Fairness update zondag 12:00 uur
Zondag:
Zuidwest, kracht 2. 19 graden. Zonnig met stapelwolken.
Wij voorzien geen bijzonderheden.

[952] NSRF SB H2 time-trial

8 tijdsnelsten => FA, 9 - 16 => FB, 17 - 24 => FC

pos.codeploeg
slag
nummer500mfinish
interval
kwalificatie
1.LAGHeren 796001:54,75(1)03:53,86(1)FA
 Ian van Vorst01:59,11
2.THEBootje Bapao95101:56,06(2)03:55,12(2)FA
 Martijn Tolkamp01:59,06+1,26
3.PROOverdrijven94101:58,33(3)03:59,36(3)FA
 Ashraf Morra02:01,03+5,50
4.EURHet 7e Zinktuig95601:58,37(4)03:59,91(4)FA
 Harmen Roubos02:01,54+6,05
5.TRIHeren 5'1994901:59,81(7)04:01,93(5)FA
 Beau Lagarde02:02,12+8,07
6.NERHeren 495202:01,25(9)04:03,56(6)FA
 Max Bakker02:02,31+9,70
7.SKOØuwe Pik Øuwe Pijp96402:00,70(8)04:04,32(7)FA
 Sied Vrasdonk02:03,62+10,46
8.AGODe Boegboorders94602:02,43(12)04:06,59(8)FA
 Niek Muijlwijk02:04,16+12,73
9.ARGArgo Heren S295402:02,34(11)04:06,71(9)FB
 Wouter Veekamp02:04,37+12,85
10.OKEGewoon Slag Man94401:59,75(6)04:06,94(10)FB
 Max Muller02:07,19+13,08
11.SKAHeren 495801:59,23(5)04:07,29(11)FB
 Christiaan van Eck02:08,06+13,43
12.SKAHeren 1095502:02,96(14)04:07,74(12)FB
 Lasse l' Istelle02:04,78+13,88
13.EURVUF VI94502:04,13(15)04:08,28(13)FB
 Bas Spijkerman02:04,15+14,42
14.VIDHeren 5962--04:09,19(14)FB
 Tianyu Zheng+15,33
15.ORCBrowjob odz Komt zo snel mogelijk95302:01,84(10)04:09,44(15)FB
 Sil van Veen02:07,60+15,58
16.THEL'ibi D'eau94302:02,71(13)04:13,26(16)FB
 Jip van Rooij02:10,55+19,40
17.VIDHeren 394702:10,10(19)04:17,77(17)FC
 Maxime Heijnen02:07,67+23,91
18.VIDHeren 294202:09,79(17)04:20,37(18)FC
 Sjoerd Hermans02:10,58+26,51
19.EURSkidbladnir95702:09,82(18)04:21,15(19)FC
 Sander Eggermont02:11,33+27,29
20.TRIHeren 9'1996302:08,38(16)04:21,52(20)FC
 Bram Griffioen02:13,14+27,66
21.SKAHeren 696102:14,77(20)04:22,37(21)FC
 Robin Klein02:07,60+28,51
22.PROACHTung94802:32,90(21)04:47,42(22)FC
 Falko Baatsen02:14,52+53,56
GYAIncompotent959 niet gestart
 Gijs de Haan

zo 14:35 - race 224 - [952] NSRF SB H2 C-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.VIDHeren 2[3]02:06,83(3)04:12,20(1)06:24,49(1)08:33,45(1)
 Sjoerd Hermans02:05,3702:12,2902:08,96
2.PROACHTung[1]02:05,28(1)04:16,18(2)06:26,49(2)08:36,49(2)
 Falko Baatsen02:10,9002:10,3102:10,00+3,04
3.TRIHeren 9'19[2]02:05,82(2)04:16,69(3)06:27,19(3)08:36,80(3)
 Bram Griffioen02:10,8702:10,5002:09,61+3,35
4.VIDHeren 3[5]--(4)04:19,28(5)06:31,46(4)08:44,75(4)
 Maxime Heijnen02:12,1802:13,29+11,30
5.EURSkidbladnir[6]--(5)04:19,22(4)06:33,82(5)08:49,53(5)
 Sander Eggermont02:14,6002:15,71+16,08
6.SKAHeren 6[7]--(6)04:23,12(6)06:40,32(6)08:55,35(6)
 Robin Klein02:17,2002:15,03+21,90
GYAIncompotent   niet gestart
 Gijs de Haan

zo 14:40 - race 225 - [952] NSRF SB H2 B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.SKAHeren 4[3]02:00,50(1)04:06,92(1)06:11,90(1)08:16,47(1)
 Christiaan van Eck02:06,4202:04,9802:04,57
2.ARGArgo Heren S2[4]02:05,51(3)04:10,81(2)06:17,86(2)08:22,69(2)
 Wouter Veekamp02:05,3002:07,0502:04,83+6,22
3.SKAHeren 10[6]02:06,82(7)04:14,85(5)06:20,32(3)08:25,10(3)
 Lasse l' Istelle02:08,0302:05,4702:04,78+8,63
4.EURVUF VI[2]02:05,88(4)04:13,57(4)06:21,63(4)08:26,91(4)
 Bas Spijkerman02:07,6902:08,0602:05,28+10,44
5.VIDHeren 5[7]02:06,47(6)04:15,73(6)06:25,28(5)08:35,12(5)
 Tianyu Zheng02:09,2602:09,5502:09,84+18,65
6.OKEGewoon Slag Man[5]02:06,17(5)04:12,87(3)06:30,27(6)08:42,12(6)
 Max Muller02:06,7002:17,4002:11,85+25,65
7.ORCBrowjob odz Komt zo snel mogelijk[1]02:04,98(2)04:19,74(7)06:33,98(7)08:48,85(7)
 Sil van Veen02:14,7602:14,2402:14,87+32,38
8.THEL'ibi D'eau[8]02:07,32(8)04:22,14(8)06:40,24(8)08:56,53(8)
 Jip van Rooij02:14,8202:18,1002:16,29+40,06

zo 14:50 - race 226 - [952] NSRF SB H2 A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.LAGHeren 7[4]01:57,71(3)03:57,73(1)06:00,48(1)08:01,61(1)
 Ian van Vorst02:00,0202:02,7502:01,13
2.THEBootje Bapao[5]02:01,09(5)03:58,45(2)06:02,18(2)08:05,62(2)
 Martijn Tolkamp01:57,3602:03,7302:03,44+4,01
3.PROOverdrijven[3]01:57,46(2)03:59,61(3)06:05,65(3)08:13,54(3)
 Ashraf Morra02:02,1502:06,0402:07,89+11,93
4.EURHet 7e Zinktuig[6]02:03,67(6)04:06,57(5)06:19,05(6)08:18,20(4)
 Harmen Roubos02:02,9002:12,4801:59,15+16,59
5.TRIHeren 5'19[2]01:57,23(1)04:03,99(4)06:11,99(4)08:18,41(5)
 Beau Lagarde02:06,7602:08,0002:06,42+16,80
6.NERHeren 4[7]02:04,69(7)04:07,82(6)06:14,45(5)08:30,81(6)
 Max Bakker02:03,1302:06,6302:16,36+29,20
7.SKOØuwe Pik Øuwe Pijp[1]01:59,54(4)04:13,52(7)06:23,94(7)08:31,95(7)
 Sied Vrasdonk02:13,9802:10,4202:08,01+30,34
8.AGODe Boegboorders[8]02:06,64(8)04:15,67(8)06:25,20(8)08:33,68(8)
 Niek Muijlwijk02:09,0302:09,5302:08,48+32,07