Boegnummers
Vergeet niet uw boegnummer in te leveren bij het secretariaat.

[011] LDE 1x (Nationaal Kampioenschap) time-trial

8 tijdsnelsten => HF, overige => R

pos.codeploeg
slag
veldnummer400m900m
interval
1400m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.ORCTosca KettlerLDE 1x2------08:33,75(1)HF
 Orca 1
2.AMSPhaedra van der MolenLDSB 1x6------08:39,93(2)HF
 Amstel (SB)+6,18
3.NJOHannah OtterlooLDSB 1x20------08:43,31(3)HF
 Njord 1 (SB)+9,56
4.AEGRoos DuijnLDE 1x3------08:43,55(4)HF
 Aegir+9,80
5.NERMieke van der mispelLDE 1x13------08:48,88(5)HF
 Nereus 2+15,13
6.OKEKika BanningLDE 1x19------08:50,07(6)HF
 Okeanos 1+16,32
7.SKOMaud JoosstensLDE 1x10------08:53,85(7)HF
 Skøll 2+20,10
8.THEEline VosLDSB 1x8------08:55,23(8)HF
 Thêta (SB)+21,48
9.NERRosa BrouwersLDE 1x16------08:56,91(9)R
 Nereus 1+23,16
10.EURMaureen VerhoevenLDE 1x9------08:57,61(10)R
 Euros+23,86
11.PROMartine KammingaLDSB 1x11------08:59,31(11)R
 Proteus-Eretes (SB)+25,56
12.VIDAlex SupitLDE 1x4------08:59,84(12)R
 Vidar+26,09
13.OKEAurianne PutsLDE 1x17------08:59,94(13)R
 Okeanos 2+26,19
14.ORCJonna van MourikLDE 1x12------09:00,67(14)R
 Orca 2+26,92
15.PROLisa KeurentjesLDE 1x18------09:06,90(15)R
 Proteus-Eretes+33,15
16.THEEls VlooswijkLDE 1x1------09:08,80(16)R
 Thêta+35,05
17.SKOAnna VosLDE 1x15------09:18,93(17)R
 Skøll 1+45,18
18.NJOMarij HöppenerLDSB 1x5------09:19,74(18)R
 Njord 2 (SB)+45,99
19.ARGAlisha TeerinkLDE 1x14------09:20,17(19)R
 Argo+46,42

za 08:55 - race 214 - [011] LDE 1x herkansing 1

1e en 2e => HF, 3e, 4e en 5e => FC

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.VIDAlex SupitLDE 1x[3]02:22,97(2)04:49,48(1)07:18,44(1)09:48,92(1)HF
 Vidar02:26,5102:28,9602:30,48
2.NERRosa BrouwersLDE 1x[4]02:22,09(1)04:49,83(2)07:19,20(2)09:52,01(2)HF
 Nereus 102:27,7402:29,3702:32,81+3,09
3.THEEls VlooswijkLDE 1x[2]02:27,47(3)04:58,80(3)07:29,21(3)09:57,98(3)FC
 Thêta02:31,3302:30,4102:28,77+9,06
4.OKEAurianne PutsLDE 1x[5]02:32,33(4)05:01,03(4)07:30,82(4)10:05,82(4)FC
 Okeanos 202:28,7002:29,7902:35,00+16,90
5.SKOAnna VosLDE 1x[6]02:38,48(5)05:09,06(5)07:40,16(5)10:21,36(5)FC
 Skøll 102:30,5802:31,1002:41,20+32,44

za 09:00 - race 215 - [011] LDE 1x herkansing 2

1e en 2e => HF, 3e, 4e en 5e => FC

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.EURMaureen VerhoevenLDE 1x[3]02:19,93(3)04:49,80(5)07:24,11(3)09:55,40(1)HF
 Euros02:29,8702:34,3102:31,29
2.PROLisa KeurentjesLDE 1x[5]02:15,13(1)04:39,35(1)07:18,92(2)09:55,83(2)HF
 Proteus-Eretes02:24,2202:39,5702:36,91+0,43
3.ORCJonna van MourikLDE 1x[2]02:20,46(4)04:43,28(2)07:18,39(1)09:57,38(3)FC
 Orca 202:22,8202:35,1102:38,99+1,98
4.PROMartine KammingaLDSB 1x[4]02:24,35(5)04:45,18(4)07:28,23(4)10:01,08(4)FC
 Proteus-Eretes (SB)02:20,8302:43,0502:32,85+5,68
5.ARGAlisha TeerinkLDE 1x[6]02:17,33(2)04:44,87(3)07:30,78(5)10:12,96(5)FC
 Argo02:27,5402:45,9102:42,18+17,56
6.NJOMarij HöppenerLDSB 1x[1]02:26,90(6)--07:47,65(6)10:28,91(6)
 Njord 2 (SB)02:41,26+33,51

zo 09:30 - race 319 - [011] LDE 1x halve-finale 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.ORCTosca KettlerLDE 1x[1]02:12,84(1)04:27,29(1)06:43,77(1)09:05,44(1)FA
 Orca 102:14,4502:16,4802:21,67
2.AEGRoos DuijnLDE 1x[2]02:18,12(2)04:34,35(2)06:52,69(2)09:13,89(2)FA
 Aegir02:16,2302:18,3402:21,20+8,45
3.NERMieke van der mispelLDE 1x[3]02:18,53(3)04:39,32(3)07:00,32(3)09:28,98(3)FA
 Nereus 202:20,7902:21,0002:28,66+23,54
4.THEEline VosLDSB 1x[4]02:21,24(5)04:43,49(4)07:08,03(4)09:35,54(4)FB
 Thêta (SB)02:22,2502:24,5402:27,51+30,10
5.VIDAlex SupitLDE 1x[5]02:21,68(6)04:48,07(6)07:18,38(5)09:49,72(5)FB
 Vidar02:26,3902:30,3102:31,34+44,28
6.PROLisa KeurentjesLDE 1x[6]02:20,62(4)04:47,61(5)07:21,12(6)09:58,72(6)FB
 Proteus-Eretes02:26,9902:33,5102:37,60+53,28

zo 09:35 - race 320 - [011] LDE 1x halve-finale 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.AMSPhaedra van der MolenLDSB 1x[1]02:08,75(1)04:22,95(1)06:41,75(1)08:55,50(1)FA
 Amstel (SB)02:14,2002:18,8002:13,75
2.NJOHannah OtterlooLDSB 1x[2]02:13,23(2)04:29,00(2)06:49,78(2)09:09,46(2)FA
 Njord 1 (SB)02:15,7702:20,7802:19,68+13,96
3.OKEKika BanningLDE 1x[3]02:17,82(5)04:34,92(3)06:58,19(3)09:22,72(3)FA
 Okeanos 102:17,1002:23,2702:24,53+27,22
4.NERRosa BrouwersLDE 1x[6]02:16,57(4)04:38,47(5)07:04,29(4)09:29,75(4)FB
 Nereus 102:21,9002:25,8202:25,46+34,25
5.SKOMaud JoosstensLDE 1x[4]02:15,25(3)04:36,77(4)07:05,73(5)09:31,85(5)FB
 Skøll 202:21,5202:28,9602:26,12+36,35
6.EURMaureen VerhoevenLDE 1x[5]02:19,08(6)04:42,30(6)07:09,24(6)09:34,63(6)FB
 Euros02:23,2202:26,9402:25,39+39,13

zo 12:30 - race 352 - [011] LDE 1x C-finale

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.PROMartine KammingaLDSB 1x[4]02:14,81(3)04:39,68(3)07:07,68(2)09:24,44(1)
 Proteus-Eretes (SB)02:24,8702:28,0002:16,76
2.THEEls VlooswijkLDE 1x[3]02:13,87(2)04:38,83(2)07:09,13(3)09:28,01(2)
 Thêta02:24,9602:30,3002:18,88+3,57
3.ORCJonna van MourikLDE 1x[2]02:13,44(1)04:32,60(1)07:02,93(1)09:36,82(3)
 Orca 202:19,1602:30,3302:33,89+12,38
4.ARGAlisha TeerinkLDE 1x[5]02:15,31(4)04:46,25(4)07:18,50(4)09:43,52(4)
 Argo02:30,9402:32,2502:25,02+19,08
5.SKOAnna VosLDE 1x[6]02:16,84(5)04:50,27(5)07:21,77(5)09:45,08(5)
 Skøll 102:33,4302:31,5002:23,31+20,64

zo 15:30 - race 379 - [011] LDE 1x B-finale

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.NERRosa BrouwersLDE 1x[2]02:09,63(1)04:24,94(1)--09:02,52(1)
 Nereus 102:15,31
2.THEEline VosLDSB 1x[3]02:13,65(2)04:30,88(2)--09:14,09(2)
 Thêta (SB)02:17,23+11,57
3.SKOMaud JoosstensLDE 1x[4]02:16,24(3)04:37,60(3)--09:30,82(3)
 Skøll 202:21,36+28,30
4.EURMaureen VerhoevenLDE 1x[6]02:20,22(6)04:39,41(4)--09:34,21(4)
 Euros02:19,19+31,69
5.VIDAlex SupitLDE 1x[5]02:18,42(4)04:41,89(5)--09:37,37(5)
 Vidar02:23,47+34,85
6.PROLisa KeurentjesLDE 1x[7]02:19,93(5)04:45,54(6)--10:02,61(6)
 Proteus-Eretes02:25,61+1:00,09

zo 15:35 - race 380 - [011] LDE 1x A-finale

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.AMSPhaedra van der MolenLDSB 1x[2]02:05,03(1)04:22,32(1)--08:53,91(1)
 Amstel (SB)02:17,29
2.ORCTosca KettlerLDE 1x[3]02:09,48(2)04:27,53(2)--09:00,32(2)
 Orca 102:18,05+6,41
3.NJOHannah OtterlooLDSB 1x[4]02:15,12(3)04:41,71(3)--09:20,39(3)
 Njord 1 (SB)02:26,59+26,48
4.AEGRoos DuijnLDE 1x[5]02:16,43(5)04:46,28(4)--09:22,96(4)
 Aegir02:29,85+29,05
5.NERMieke van der mispelLDE 1x[7]02:16,19(4)04:47,83(6)--09:24,44(5)
 Nereus 202:31,64+30,53
6.OKEKika BanningLDE 1x[6]02:17,33(6)04:47,44(5)--09:34,70(6)
 Okeanos 102:30,11+40,79