Fairness update zondag 12:00 uur
Zondag:
Zuidwest, kracht 2. 19 graden. Zonnig met stapelwolken.
Wij voorzien geen bijzonderheden.

[951] NSRF SB H1 time-trial

8 tijdsnelsten => FA, 9 - 16 => FB, 17 - 24 => FC

pos.codeploeg
slag
nummer500mfinish
interval
kwalificatie
1.SKAHeren 2931--03:39,97(1)FA
 Berend Volker
2.LAGHeren 3933--03:45,78(2)FA
 Gerrit de Leeuw+5,81
3.PROBliksem930--03:45,90(3)FA
 Robert Heemskerk+5,93
4.GYACan I get a 'Vloot 2928--03:49,52(4)FA
 Rick Bloemert+9,55
5.ORCB.V.rOw'tje914--03:50,98(5)FA
 Mart Griffioen+11,01
6.GYACan I get a 'Vloot 1924--03:51,56(6)FA
 Jitse Cruijs+11,59
7.PROKiek 'm goan915--03:51,60(7)FA
 Thomas Brehm+11,63
8.THEKano Kartel916--03:51,69(8)FA
 Rolf Matser+11,72
9.NJOHeren 2927--03:52,23(9)FB
 Nordin Verhagen+12,26
10.OKEBoot Een Fust Aan926--03:55,75(10)FB
 Nicholas Stoppelenburg+15,78
11.PROSPAM917--03:56,10(11)FB
 Martin van Ingen+16,13
12.THEMarco Knorsato935--03:57,10(12)FB
 Micha Romeijn+17,13
13.EURHeroic Hertz934--03:57,29(13)FB
 Fabian van Dongen+17,32
14.EURIndignus918--03:59,01(14)FB
 Sietse de Man+19,04
15.PHOZephyr910--03:59,63(15)FB
 Simon Peek+19,66
16.ARGArgo Heren S1912--04:01,31(16)FB
 Joris Becks+21,34
17.LAGHeren 5919--04:02,31(17)FC
 Jasper Boeren+22,34
18.VIDHeren 1911--04:05,68(18)FC
 Stijn de Beer+25,71
19.TRIHeren 11'19913--04:05,73(19)FC
 Daan Kuipers+25,76
20.THELange Paal Lange Haal932--04:05,91(20)FC
 Martijn de Haas+25,94
21.THEStrijkkwartet921--04:06,52(21)FC
 Polle van Berlo+26,55
22.PROCoolBest929--04:07,66(22)FC
 Philip Wüst+27,69
23.ORCB(r)ak Halen925--04:08,85(23)FC
 Roland van de Walle+28,88

zo 16:05 - race 234 - [951] NSRF SB H1 C-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.LAGHeren 5[4]02:01,31(3)04:05,09(4)06:08,57(2)08:10,08(1)
 Jasper Boeren02:03,7802:03,4802:01,51
2.TRIHeren 11'19[3]01:58,83(1)04:02,98(1)06:07,48(1)08:10,35(2)
 Daan Kuipers02:04,1502:04,5002:02,87+0,27
3.VIDHeren 1[5]02:01,75(4)04:04,28(2)06:09,11(3)08:15,68(3)
 Stijn de Beer02:02,5302:04,8302:06,57+5,60
4.THEStrijkkwartet[2]02:00,45(2)04:04,77(3)06:10,60(4)08:15,96(4)
 Polle van Berlo02:04,3202:05,8302:05,36+5,88
5.THELange Paal Lange Haal[6]02:06,68(6)04:12,46(7)06:18,60(6)08:22,35(5)
 Martijn de Haas02:05,7802:06,1402:03,75+12,27
6.ORCB(r)ak Halen[1]02:06,36(5)04:11,39(5)06:17,67(5)08:26,21(6)
 Roland van de Walle02:05,0302:06,2802:08,54+16,13
7.PROCoolBest[7]02:39,23(7)04:12,27(6)06:22,00(7)08:34,40(7)
 Philip Wüst01:33,0402:09,7302:12,40+24,32

zo 16:15 - race 235 - [951] NSRF SB H1 B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.NJOHeren 2[4]01:53,27(1)03:53,10(1)05:53,87(1)07:53,71(1)
 Nordin Verhagen01:59,8302:00,7701:59,84
2.OKEBoot Een Fust Aan[5]01:58,98(3)03:57,85(2)05:59,00(2)07:58,57(2)
 Nicholas Stoppelenburg01:58,8702:01,1501:59,57+4,86
3.EURIndignus[7]02:00,15(7)03:58,51(3)06:00,75(3)08:00,39(3)
 Sietse de Man01:58,3602:02,2401:59,64+6,68
4.ARGArgo Heren S1[8]02:00,68(8)04:03,52(6)06:06,03(6)08:05,00(4)
 Joris Becks02:02,8402:02,5101:58,97+11,29
5.THEMarco Knorsato[6]01:59,78(6)04:04,08(7)--08:05,20(5)
 Micha Romeijn02:04,30+11,49
6.PROSPAM[3]01:59,23(4)03:59,23(4)06:02,24(4)08:05,67(6)
 Martin van Ingen02:00,0002:03,0102:03,43+11,96
7.EURHeroic Hertz[2]01:58,71(2)04:00,52(5)06:05,16(5)08:08,29(7)
 Fabian van Dongen02:01,8102:04,6402:03,13+14,58
8.PHOZephyr[1]01:59,48(5)04:05,06(8)06:10,78(7)08:16,10(8)
 Simon Peek02:05,5802:05,7202:05,32+22,39

zo 16:20 - race 236 - [951] NSRF SB H1 A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.SKAHeren 2[4]01:50,69(1)03:47,51(1)05:45,15(1)07:41,36(1)
 Berend Volker01:56,8201:57,6401:56,21
2.LAGHeren 3[5]01:54,01(5)03:49,48(2)05:47,43(2)07:43,38(2)
 Gerrit de Leeuw01:55,4701:57,9501:55,95+2,02
3.PROBliksem[3]01:51,35(2)03:52,30(5)05:49,98(3)07:45,74(3)
 Robert Heemskerk02:00,9501:57,6801:55,76+4,38
4.GYACan I get a 'Vloot 1[7]01:53,73(4)03:51,25(4)05:52,04(5)07:51,07(4)
 Jitse Cruijs01:57,5202:00,7901:59,03+9,71
5.GYACan I get a 'Vloot 2[6]01:53,42(3)03:50,04(3)05:51,12(4)07:51,23(5)
 Rick Bloemert01:56,6202:01,0802:00,11+9,87
6.PROKiek 'm goan[1]01:54,54(6)03:55,89(7)05:58,99(7)07:58,22(6)
 Thomas Brehm02:01,3502:03,1001:59,23+16,86
7.ORCB.V.rOw'tje[2]01:55,55(7)03:54,45(6)05:58,35(6)08:00,46(7)
 Mart Griffioen01:58,9002:03,9002:02,11+19,10
8.THEKano Kartel[8]01:58,30(8)04:03,81(8)06:06,33(8)08:02,04(8)
 Rolf Matser02:05,5102:02,5201:55,71+20,68