Fairness update zondag 12:00 uur
Zondag:
Zuidwest, kracht 2. 19 graden. Zonnig met stapelwolken.
Wij voorzien geen bijzonderheden.

[900] H C4+ Klassement time-trial

8 tijdsnelsten => FA, 9 - 16 => FB, 17 - 24 => FC

pos.codeploeg
slag
nummer500mfinish
interval
kwalificatie
1.ARGArgo 143201:44,31(1)03:34,48(1)FA
 Igor Vunderink01:50,17
2.ARGArgo 245001:49,14(7)03:38,89(2)FA
 Siebe de Ruiter01:49,75+4,41
3.NJONjord 243101:49,47(8)03:39,76(3)FA
 Boudewijn Miedema01:50,29+5,28
4.TRIHeren 1'1944601:49,74(9)03:39,81(4)FA
 Robert Laan01:50,07+5,33
5.NERHeeren 144501:48,40(4)03:40,24(5)FA
 Jurre van Boxmeer01:51,84+5,76
6.TRIHeren 3'1943901:47,37(2)03:40,54(6)FA
 Casper Triesscheijn01:53,17+6,06
7.LAGHeren 143001:49,93(10)03:40,99(7)FA
 Aad Baartman01:51,06+6,51
8.PROSolide43301:48,75(5)03:41,66(8)FA
 Thijs Vlonk01:52,91+7,18
9.SKAHeren 144701:50,24(11)03:42,01(9)FB
 Florens van Ballegooijen01:51,77+7,53
10.NJONjord 145101:50,36(12)03:42,11(10)FB
 Sam van Leeuwen01:51,75+7,63
11.GYATyr 145201:48,22(3)03:42,12(11)FB
 Tijmen Jansen01:53,90+7,64
12.AEGAegir 144401:48,85(6)03:42,19(12)FB
 Stije Mars01:53,34+7,71
13.LAGHeren 1543801:50,64(15)03:43,86(13)FB
 Jeroen Dolle01:53,22+9,38
14.SKOså høflig44801:50,63(14)03:43,87(14)FB
 Thijme Schreurs01:53,24+9,39
15.SKOså moden44201:53,09(17)03:47,13(15)FB
 Stijn Zelhorst01:54,04+12,65
16.AEGAegir 244301:53,92(20)03:47,55(16)FB
 Julian Pol01:53,63+13,07
17.SAUHeren TopC4+43401:50,52(13)03:48,46(17)FC
 Justus van de Kimmenade01:57,94+13,98
18.GYATyr 243601:53,45(18)03:48,59(18)FC
 Jakob de Boer01:55,14+14,11
19.PHOHomines Cornei44901:56,12(23)03:50,57(19)FC
 Jacco ter Horst01:54,45+16,09
20.OKEOkeanos44101:54,33(21)03:50,74(20)FC
 Pim Van Oosterbosch01:56,41+16,26
21.ORCOrca43501:55,87(22)03:51,75(21)FC
 Barry Praag01:55,88+17,27
22.ASOThe seven C's44001:53,72(19)03:52,43(22)FC
 Daniël Busker01:58,71+17,95
22.NERHeren 243701:52,28(16)03:52,43(22)FC
 Meeuwes de Koeijer02:00,15+17,95

zo 16:55 - race 240 - [900] H C4+ Klassement C-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.GYATyr 2[4]02:01,52(2)--06:13,60(1)08:17,92(1)
 Jakob de Boer02:04,32
2.OKEOkeanos[3]02:03,06(4)--06:17,04(3)08:21,72(2)
 Pim Van Oosterbosch02:04,68+3,80
3.PHOHomines Cornei[6]02:01,76(3)--06:15,91(2)08:22,81(3)
 Jacco ter Horst02:06,90+4,89
4.SAUHeren TopC4+[5]02:03,28(5)--06:22,23(5)08:29,98(4)
 Justus van de Kimmenade02:07,75+12,06
5.ASOThe seven C's[2]02:00,83(1)--06:21,83(4)08:31,53(5)
 Daniël Busker02:09,70+13,61
6.ORCOrca[7]02:05,37(6)--06:25,70(6)08:36,68(6)
 Barry Praag02:10,98+18,76
7.NERHeren 2[8]02:08,01(7)--06:49,83(7)09:08,78(7)
 Meeuwes de Koeijer02:18,95+50,86

zo 17:00 - race 241 - [900] H C4+ Klassement B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.GYATyr 1[6]01:56,34(1)--06:05,40(1)08:08,79(1)
 Tijmen Jansen02:03,39
2.SKAHeren 1[5]02:00,61(5)--06:09,64(2)08:11,28(2)
 Florens van Ballegooijen02:01,64+2,49
3.AEGAegir 1[3]02:01,85(7)--06:10,07(4)08:11,45(3)
 Stije Mars02:01,38+2,66
4.NJONjord 1[4]01:57,94(2)--06:09,86(3)08:12,50(4)
 Sam van Leeuwen02:02,64+3,71
5.SKOså høflig[2]01:59,67(3)--06:11,16(5)08:16,28(5)
 Thijme Schreurs02:05,12+7,49
6.SKOså moden[8]02:01,66(6)--06:18,89(8)08:17,04(6)
 Stijn Zelhorst01:58,15+8,25
7.LAGHeren 15[7]02:00,39(4)--06:15,30(7)08:20,73(7)
 Jeroen Dolle02:05,43+11,94
8.AEGAegir 2[1]02:02,28(8)--06:12,64(6)08:24,86(8)
 Julian Pol02:12,22+16,07

zo 17:10 - race 242 - [900] H C4+ Klassement A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.ARGArgo 1[4]01:51,54(1)03:52,04(1)05:52,88(1)07:54,65(1)
 Igor Vunderink02:00,5002:00,8402:01,77
2.NJONjord 2[3]01:56,85(2)03:57,33(2)05:58,18(2)07:58,55(2)
 Boudewijn Miedema02:00,4802:00,8502:00,37+3,90
3.LAGHeren 1[1]02:00,27(8)04:04,84(8)06:06,22(4)08:06,68(3)
 Aad Baartman02:04,5702:01,3802:00,46+12,03
4.NERHeeren 1[2]01:59,54(7)04:01,51(3)06:05,13(3)08:08,42(4)
 Jurre van Boxmeer02:01,9702:03,6202:03,29+13,77
5.ARGArgo 2[5]01:58,12(4)04:03,18(6)06:07,73(5)08:09,38(5)
 Siebe de Ruiter02:05,0602:04,5502:01,65+14,73
6.TRIHeren 1'19[6]01:58,36(5)04:03,54(7)06:08,64(6)08:10,28(6)
 Robert Laan02:05,1802:05,1002:01,64+15,63
7.TRIHeren 3'19[7]01:58,78(6)04:02,59(5)06:09,14(7)08:11,71(7)
 Casper Triesscheijn02:03,8102:06,5502:02,57+17,06
8.PROSolide[8]01:57,88(3)04:01,95(4)06:09,14(7)08:13,27(8)
 Thijs Vlonk02:04,0702:07,1902:04,13+18,62