Fairness update zondag 12:00 uur
Zondag:
Zuidwest, kracht 2. 19 graden. Zonnig met stapelwolken.
Wij voorzien geen bijzonderheden.

[802] NSRF BB D2 time-trial

8 tijdsnelsten => FA, 9 - 16 => FB, 17 - 24 => FC

pos.codeploeg
slag
nummer500mfinish
interval
kwalificatie
1.BORBoreas510--04:09,88(1)FA
 Iris Rijpstra
2.SKOBøb de bøuwen512--04:12,91(2)FA
 Isa van Andel+3,03
3.NJODames 4514--04:14,16(3)FA
 Britt Kraaijeveld+4,28
4.ARGArgo Dames B3509--04:19,82(4)FA
 Wietske de Groot+9,94
5.TRIDames 2'19493--04:20,63(5)FA
 Lara van Oostveen+10,75
6.NERDames 8490--04:22,34(6)FA
 Hannah Schwarz+12,46
7.NJODames 16495--04:23,15(7)FA
 Julia Kloeke+13,27
8.SKOSTØRM501--04:25,63(8)FA
 Hannah Hendriks+15,75
9.NJODames 10506--04:26,09(9)FB
 Cornelie Schnitker+16,21
10.TRIDames 12'19507--04:26,68(10)FB
 Lotte Duijsings+16,80
11.GYAOverboord500--04:27,56(11)FB
 Melanie Nolting+17,68
12.NJODames 7511--04:28,17(12)FB
 Kate Nobbenhuis+18,29
13.THESchuurboord491--04:28,93(13)FB
 Lisan Cox+19,05
14.ARGArgo Dames B4504--04:29,25(14)FB
 Julia Vos+19,37
15.SAUShip Happens508--04:29,26(15)FB
 Maudi van Dorsten+19,38
16.ARGArgo Dames B5513--04:29,37(16)FB
 Toos Töben+19,49
17.TRIDames 16'19496--04:30,26(17)FC
 Dana van Delden+20,38
18.TRIDames 6'19492--04:31,14(18)FC
 Emma Blekkink+21,26
19.ORCOverstuur502--04:32,42(19)FC
 Imke van Hal+22,54
20.LAGDames 4499--04:33,32(20)FC
 Femke van der Veen+23,44
21.ARGArgo Dames B6497--04:34,39(21)FC
 Sofie van Dooren+24,51
22.AEGAegir 4503--04:35,31(22)FC
 Leonie Koelma+25,43
23.PELDe Klooievaars505--04:38,13(23)FC
 Eefje Francken+28,25
24.ORCTriggered498--04:49,75(24)FC
 Tesse van den Aker+39,87

zo 16:30 - race 237 - [802] NSRF BB D2 C-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.LAGDames 4[3]02:33,90(5)05:00,13(1)07:30,84(1)10:01,09(1)
 Femke van der Veen02:26,2302:30,7102:30,25
2.TRIDames 16'19[5]02:29,03(3)05:01,86(2)07:48,58(4)10:15,07(2)
 Dana van Delden02:32,8302:46,7202:26,49+13,98
3.AEGAegir 4[2]02:30,98(4)05:04,83(3)07:45,05(3)10:23,71(3)
 Leonie Koelma02:33,8502:40,2202:38,66+22,62
4.ARGArgo Dames B6[7]02:27,35(1)05:10,96(5)08:14,07(6)10:24,27(4)
 Sofie van Dooren02:43,6103:03,1102:10,20+23,18
5.ORCOverstuur[6]02:28,14(2)05:08,68(4)08:24,75(7)10:34,30(5)
 Imke van Hal02:40,5403:16,0702:09,55+33,21
6.PELDe Klooievaars[8]02:38,79(7)05:21,21(6)09:05,52(8)10:58,97(6)
 Eefje Francken02:42,4203:44,3101:53,45+57,88
7.TRIDames 6'19[4]02:36,78(6)05:22,93(7)07:40,22(2)11:05,16(7)
 Emma Blekkink02:46,1502:17,2903:24,94+1:04,07
8.ORCTriggered[1]02:41,41(8)05:31,98(8)07:54,28(5)11:12,07(8)
 Tesse van den Aker02:50,5702:22,3003:17,79+1:10,98

zo 16:40 - race 238 - [802] NSRF BB D2 B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.THESchuurboord[2]02:15,95(1)04:36,57(1)06:58,89(1)09:17,94(1)
 Lisan Cox02:20,6202:22,3202:19,05
2.ARGArgo Dames B4[7]02:19,33(4)04:43,07(4)07:11,29(7)09:23,19(2)
 Julia Vos02:23,7402:28,2202:11,90+5,25
3.ARGArgo Dames B5[8]02:21,02(7)04:42,73(3)07:22,83(8)09:24,61(3)
 Toos Töben02:21,7102:40,1002:01,78+6,67
4.GYAOverboord[3]02:18,62(2)04:41,08(2)07:04,11(2)09:31,40(4)
 Melanie Nolting02:22,4602:23,0302:27,29+13,46
5.NJODames 10[4]02:18,97(3)04:43,55(5)07:07,82(4)09:31,59(5)
 Cornelie Schnitker02:24,5802:24,2702:23,77+13,65
6.TRIDames 12'19[5]02:20,36(6)04:44,19(6)07:05,92(3)09:33,97(6)
 Lotte Duijsings02:23,8302:21,7302:28,05+16,03
7.NJODames 7[6]02:19,83(5)04:44,80(7)07:09,10(5)09:36,14(7)
 Kate Nobbenhuis02:24,9702:24,3002:27,04+18,20
8.SAUShip Happens[1]02:21,63(8)04:52,28(8)07:09,99(6)09:56,43(8)
 Maudi van Dorsten02:30,6502:17,7102:46,44+38,49

zo 16:45 - race 239 - [802] NSRF BB D2 A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.BORBoreas[4]02:13,70(1)--06:58,75(1)09:20,66(1)
 Iris Rijpstra02:21,91
2.NJODames 4[3]02:17,71(2)--07:04,72(2)09:28,75(2)
 Britt Kraaijeveld02:24,03+8,09
3.ARGArgo Dames B3[6]02:20,99(5)--07:11,18(3)09:34,68(3)
 Wietske de Groot02:23,50+14,02
4.NERDames 8[7]02:19,19(4)--07:21,71(4)09:50,63(4)
 Hannah Schwarz02:28,92+29,97
5.NJODames 16[1]02:17,94(3)--07:23,89(5)09:54,48(5)
 Julia Kloeke02:30,59+33,82
6.TRIDames 2'19[2]02:26,50(8)--07:31,51(7)10:01,60(6)
 Lara van Oostveen02:30,09+40,94
7.SKOSTØRM[8]02:25,26(7)--07:28,78(6)10:03,74(7)
 Hannah Hendriks02:34,96+43,08
8.SKOBøb de bøuwen[5]02:24,39(6)--07:34,36(8)10:05,18(8)
 Isa van Andel02:30,82+44,52