Fairness update zondag 12:00 uur
Zondag:
Zuidwest, kracht 2. 19 graden. Zonnig met stapelwolken.
Wij voorzien geen bijzonderheden.

[804] NSRF BB D4 time-trial

8 tijdsnelsten => FA, 9 - 16 => FB, 17 - 24 => FC

pos.codeploeg
slag
nummer500mfinish
interval
kwalificatie
1.AEGAegir 855502:16,83(1)04:35,78(1)FA
 Francesca Calvert02:18,95
2.SKODøl-fijn56702:26,72(11)04:36,15(2)FA
 Lianne Broers02:09,43+0,37
3.SKOApøllø55002:17,92(3)04:40,00(3)FA
 Bente Heijmink Liesert02:22,08+4,22
4.LAGDames 655902:18,99(4)04:40,47(4)FA
 Nynke Keulen02:21,48+4,69
5.PHOPhuture Phitgirls56202:19,93(5)04:43,69(5)FA
 Carolynn Rombeek02:23,76+7,91
6.AEGAegir 1155702:17,35(2)04:44,26(6)FA
 Sophie Brulot02:26,91+8,48
7.SKADames 1355802:20,03(6)04:44,66(7)FA
 Iris Hendriks02:24,63+8,88
8.AEGAegir 556002:22,41(8)04:45,23(8)FA
 Franka Roest02:22,82+9,45
9.NERDames 656502:26,48(10)04:51,78(9)FB
 Olfa Muller02:25,30+16,00
10.GYAW.O.L.V.55302:21,14(7)04:51,79(10)FB
 Melanie van der Veen02:30,65+16,01
11.SAURolls Rows55202:28,94(14)04:58,44(11)FB
 Mursal Munsefzadeh02:29,50+22,66
12.PHOMet Opzet56302:24,23(9)05:00,82(12)FB
 Maaike van der Geest02:36,59+25,04
13.GYAZAVI55602:31,68(15)05:03,19(13)FB
 Eeke Oosterhof02:31,51+27,41
14.SKOBIGGØN56402:34,02(16)05:05,05(14)FB
 Lieve Swillens02:31,03+29,27
15.ARGArgo Dames B756602:27,08(12)05:07,50(15)FB
 Linn Horsthuis02:40,42+31,72
16.PELAdtlantis56102:27,36(13)05:12,42(16)FB
 Thea Rawe02:45,06+36,64
17.AEGAegir 1356802:40,87(17)05:18,33(17)FC
 Loren Morrison02:37,46+42,55

zo 17:20 - race 243 - [804] NSRF BB D4 C-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.AEGAegir 13[4]02:51,68(1)05:44,80(1)08:50,44(1)11:47,11(1)
 Loren Morrison02:53,1203:05,6402:56,67

zo 17:30 - race 244 - [804] NSRF BB D4 B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.NERDames 6[4]02:39,20(1)05:29,06(1)08:18,59(1)10:59,63(1)
 Olfa Muller02:49,8602:49,5302:41,04
2.ARGArgo Dames B7[1]02:47,44(3)05:37,23(2)08:26,32(2)11:11,70(2)
 Linn Horsthuis02:49,7902:49,0902:45,38+12,07
3.SKOBIGGØN[7]02:46,81(2)05:44,73(3)08:39,89(3)11:29,33(3)
 Lieve Swillens02:57,9202:55,1602:49,44+29,70
4.SAURolls Rows[3]02:50,44(4)05:57,67(5)08:59,36(5)11:46,28(4)
 Mursal Munsefzadeh03:07,2303:01,6902:46,92+46,65
5.PHOMet Opzet[6]02:51,36(5)05:53,50(4)08:54,03(4)11:50,44(5)
 Maaike van der Geest03:02,1403:00,5302:56,41+50,81
6.GYAW.O.L.V.[5]02:56,14(6)06:02,78(6)09:03,68(6)12:05,76(6)
 Melanie van der Veen03:06,6403:00,9003:02,08+1:06,13
7.GYAZAVI[2]03:01,58(7)06:12,01(7)09:21,54(7)12:23,59(7)
 Eeke Oosterhof03:10,4303:09,5303:02,05+1:23,96
8.PELAdtlantis[8]03:13,65(8)06:31,97(8)09:47,83(8)13:02,97(8)
 Thea Rawe03:18,3203:15,8603:15,14+2:03,34

zo 17:35 - race 245 - [804] NSRF BB D4 A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.AEGAegir 8[5]02:27,55(1)05:04,23(1)07:45,42(1)10:28,72(1)
 Francesca Calvert02:36,6802:41,1902:43,30
2.SKOApøllø[6]02:36,01(2)05:13,12(2)07:55,45(2)10:31,66(2)
 Bente Heijmink Liesert02:37,1102:42,3302:36,21+2,94
3.LAGDames 6[3]02:40,57(4)05:26,46(4)08:13,63(5)10:50,92(3)
 Nynke Keulen02:45,8902:47,1702:37,29+22,20
4.AEGAegir 5[1]02:53,54(8)05:51,33(8)09:25,41(8)10:54,98(4)
 Franka Roest02:57,7903:34,0801:29,57+26,26
5.SKODøl-fijn[4]02:36,37(3)05:19,05(3)08:11,12(3)10:55,53(5)
 Lianne Broers02:42,6802:52,0702:44,41+26,81
6.SKADames 13[8]02:47,48(7)05:40,44(7)08:30,48(6)11:19,26(6)
 Iris Hendriks02:52,9602:50,0402:48,78+50,54
7.PHOPhuture Phitgirls[7]02:43,88(6)05:35,44(6)08:35,15(7)11:27,47(7)
 Carolynn Rombeek02:51,5602:59,7102:52,32+58,75
8.AEGAegir 11[2]02:41,11(5)05:27,04(5)08:12,31(4)12:45,63(8)
 Sophie Brulot02:45,9302:45,2704:33,32+2:16,91