Fairness update zondag 12:00 uur
Zondag:
Zuidwest, kracht 2. 19 graden. Zonnig met stapelwolken.
Wij voorzien geen bijzonderheden.

zondag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
ARG463Argo Dames B1NSRF BB D1time-trialzo 09:30
Elodie Bergsma
ARG475Argo Dames B2NSRF BB D1time-trialzo 09:30
Mayra Nagtzaam
ARG954Argo Heren S2NSRF SB H2time-trialzo 09:40
Wouter Veekamp
ARG905Argo Heren B5NSRF BB H3time-trialzo 09:50
Siem Bolluyt
ARG760Argo Dames S4NSRF SB D3time-trialzo 10:00
Zina Prinsen
ARG772Argo Dames S7NSRF SB D3time-trialzo 10:00
Lea Smeijsters
ARG775Argo Dames S8NSRF SB D3time-trialzo 10:00
Isabel Kuin
ARG780Argo Dames S6NSRF SB D3time-trialzo 10:00
Annelies van Zinderen
ARG129Argo 2D 2xvoorwedstrijd 1zo 10:30[3]
Merel Kessler
ARG139Argo 1D 2xvoorwedstrijd 3zo 10:45[1]
Fleur Willems
ARG134Argo 3D 2xvoorwedstrijd 3zo 10:45[2]
Laurien de Korte
ARG73ArgoDCl 4*voorwedstrijd 2zo 10:55[8]
Nicole Keukens
ARG100ArgoH 2xvoorwedstrijd 2zo 11:30[4]
Titus Kruyssen
ARG463Argo Dames B1NSRF BB D1C-finalezo 11:40[7]
Elodie Bergsma
ARG475Argo Dames B2NSRF BB D1B-finalezo 11:50[7]
Mayra Nagtzaam
ARG912Argo Heren S1NSRF SB H1time-trialzo 13:20
Joris Becks
ARG497Argo Dames B6NSRF BB D2time-trialzo 13:30
Sofie van Dooren
ARG504Argo Dames B4NSRF BB D2time-trialzo 13:30
Julia Vos
ARG509Argo Dames B3NSRF BB D2time-trialzo 13:30
Wietske de Groot
ARG513Argo Dames B5NSRF BB D2time-trialzo 13:30
Toos Töben
ARG432Argo 1H C4+ Klassementtime-trialzo 13:40
Igor Vunderink
ARG450Argo 2H C4+ Klassementtime-trialzo 13:40
Siebe de Ruiter
ARG566Argo Dames B7NSRF BB D4time-trialzo 13:50
Linn Horsthuis
ARG134Argo 3D 2xA-finalezo 14:25[3]
Laurien de Korte
ARG129Argo 2D 2xA-finalezo 14:25[5]
Merel Kessler
ARG139Argo 1D 2xA-finalezo 14:25[8]
Fleur Willems
ARG954Argo Heren S2NSRF SB H2B-finalezo 14:40[4]
Wouter Veekamp
ARG775Argo Dames S8NSRF SB D3C-finalezo 15:00[4]
Isabel Kuin
ARG780Argo Dames S6NSRF SB D3B-finalezo 15:05[2]
Annelies van Zinderen
ARG772Argo Dames S7NSRF SB D3B-finalezo 15:05[4]
Lea Smeijsters
ARG760Argo Dames S4NSRF SB D3A-finalezo 15:15[1]
Zina Prinsen
ARG73ArgoDCl 4*A-finalezo 15:30[3]
Nicole Keukens
ARG100ArgoH 2xA-finalezo 15:55[2]
Titus Kruyssen
ARG912Argo Heren S1NSRF SB H1B-finalezo 16:15[8]
Joris Becks
ARG497Argo Dames B6NSRF BB D2C-finalezo 16:30[7]
Sofie van Dooren
ARG504Argo Dames B4NSRF BB D2B-finalezo 16:40[7]
Julia Vos
ARG513Argo Dames B5NSRF BB D2B-finalezo 16:40[8]
Toos Töben
ARG509Argo Dames B3NSRF BB D2A-finalezo 16:45[6]
Wietske de Groot
ARG432Argo 1H C4+ KlassementA-finalezo 17:10[4]
Igor Vunderink
ARG450Argo 2H C4+ KlassementA-finalezo 17:10[5]
Siebe de Ruiter
ARG566Argo Dames B7NSRF BB D4B-finalezo 17:30[1]
Linn Horsthuis