wolter02:21,1002:19,5602:20,30+1:09,57

zo 10:45 - race 207 - [303] D 2x voorwedstrijd 3

1e, 2e en 2 tijdsnelste 3en => FA, overige 3e, 4e, 5e en tijdsnelste 6e => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.ARGArgo 3[2]01:52,23(1)03:51,12(1)05:53,66(1)07:57,18(1)FA
 Laurien de Korte01:58,8902:02,5402:03,52
2.SKASkadi[6]01:55,61(2)03:56,04(2)05:57,58(2)08:01,92(2)FA
 Kim van der Heijden02:00,4302:01,5402:04,34+4,74
3.ARGArgo 1[1]01:56,20(3)03:58,87(4)06:01,60(4)08:02,68(3)FA
 Fleur Willems02:02,6702:02,7302:01,08+5,50
4.RIJRijnland[7]01:56,20(3)03:57,33(3)06:01,25(3)08:06,85(4)FB
 Britta Wielaard02:01,1302:03,9202:05,60+9,67
5.ORCMario en Roeiigi[8]01:57,87(5)04:03,00(5)06:14,04(5)08:19,92(5)FB
 Marlies Grolle02:05,1302:11,0402:05,88+22,74
6.PROKlontje Boter[3]02:01,37(6)04:08,53(6)06:18,84(6)08:27,35(6)FB
 Lotte van Dongen02:07,1602:10,3102:08,51+30,17
7.OKEDoublebabbel[5]--04:16,47(7)06:27,30(7)08:38,54(7)
 Sophie Vetter02:10,8302:11,24+41,36

zo 14:20 - race 222 - [303] D 2x B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.RIJRijnland[3]02:04,52(6)----08:13,33(1)
 Britta Wielaard
2.NERNereus[1]02:00,59(1)----08:17,32(2)
 Annelies Romers+3,99
3.ORCMario en Roeiigi[7]02:07,32(7)----08:19,06(3)
 Marlies Grolle+5,73
4.ORCOp Karakter[4]02:02,87(3)----08:21,04(4)
 Fleur van Boven+7,71
5.AEGAegir[6]02:03,29(4)----08:27,84(5)
 Bianca Masetto+14,51
6.PROKlontje Boter[8]02:03,65(5)----08:29,66(6)
 Lotte van Dongen+16,33
7.DDSDDS[5]02:08,29(8)----08:36,83(7)
 Anouk Donkervoort+23,50
8.NJONjord 2[2]02:02,61(2)----08:38,47(8)
 Arisa Namba+25,14

zo 14:25 - race 223 - [303] D 2x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.SKASkadi[7]01:57,45(3)--05:54,60(1)07:52,43(1)
 Kim van der Heijden01:57,83
2.ARGArgo 3[3]02:01,76(7)--05:55,04(2)07:52,80(2)
 Laurien de Korte01:57,76+0,37
3.PROMiriam en Geke[4]01:55,19(2)--06:01,12(3)08:03,92(3)
 Geke Rademaker02:02,80+11,49
4.ASO2/8e[2]02:00,91(5)--06:03,82(4)08:06,65(4)
 Suzanne Davelaar02:02,83+14,22
5.ARGArgo 1[8]01:54,47(1)--06:16,63(8)08:11,13(5)
 Fleur Willems01:54,50+18,70
6.ALPAlphen[6]02:03,77(8)--06:13,12(6)08:15,93(6)
 Roos Hesseling02:02,81+23,50
7.ARGArgo 2[5]02:01,11(6)--06:08,23(5)08:18,44(7)
 Merel Kessler02:10,21+26,01
8.ORCUitgeselecteerd[1]01:58,96(4)--06:13,92(7)08:22,43(8)
 Marielle Gaalswijk02:08,51+30,00