Boegnummers
Vergeet niet uw boegnummer in te leveren bij het secretariaat.

[007] DE 2- (Nationaal Kampioenschap) time-trial

8 tijdsnelsten => HF, overige => R

pos.codeploeg
slag
veldnummer400m900m
interval
1400m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NERNereus/Gyas (p1)DE 2-201------07:57,87(1)HF
 Ymkje Clevering
2.NERNereusDE 2-217------08:02,62(2)HF
 Eve Stewart+4,75
3.SKASkadi 1DE 2-205------08:14,29(3)HF
 Marit de Jonge+16,42
4.SKASkadi (SB)DSB 2-203------08:14,56(4)HF
 Nienke von Hebel+16,69
5.NERNereus 2 (SB)DSB 2-218------08:15,43(5)HF
 Kiene Remijn+17,56
6.TRITritonDE 2-214------08:16,75(6)HF
 Rianne Prins+18,88
7.NJONjordDE 2-208------08:20,22(7)HF
 Jody de Jong+22,35
8.PROProteus-Eretes (SB)DSB 2-209------08:23,58(8)HF
 Iris van den Berg+25,71
9.NERNereus 1 (SB)DSB 2-210------08:26,30(9)R
 Sona Hospers+28,43
10.AEGAegir 1 (SB)DSB 2-215------08:33,34(10)R
 Orren Smeding+35,47
11.LAGLagaDE 2-206------08:35,15(11)R
 Mirte Huisman+37,28
12.SKASkadi 2DE 2-213------08:36,08(12)R
 Lisanne Brandsma+38,21
13.SKASkadi 3DE 2-207------08:36,12(13)R
 Marieke van der Pijl+38,25
14.AEGAegir 2 (SB)DSB 2-220------08:36,76(14)R
 Jara Zorzi+38,89
15.AEGAegir 3 (SB)DSB 2-219------08:37,88(15)R
 Brecht van Norel+40,01
16.VIDVidarDE 2-211------08:41,04(16)R
 Anika Roland+43,17
17.ARGArgoDE 2-216------08:42,73(17)R
 Aniek Kroezen+44,86
18.PROProteus-EretesDE 2-204------08:46,06(18)R
 Janna Zwolle+48,19
19.AEGAegirDE 2-202------08:46,16(19)R
 Bente Kruizinga+48,29
20.VIDVidar (SB)DSB 2-212------09:09,69(20)R
 Sascha Groenen+1:11,82

za 10:30 - race 232 - [007] DE 2- herkansing 1

1e en 2e => HF, 3e, 4e en 5e => FC

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NERNereus 1 (SB)DSB 2-[3]--04:47,07(1)07:25,34(1)09:53,40(1)HF
 Sona Hospers02:38,2702:28,06
2.SKASkadi 2DE 2-[4]--04:50,88(2)07:29,42(2)09:57,23(2)HF
 Lisanne Brandsma02:38,5402:27,81+3,83
3.ARGArgoDE 2-[1]--04:57,50(3)07:37,22(4)10:03,85(3)FC
 Aniek Kroezen02:39,7202:26,63+10,45
4.VIDVidarDE 2-[5]--05:02,41(5)07:36,35(3)10:05,77(4)FC
 Anika Roland02:33,9402:29,42+12,37
5.SKASkadi 3DE 2-[2]--04:58,47(4)07:44,26(5)10:15,97(5)FC
 Marieke van der Pijl02:45,7902:31,71+22,57
6.VIDVidar (SB)DSB 2-[6]--05:16,15(6)08:10,83(6)10:53,20(6)
 Sascha Groenen02:54,6802:42,37+59,80

za 10:35 - race 233 - [007] DE 2- herkansing 2

1e en 2e => HF, 3e, 4e en 5e => FC

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.PROProteus-EretesDE 2-[1]--05:01,56(1)07:23,80(1)09:44,40(1)HF
 Janna Zwolle02:22,2402:20,60
2.AEGAegir 3 (SB)DSB 2-[5]--05:04,63(2)07:51,42(5)09:51,84(2)HF
 Brecht van Norel02:46,7902:00,42+7,44
3.AEGAegir 2 (SB)DSB 2-[2]--05:08,46(3)07:35,91(2)09:57,79(3)FC
 Jara Zorzi02:27,4502:21,88+13,39
4.AEGAegir 1 (SB)DSB 2-[3]--05:10,80(4)07:36,58(3)10:08,10(4)FC
 Orren Smeding02:25,7802:31,52+23,70
5.AEGAegirDE 2-[6]--05:14,74(5)07:42,93(4)10:11,51(5)FC
 Bente Kruizinga02:28,1902:28,58+27,11
6.LAGLagaDE 2-[4]--05:22,65(6)07:58,34(6)10:22,95(6)
 Mirte Huisman02:35,6902:24,61+38,55

zo 08:40 - race 309 - [007] DE 2- halve-finale 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NERNereus/Gyas (p1)DE 2-[1]01:58,87(1)04:00,52(1)06:05,12(1)08:13,82(1)FA
 Ymkje Clevering02:01,6502:04,6002:08,70
2.SKASkadi (SB)DSB 2-[2]02:03,75(3)04:07,30(2)06:16,98(2)08:32,75(2)FA
 Nienke von Hebel02:03,5502:09,6802:15,77+18,93
3.TRITritonDE 2-[3]02:02,43(2)04:11,13(3)06:24,29(3)08:43,59(3)FA
 Rianne Prins02:08,7002:13,1602:19,30+29,77
4.NJONjordDE 2-[4]02:07,26(4)04:16,30(4)06:31,65(4)08:51,93(4)FB
 Jody de Jong02:09,0402:15,3502:20,28+38,11
5.PROProteus-EretesDE 2-[5]02:15,97(6)04:32,31(6)06:53,63(5)09:18,31(5)FB
 Janna Zwolle02:16,3402:21,3202:24,68+1:04,49
6.SKASkadi 2DE 2-[6]02:12,44(5)04:30,01(5)06:58,20(6)09:25,04(6)FB
 Lisanne Brandsma02:17,5702:28,1902:26,84+1:11,22

zo 08:45 - race 310 - [007] DE 2- halve-finale 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NERNereusDE 2-[1]01:55,07(1)04:03,03(1)06:10,01(1)08:16,66(1)FA
 Eve Stewart02:07,9602:06,9802:06,65
2.SKASkadi 1DE 2-[2]02:03,19(2)04:15,15(2)06:22,98(2)08:30,63(2)FA
 Marit de Jonge02:11,9602:07,8302:07,65+13,97
3.NERNereus 2 (SB)DSB 2-[3]02:05,18(3)04:17,25(3)06:24,44(3)08:34,15(3)FA
 Kiene Remijn02:12,0702:07,1902:09,71+17,49
4.PROProteus-Eretes (SB)DSB 2-[4]02:09,62(5)04:25,64(4)06:39,43(4)08:53,49(4)FB
 Iris van den Berg02:16,0202:13,7902:14,06+36,83
5.AEGAegir 3 (SB)DSB 2-[6]02:14,43(6)04:31,37(6)06:45,60(5)08:59,50(5)FB
 Brecht van Norel02:16,9402:14,2302:13,90+42,84
6.NERNereus 1 (SB)DSB 2-[5]02:08,61(4)04:29,40(5)06:47,37(6)09:06,43(6)FB
 Sona Hospers02:20,7902:17,9702:19,06+49,77

zo 13:20 - race 362 - [007] DE 2- C-finale

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.ARGArgoDE 2-[3]02:09,09(1)04:26,54(1)06:48,13(1)09:03,57(1)
 Aniek Kroezen02:17,4502:21,5902:15,44
2.VIDVidarDE 2-[4]02:11,92(2)04:29,50(2)06:53,81(2)09:10,54(2)
 Anika Roland02:17,5802:24,3102:16,73+6,97
3.SKASkadi 3DE 2-[5]02:13,18(3)04:32,32(3)06:57,33(3)09:13,55(3)
 Marieke van der Pijl02:19,1402:25,0102:16,22+9,98

zo 16:50 - race 389 - [007] DE 2- B-finale

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.PROProteus-Eretes (SB)DSB 2-[2]02:07,60(3)04:16,33(1)06:22,14(1)08:29,70(1)
 Iris van den Berg02:08,7302:05,8102:07,56
2.AEGAegir 3 (SB)DSB 2-[3]02:09,40(4)04:22,82(2)06:32,35(2)08:41,77(2)
 Brecht van Norel02:13,4202:09,5302:09,42+12,07
3.NERNereus 1 (SB)DSB 2-[5]02:06,23(1)04:24,82(4)06:38,03(3)08:47,75(3)
 Sona Hospers02:18,5902:13,2102:09,72+18,05
4.PROProteus-EretesDE 2-[4]02:12,06(5)04:30,25(5)06:39,91(4)08:49,53(4)
 Janna Zwolle02:18,1902:09,6602:09,62+19,83
5.SKASkadi 2DE 2-[6]02:06,92(2)04:24,56(3)06:40,90(5)08:54,31(5)
 Lisanne Brandsma02:17,6402:16,3402:13,41+24,61

zo 16:55 - race 390 - [007] DE 2- A-finale

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.NERNereus/Gyas (p1)DE 2-[2]01:56,38(1)03:54,85(1)05:57,93(1)08:00,72(1)
 Ymkje Clevering01:58,4702:03,0802:02,79
2.NERNereusDE 2-[3]01:58,20(2)03:59,12(2)06:06,69(2)08:14,50(2)
 Eve Stewart02:00,9202:07,5702:07,81+13,78
3.SKASkadi 1DE 2-[4]02:00,56(3)04:05,57(3)06:16,38(3)08:26,46(3)
 Marit de Jonge02:05,0102:10,8102:10,08+25,74
4.NERNereus 2 (SB)DSB 2-[6]02:05,08(6)04:11,41(5)06:20,92(4)08:31,72(4)
 Kiene Remijn02:06,3302:09,5102:10,80+31,00
5.SKASkadi (SB)DSB 2-[5]02:03,29(5)04:10,81(4)06:22,92(5)08:36,87(5)
 Nienke von Hebel02:07,5202:12,1102:13,95+36,15
6.TRITritonDE 2-[7]02:03,06(4)04:14,01(6)06:31,67(6)08:48,57(6)
 Rianne Prins02:10,9502:17,6602:16,90+47,85