Saturday

crew
stroke
eventracetimelane
SKOSkøll 3DCl 41000 meterza 09:00[9-12]
Sabrina Strijker
SKOSkøll 2DCl 41000 meterza 09:10[5-8]
Renske van Druten
SKOSkøll 1DCl 41000 meterza 09:10[25-28]
Pim Duteweert
SKOSkøll 1HCl 41000 meterza 09:30[1-4]
Yannick Hoffmann
SKOSkøll 3HCl 41000 meterza 09:30[5-8]
Joep Jansen
SKOSkøll 2HCl 41000 meterza 09:30[29-32]
Thijme Schreurs
SKOSkøll 5LDG2000 meterza 09:45[6]
Maud Joosstens
SKOSkøll 4LDG2000 meterza 09:45[14]
Anna Vos
SKOSkøll 13DG2000 meterza 09:45[21]
Emma Diepeveen
SKOSkøll 7DG2000 meterza 09:45[28]
Luka van der Zwan
SKOSkøll 1LDG2000 meterza 09:45[48]
Tine Tabak
SKOSkøll 12DG2000 meterza 10:00[8]
Vivian van Tol
SKOSkøll 3DG2000 meterza 10:00[18]
Jonneke Boere
SKOSkøll 11DG2000 meterza 10:00[24]
Lina Dokter
SKOSkøll 9DG2000 meterza 10:00[29]
Merel Thuis
SKOSkøll 10DG2000 meterza 10:00[30]
Katinka Krom
SKOSkøll 1DG2000 meterza 10:00[45]
Annemieke Efdee
SKOSkøll 6DG2000 meterza 10:00[57]
Rian van der Oord
SKOSkøll 8DG2000 meterza 10:00[59]
Emma Jacobs
SKOSkøll 7LHG2000 meterza 10:15[28]
Alexander Bridgwater
SKOSkøll 1LHG2000 meterza 10:15[29]
Lars Schouwink
SKOSkøll 9LHG2000 meterza 10:15[45]
Melle Gelok
SKOSkøll 8LHG2000 meterza 10:15[46]
Lucas Jonk
SKOSkøll 3LHG2000 meterza 10:30[8]
Gijs Andringa
SKOSkøll 5LHG2000 meterza 10:30[14]
Rutger Overstegen
SKOSkøll 2LHG2000 meterza 10:30[18]
Ewout Hardeman
SKOSkøll 6LHG2000 meterza 10:30[25]
Edgar Bohte
SKOSkøll 10HG2000 meterza 10:45[4]
Noud van Maanen
SKOSkøll 8HG2000 meterza 10:45[18]
Kamiel Bakx
SKOSkøll 11HG2000 meterza 10:45[30]
David Bordewijk
SKOSkøll 14HG2000 meterza 10:45[43]
Harry Otse
SKOSkøll 13HG2000 meterza 10:45[45]
Jesse de Wringer
SKOSkøll 1HG2000 meterza 10:45[61]
Laurens Simoons
SKOSkøll 3HG2000 meterza 11:00[1]
Tom Weel
SKOSkøll 4HG2000 meterza 11:00[4]
Alexander Janssen
SKOSkøll 2HG2000 meterza 11:00[5]
Michiel Moerman
SKOSkøll 12HG2000 meterza 11:00[39]
Brecht van Kuijk
SKOSkøll 5HG2000 meterza 11:00[53]
Keke Groenhart
SKOSkøll 6HG2000 meterza 11:00[55]
Justin Ringeling
SKOSkøll 7HG2000 meterza 11:00[63]
Mathijs Tas
SKOSkøllDCl 82000 meterza 12:15[25-32]
Carlijn Bouman
SKOSkøllHCl 82000 meterza 13:00[41-48]
Ruben van Dam
SKOSkøll 2LHSB2000 meterza 14:45[12]
Obbe Tibben
SKOSkøll 1LHSB2000 meterza 14:45[14]
David Kampman
SKOSkøll 2DSB2000 meterza 15:00[14]
Nika Vos
SKOSkøll 1DSB2000 meterza 15:00[18]
Elsbeth Beeres
SKOSkøll 1DE2000 meterza 15:15[12]
Carline Bouw
SKOSkøll 3DE2000 meterza 15:15[28]
Ashley Rijst
SKOSkøll 5DE2000 meterza 15:15[29]
Sanne Bruggink
SKOSkøll 2HSB2000 meterza 15:30[7]
Joris Moerman
SKOSkøll 1HSB2000 meterza 15:30[13]
Wibout Rustenburg
SKOSkøllHE2000 meterza 15:30[27]
Job Huigsloot
SKOSkøllLDEj 42000 meterza 16:30[9-12]
Saskia Spruit
SKOSkøllLHEj 82000 meterza 16:45[17-24]
Jur Dusseldorp
SKOSkøllDEj 82000 meterza 17:45[25-32]
Rubi Ooms
SKOSkøllHEj 82000 meterza 18:45[49-56]
Stijn Wieling