Fairness update zondag 12:00 uur
Zondag:
Zuidwest, kracht 2. 19 graden. Zonnig met stapelwolken.
Wij voorzien geen bijzonderheden.

zo 10:50 - race 208 - [206] DCl 4* voorwedstrijd 1

1e, 2e, 3e en 4e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.PROWat denk je Delluf?[4]01:50,68(1)03:51,07(3)05:43,50(1)07:42,35(1)FA
 Paula Lambregts02:00,3901:52,4301:58,85
2.ASOD.I.E.P.[6]01:52,08(2)03:45,93(1)05:48,47(2)07:46,46(2)FA
 Eline van Dijk01:53,8502:02,5401:57,99+4,11
3.ORCClub4* Lit&Licht[2]01:54,04(6)03:49,02(2)05:50,87(3)07:49,68(3)FA
 Sacha de Groot01:54,9802:01,8501:58,81+7,33
4.NJONjord[7]01:53,70(4)03:51,45(4)05:51,89(4)07:51,76(4)FA
 Merel Riekerk01:57,7502:00,4401:59,87+9,41
5.PROStrak[5]01:52,80(3)--05:52,27(5)07:53,14(5)FB
 Saskia Kooijman02:00,87+10,79
6.EURMGCD[3]01:53,70(4)03:51,86(5)05:55,61(6)07:57,09(6)FB
 Anne Koning ter Heege01:58,1602:03,7502:01,48+14,74
7.ORCZeestrijkers[8]01:59,23(7)04:02,77(6)06:09,53(7)08:16,63(7)FB
 Eva Krol02:03,5402:06,7602:07,10+34,28

zo 10:55 - race 209 - [206] DCl 4* voorwedstrijd 2

1e, 2e, 3e en 4e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.GYAClubdames 4* '19[2]01:51,93(1)03:47,30(1)05:44,56(1)07:42,19(1)FA
 Eva van Rij01:55,3701:57,2601:57,63
2.ARGArgo[8]01:55,19(2)03:52,62(2)05:52,57(2)07:51,48(2)FA
 Nicole Keukens01:57,4301:59,9501:58,91+9,29
3.LAGLaga[5]01:57,10(4)03:56,73(3)05:58,35(3)07:59,13(3)FA
 Emma Poppelier01:59,6302:01,6202:00,78+16,94
4.SKOKrøkø[6]01:56,85(3)03:57,59(4)05:59,56(4)08:00,55(4)FA
 Isabella Hofmans02:00,7402:01,9702:00,99+18,36
5.SAUQuadruppeltje meer[4]02:02,56(7)04:04,53(5)06:10,20(5)08:16,37(5)FB
 Lytske van Wijngaarden02:01,9702:05,6702:06,17+34,18
6.PROVoorbij[3]02:01,75(5)04:07,12(6)06:15,97(6)08:23,31(6)FB
 Jessica van den Heuvel02:05,3702:08,8502:07,34+41,12
7.PRODoe Maar[7]02:02,03(6)04:09,18(7)06:21,10(7)08:32,74(7)FB
 Robin Geijsel02:07,1502:11,9202:11,64+50,55

zo 15:25 - race 230 - [206] DCl 4* B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.EURMGCD[3]01:53,99(1)03:55,39(1)05:54,20(1)07:53,95(1)
 Anne Koning ter Heege02:01,4001:58,8101:59,75
2.PROStrak[5]02:02,45(4)03:55,71(2)05:58,49(2)07:59,50(2)
 Saskia Kooijman01:53,2602:02,7802:01,01+5,55
3.ORCZeestrijkers[7]02:03,28(5)04:05,95(4)06:21,60(6)08:10,93(3)
 Eva Krol02:02,6702:15,6501:49,33+16,98
4.SAUQuadruppeltje meer[4]01:54,96(2)04:04,76(3)06:12,69(4)08:14,44(4)
 Lytske van Wijngaarden02:09,8002:07,9302:01,75+20,49
5.PRODoe Maar[2]02:05,27(6)04:08,35(5)06:13,97(5)08:22,60(5)
 Robin Geijsel02:03,0802:05,6202:08,63+28,65
6.PROVoorbij[6]01:59,92(3)04:13,07(6)06:10,01(3)08:28,60(6)
 Jessica van den Heuvel02:13,1501:56,9402:18,59+34,65

zo 15:30 - race 231 - [206] DCl 4* A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.GYAClubdames 4* '19[4]01:51,42(1)03:47,05(1)05:47,82(2)07:43,08(1)
 Eva van Rij01:55,6302:00,7701:55,26
2.ASOD.I.E.P.[6]01:51,72(2)03:47,66(2)05:48,37(3)07:46,30(2)
 Eline van Dijk01:55,9402:00,7101:57,93+3,22
3.PROWat denk je Delluf?[5]01:53,69(3)03:49,46(3)05:45,47(1)07:47,83(3)
 Paula Lambregts01:55,7701:56,0102:02,36+4,75
4.ARGArgo[3]01:55,36(5)03:50,39(4)05:51,16(4)07:51,36(4)
 Nicole Keukens01:55,0302:00,7702:00,20+8,28
5.ORCClub4* Lit&Licht[7]--03:51,58(5)05:58,23(6)07:52,07(5)
 Sacha de Groot02:06,6501:53,84+8,99
6.LAGLaga[2]01:56,49(7)03:56,44(7)05:53,17(5)07:58,43(6)
 Emma Poppelier01:59,9501:56,7302:05,26+15,35
7.SKOKrøkø[1]01:56,21(6)03:57,29(8)05:58,69(7)07:59,04(7)
 Isabella Hofmans02:01,0802:01,4002:00,35+15,96
8.NJONjord[8]01:54,05(4)03:55,43(6)05:59,08(8)08:00,70(8)
 Merel Riekerk02:01,3802:03,6502:01,62+17,62