Fairness update zondag 12:00 uur
Zondag:
Zuidwest, kracht 2. 19 graden. Zonnig met stapelwolken.
Wij voorzien geen bijzonderheden.

[801] NSRF BB D1 time-trial

8 tijdsnelsten => FA, 9 - 16 => FB, 17 - 24 => FC

pos.codeploeg
slag
nummer500mfinish
interval
kwalificatie
1.PROSchieTop48201:58,66(1)04:03,51(1)FA
 Kiki Drenth02:04,85
2.SKADames 247302:00,46(2)04:03,90(2)FA
 Vivian Meij02:03,44+0,39
3.ASOGeVaar48002:01,33(3)04:06,41(3)FA
 laurine jonk02:05,08+2,90
4.PROSho(r)t47202:03,58(5)04:12,85(4)FA
 Marith Huisman02:09,27+9,34
4.LAGDames 246802:06,37(10)04:12,85(4)FA
 Evy Spierings02:06,48+9,34
6.ORCLuctor et EmErgo odz Alle wegen leiden naar Rowme47602:03,29(4)04:13,10(6)FA
 Nine Jit Gardenier02:09,81+9,59
7.PROXplosief47802:05,86(9)04:15,67(7)FA
 Aster Wellerdieck02:09,81+12,16
8.SKADames 548302:04,68(7)04:16,31(8)FA
 Sophie van Dongen02:11,63+12,80
9.NJODames 246602:05,58(8)04:16,76(9)FB
 Kim Godoy02:11,18+13,25
10.NJODames 546202:04,60(6)04:17,14(10)FB
 Alyssa Karman02:12,54+13,63
11.SAUSperzieboot48102:06,75(12)04:17,33(11)FB
 Noortje van den Bergh02:10,58+13,82
12.ASOOptiPaal46902:06,37(10)04:17,43(12)FB
 Juliette de Klerk02:11,06+13,92
13.PHOPhataal47002:07,18(13)04:18,37(13)FB
 Sivanne te Braake02:11,19+14,86
14.ARGArgo Dames B247502:07,40(14)04:18,75(14)FB
 Mayra Nagtzaam02:11,35+15,24
15.TRIDames 8'1947702:09,25(15)04:21,56(15)FB
 Denise Rodenburg02:12,31+18,05
16.PELImperium Lucius46502:12,13(18)04:21,85(16)FB
 Marloes van der Steeg02:09,72+18,34
17.PELBorrelbootje46002:10,18(16)04:23,09(17)FC
 Josefien Swennenhuis02:12,91+19,58
18.PROCalypso47402:11,42(17)04:24,29(18)FC
 Vicky van Heijningen02:12,87+20,78
19.THEVINrOw46102:12,34(19)04:29,09(19)FC
 Maartje de Kleijn02:16,75+25,58
20.PROChiquita's47102:14,17(20)04:30,35(20)FC
 Susanne Franken02:16,18+26,84
21.ARGArgo Dames B146302:14,94(21)04:31,34(21)FC
 Elodie Bergsma02:16,40+27,83
22.ASOPier Pressure48402:16,32(22)04:35,46(22)FC
 Stella Mukanyangezi02:19,14+31,95
23.ORCRowca Cola odz Doe nog maar een blikkie46402:18,73(23)04:38,68(23)FC
 Tesse Holdrinet02:19,95+35,17
24.GYABRAQUE46702:19,43(24)04:39,66(24)FC
 Femke Steman02:20,23+36,15

zo 11:40 - race 212 - [801] NSRF BB D1 C-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.ARGArgo Dames B1[7]02:12,05(3)04:26,86(2)06:43,88(2)08:57,37(1)
 Elodie Bergsma02:14,8102:17,0202:13,49
2.PROCalypso[4]02:10,34(1)04:24,74(1)06:43,00(1)08:58,38(2)
 Vicky van Heijningen02:14,4002:18,2602:15,38+1,01
3.PELBorrelbootje[5]02:12,38(4)04:29,07(3)06:48,31(3)09:05,99(3)
 Josefien Swennenhuis02:16,6902:19,2402:17,68+8,62
4.THEVINrOw[6]02:16,17(5)04:35,54(5)06:57,25(5)09:15,03(4)
 Maartje de Kleijn02:19,3702:21,7102:17,78+17,66
5.PROChiquita's[3]02:11,80(2)04:31,59(4)06:55,94(4)09:15,53(5)
 Susanne Franken02:19,7902:24,3502:19,59+18,16
6.ASOPier Pressure[2]02:19,40(7)04:42,29(7)07:09,11(8)09:27,18(6)
 Stella Mukanyangezi02:22,8902:26,8202:18,07+29,81
7.ORCRowca Cola odz Doe nog maar een blikkie[8]02:17,27(6)04:42,75(8)07:07,04(7)09:29,06(7)
 Tesse Holdrinet02:25,4802:24,2902:22,02+31,69
8.GYABRAQUE[1]02:19,76(8)04:41,89(6)07:04,31(6)09:34,70(8)
 Femke Steman02:22,1302:22,4202:30,39+37,33

zo 11:50 - race 213 - [801] NSRF BB D1 B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.NJODames 2[4]02:06,41(1)04:17,81(1)06:29,38(1)08:41,21(1)
 Kim Godoy02:11,4002:11,5702:11,83
2.NJODames 5[5]02:08,03(2)04:20,19(2)06:34,70(2)08:45,56(2)
 Alyssa Karman02:12,1602:14,5102:10,86+4,35
3.ASOOptiPaal[6]02:09,00(3)04:22,22(3)06:36,38(3)08:50,74(3)
 Juliette de Klerk02:13,2202:14,1602:14,36+9,53
4.ARGArgo Dames B2[7]02:10,31(5)04:23,74(4)06:40,22(4)08:55,08(4)
 Mayra Nagtzaam02:13,4302:16,4802:14,86+13,87
5.PELImperium Lucius[8]02:13,87(6)04:29,51(6)06:44,22(6)08:57,12(5)
 Marloes van der Steeg02:15,6402:14,7102:12,90+15,91
6.SAUSperzieboot[3]02:10,02(4)04:23,93(5)06:40,61(5)08:58,00(6)
 Noortje van den Bergh02:13,9102:16,6802:17,39+16,79
7.PHOPhataal[2]02:16,38(7)04:30,24(7)06:48,82(7)09:07,99(7)
 Sivanne te Braake02:13,8602:18,5802:19,17+26,78
8.TRIDames 8'19[1]02:17,79(8)04:38,18(8)07:03,88(8)09:27,90(8)
 Denise Rodenburg02:20,3902:25,7002:24,02+46,69

zo 11:55 - race 214 - [801] NSRF BB D1 A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.PROSchieTop[4]01:59,33(1)04:04,30(1)06:11,39(1)08:17,56(1)
 Kiki Drenth02:04,9702:07,0902:06,17
2.SKADames 2[5]02:02,18(2)04:09,32(2)06:16,24(2)08:20,14(2)
 Vivian Meij02:07,1402:06,9202:03,90+2,58
3.ASOGeVaar[3]02:03,32(3)04:11,74(3)06:21,05(3)08:29,66(3)
 laurine jonk02:08,4202:09,3102:08,61+12,10
4.LAGDames 2[2]02:08,22(7)04:16,67(4)06:27,74(4)08:37,15(4)
 Evy Spierings02:08,4502:11,0702:09,41+19,59
5.ORCLuctor et EmErgo odz Alle wegen leiden naar Rowme[7]02:05,90(4)04:18,44(6)06:30,91(5)08:40,64(5)
 Nine Jit Gardenier02:12,5402:12,4702:09,73+23,08
6.PROSho(r)t[6]02:09,92(8)04:18,22(5)06:31,51(6)08:46,59(6)
 Marith Huisman02:08,3002:13,2902:15,08+29,03
7.PROXplosief[1]02:06,65(5)04:22,23(7)06:37,39(7)08:52,94(7)
 Aster Wellerdieck02:15,5802:15,1602:15,55+35,38
8.SKADames 5[8]02:06,96(6)04:24,12(8)06:41,14(8)08:57,08(8)
 Sophie van Dongen02:17,1602:17,0202:15,94+39,52