Boegnummers
Vergeet niet uw boegnummer in te leveren bij het secretariaat.

[005] LHE 1x (Nationaal Kampioenschap) time-trial

alle ploegen => KF

pos.codeploeg
slag
veldnummer400m900m
interval
1400m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.TRIMax GompelLHE 1x105------07:44,07(1)KF
 Triton 2
2.THEBrian PollLHE 1x108------07:44,32(2)KF
 Thêta+0,25
3.AEGVictor SchopLHE 1x107------07:46,61(3)KF
 Aegir 2+2,54
4.GYAStefan SlagterLHE 1x113------07:48,41(4)KF
 Gyas+4,34
5.DUDMaxim Den BoogertLHE 1x110------07:52,09(5)KF
 Dudok van Heel+8,02
6.NERHidde LycklamaLHSB 1x122------07:55,06(6)KF
 Nereus (SB)+10,99
7.EURMartijn van den BergLHSB 1x106------07:55,61(7)KF
 Euros (SB)+11,54
8.PROPieter JongepierLHSB 1x119------07:57,92(8)KF
 Proteus-Eretes 1 (SB)+13,85
9.PROHidde HereijgersLHE 1x111------07:58,20(9)KF
 Proteus-Eretes 1+14,13
10.NJOStijn MeijerLHE 1x115------08:00,88(10)KF
 Njord+16,81
11.GYAThijs MulderLHSB 1x103------08:02,60(11)KF
 Gyas (SB)+18,53
12.LAGJurgen van der HoornLHSB 1x112------08:02,83(12)KF
 Laga 1 (SB)+18,76
13.TRIStijn KantersLHE 1x109------08:04,73(13)KF
 Triton 1+20,66
14.LAGNiels van VlietLHE 1x118------08:05,45(14)KF
 Laga+21,38
15.ARGMax TillemanLHE 1x121------08:11,88(15)KF
 Argo+27,81
16.SKAHuub StassenLHE 1x101------08:14,39(16)KF
 Skadi+30,32
17.ASOJoost BraspenningLHE 1x123------08:17,11(17)KF
 Asopos de Vliet+33,04
18.PROReinoud TasLHSB 1x102------08:21,04(18)KF
 Proteus-Eretes 3 (SB)+36,97
19.PROIds OostmeijerLHSB 1x104------08:21,62(19)KF
 Proteus-Eretes 2 (SB)+37,55
20.SKAJasper van der MeulenLHSB 1x114------08:23,59(20)KF
 Skadi (SB)+39,52
21.PROSidi RuisLHE 1x117------08:28,80(21)KF
 Proteus-Eretes 2+44,73
22.LAGPim KloetLHSB 1x120------08:42,39(22)KF
 Laga 2 (SB)+58,32

za 09:25 - race 220 - [005] LHE 1x kwart-finale 1

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.TRIMax GompelLHE 1x[4]02:03,22(1)04:17,14(1)06:34,02(1)08:47,59(1)HF
 Triton 202:13,9202:16,8802:13,57
2.PROPieter JongepierLHSB 1x[5]02:09,33(3)04:24,44(3)06:39,07(2)08:49,91(2)HF
 Proteus-Eretes 1 (SB)02:15,1102:14,6302:10,84+2,32
3.PROHidde HereijgersLHE 1x[3]02:06,61(2)04:20,98(2)06:39,69(3)08:54,42(3)HF
 Proteus-Eretes 102:14,3702:18,7102:14,73+6,83
4.ARGMax TillemanLHE 1x[6]02:13,26(4)04:29,65(4)06:46,30(4)09:02,53(4)FC
 Argo02:16,3902:16,6502:16,23+14,94
5.SKAHuub StassenLHE 1x[2]02:18,13(5)04:35,38(5)06:57,78(5)09:17,81(5)FD
 Skadi02:17,2502:22,4002:20,03+30,22

za 09:30 - race 221 - [005] LHE 1x kwart-finale 2

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NJOStijn MeijerLHE 1x[2]02:07,31(2)04:21,25(3)06:33,27(1)08:45,32(1)HF
 Njord02:13,9402:12,0202:12,05
2.THEBrian PollLHE 1x[3]02:08,00(3)04:19,91(1)06:36,71(3)08:49,20(2)HF
 Thêta02:11,9102:16,8002:12,49+3,88
3.ASOJoost BraspenningLHE 1x[1]02:06,88(1)04:20,29(2)06:33,71(2)08:49,52(3)HF
 Asopos de Vliet02:13,4102:13,4202:15,81+4,20
4.EURMartijn van den BergLHSB 1x[4]02:12,63(4)04:26,71(4)06:44,59(4)09:06,35(4)FC
 Euros (SB)02:14,0802:17,8802:21,76+21,03
5.LAGPim KloetLHSB 1x[6]02:19,77(5)04:44,74(5)07:16,44(5)09:34,68(5)FD
 Laga 2 (SB)02:24,9702:31,7002:18,24+49,36

za 09:35 - race 222 - [005] LHE 1x kwart-finale 3

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NERHidde LycklamaLHSB 1x[4]02:04,78(1)04:20,81(1)06:36,82(1)08:48,90(1)HF
 Nereus (SB)02:16,0302:16,0102:12,08
2.AEGVictor SchopLHE 1x[3]02:06,69(3)04:29,63(3)06:44,32(3)08:56,29(2)HF
 Aegir 202:22,9402:14,6902:11,97+7,39
3.GYAThijs MulderLHSB 1x[2]02:05,23(2)04:25,15(2)06:43,09(2)08:59,52(3)HF
 Gyas (SB)02:19,9202:17,9402:16,43+10,62
4.LAGNiels van VlietLHE 1x[5]02:15,44(5)04:40,73(5)07:00,16(5)09:13,18(4)FC
 Laga02:25,2902:19,4302:13,02+24,28
5.PROReinoud TasLHSB 1x[1]02:15,11(4)04:39,16(4)06:58,59(4)09:13,76(5)FC
 Proteus-Eretes 3 (SB)02:24,0502:19,4302:15,17+24,86
6.PROSidi RuisLHE 1x[6]02:22,11(6)04:54,36(6)07:23,23(6)09:44,18(6)FD
 Proteus-Eretes 202:32,2502:28,8702:20,95+55,28

za 09:40 - race 223 - [005] LHE 1x kwart-finale 4

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.DUDMaxim Den BoogertLHE 1x[3]02:07,54(1)04:21,99(1)06:39,16(1)08:45,21(1)HF
 Dudok van Heel02:14,4502:17,1702:06,05
2.GYAStefan SlagterLHE 1x[4]02:08,75(2)04:25,42(2)06:41,57(2)08:46,98(2)HF
 Gyas02:16,6702:16,1502:05,41+1,77
3.TRIStijn KantersLHE 1x[2]02:14,33(3)04:32,70(3)06:51,33(3)09:02,78(3)HF
 Triton 102:18,3702:18,6302:11,45+17,57
4.LAGJurgen van der HoornLHSB 1x[5]02:19,42(5)04:42,69(5)07:01,76(4)09:11,90(4)FC
 Laga 1 (SB)02:23,2702:19,0702:10,14+26,69
5.SKAJasper van der MeulenLHSB 1x[1]02:15,07(4)04:39,97(4)07:04,91(5)09:14,49(5)FC
 Skadi (SB)02:24,9002:24,9402:09,58+29,28
6.PROIds OostmeijerLHSB 1x[6]02:21,32(6)04:46,24(6)07:09,67(6)09:18,94(6)FD
 Proteus-Eretes 2 (SB)02:24,9202:23,4302:09,27+33,73

zo 09:00 - race 313 - [005] LHE 1x halve-finale 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.TRIMax GompelLHE 1x[1]01:49,95(1)03:49,80(1)05:54,89(1)07:58,89(1)FA
 Triton 201:59,8502:05,0902:04,00
2.NERHidde LycklamaLHSB 1x[2]01:55,46(3)03:58,30(3)06:02,27(2)08:02,68(2)FA
 Nereus (SB)02:02,8402:03,9702:00,41+3,79
3.GYAStefan SlagterLHE 1x[3]01:53,99(2)03:55,87(2)06:03,32(3)08:06,83(3)FA
 Gyas02:01,8802:07,4502:03,51+7,94
4.THEBrian PollLHE 1x[4]01:58,67(4)04:04,28(4)06:15,64(4)08:22,47(4)FB
 Thêta02:05,6102:11,3602:06,83+23,58
5.PROHidde HereijgersLHE 1x[5]01:59,24(5)04:08,93(5)06:23,01(5)08:33,05(5)FB
 Proteus-Eretes 102:09,6902:14,0802:10,04+34,16
6.TRIStijn KantersLHE 1x[6]02:03,52(6)04:18,50(6)06:38,88(6)09:00,19(6)FB
 Triton 102:14,9802:20,3802:21,31+1:01,30

zo 09:05 - race 314 - [005] LHE 1x halve-finale 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.DUDMaxim Den BoogertLHE 1x[1]01:53,96(1)03:57,04(1)06:01,49(1)08:08,31(1)FA
 Dudok van Heel02:03,0802:04,4502:06,82
2.NJOStijn MeijerLHE 1x[2]02:02,00(2)04:07,69(2)06:13,65(2)08:21,13(2)FA
 Njord02:05,6902:05,9602:07,48+12,82
3.PROPieter JongepierLHSB 1x[3]02:03,00(3)04:11,51(3)06:18,26(3)08:24,08(3)FA
 Proteus-Eretes 1 (SB)02:08,5102:06,7502:05,82+15,77
4.AEGVictor SchopLHE 1x[4]02:04,72(5)04:13,01(4)06:21,27(4)08:28,46(4)FB
 Aegir 202:08,2902:08,2602:07,19+20,15
5.ASOJoost BraspenningLHE 1x[5]02:03,82(4)04:17,09(5)06:33,85(5)08:50,13(5)FB
 Asopos de Vliet02:13,2702:16,7602:16,28+41,82
6.GYAThijs MulderLHSB 1x[6]02:05,92(6)04:22,53(6)06:40,50(6)08:52,48(6)FB
 Gyas (SB)02:16,6102:17,9702:11,98+44,17

zo 12:45 - race 355 - [005] LHE 1x D-finale

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.PROIds OostmeijerLHSB 1x[3]02:09,70(1)04:21,16(1)06:34,67(1)08:50,64(1)
 Proteus-Eretes 2 (SB)02:11,4602:13,5102:15,97
2.SKAHuub StassenLHE 1x[2]02:12,86(4)04:25,13(2)06:40,95(2)08:57,86(2)
 Skadi02:12,2702:15,8202:16,91+7,22
3.PROSidi RuisLHE 1x[5]02:12,24(3)04:27,67(3)06:45,25(3)09:09,81(3)
 Proteus-Eretes 202:15,4302:17,5802:24,56+19,17
4.LAGPim KloetLHSB 1x[4]02:11,35(2)04:29,60(4)06:50,98(4)09:14,56(4)
 Laga 2 (SB)02:18,2502:21,3802:23,58+23,92

zo 12:50 - race 356 - [005] LHE 1x C-finale

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.EURMartijn van den BergLHSB 1x[3]02:03,41(1)04:09,50(2)06:24,07(1)08:34,70(1)
 Euros (SB)02:06,0902:14,5702:10,63
2.ARGMax TillemanLHE 1x[2]02:03,64(2)04:08,10(1)06:25,09(2)08:35,08(2)
 Argo02:04,4602:16,9902:09,99+0,38
3.LAGNiels van VlietLHE 1x[5]02:14,31(6)04:15,87(4)06:32,80(3)08:42,02(3)
 Laga02:01,5602:16,9302:09,22+7,32
4.LAGJurgen van der HoornLHSB 1x[4]02:06,35(3)04:14,27(3)06:32,96(4)08:45,25(4)
 Laga 1 (SB)02:07,9202:18,6902:12,29+10,55
5.PROReinoud TasLHSB 1x[6]02:10,52(5)04:27,66(6)06:48,38(5)09:08,47(5)
 Proteus-Eretes 3 (SB)02:17,1402:20,7202:20,09+33,77
6.SKAJasper van der MeulenLHSB 1x[7]02:10,18(4)04:25,69(5)06:49,07(6)09:10,90(6)
 Skadi (SB)02:15,5102:23,3802:21,83+36,20

zo 16:00 - race 383 - [005] LHE 1x B-finale

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.THEBrian PollLHE 1x[2]01:59,49(1)03:59,17(1)06:02,09(1)08:02,32(1)
 Thêta01:59,6802:02,9202:00,23
2.AEGVictor SchopLHE 1x[3]02:01,44(3)04:05,51(2)06:11,36(2)08:13,66(2)
 Aegir 202:04,0702:05,8502:02,30+11,34
3.PROHidde HereijgersLHE 1x[4]02:02,48(5)04:10,59(4)06:19,12(3)08:25,79(3)
 Proteus-Eretes 102:08,1102:08,5302:06,67+23,47
4.ASOJoost BraspenningLHE 1x[5]02:02,28(4)04:09,57(3)06:20,58(4)08:29,09(4)
 Asopos de Vliet02:07,2902:11,0102:08,51+26,77
5.GYAThijs MulderLHSB 1x[6]02:00,77(2)04:11,47(5)06:25,42(5)08:32,81(5)
 Gyas (SB)02:10,7002:13,9502:07,39+30,49

zo 16:05 - race 384 - [005] LHE 1x A-finale

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.TRIMax GompelLHE 1x[2]01:52,87(1)03:54,08(1)06:04,08(1)08:10,11(1)
 Triton 202:01,2102:10,0002:06,03
2.DUDMaxim Den BoogertLHE 1x[3]01:54,58(2)03:56,76(2)06:07,29(2)08:13,56(2)
 Dudok van Heel02:02,1802:10,5302:06,27+3,45
3.NERHidde LycklamaLHSB 1x[4]02:00,07(3)04:02,88(3)06:16,62(3)08:26,00(3)
 Nereus (SB)02:02,8102:13,7402:09,38+15,89
4.GYAStefan SlagterLHE 1x[6]02:00,24(4)04:05,97(4)06:24,56(4)08:35,84(4)
 Gyas02:05,7302:18,5902:11,28+25,73
5.NJOStijn MeijerLHE 1x[5]02:04,78(5)04:11,18(5)06:28,87(5)08:41,04(5)
 Njord02:06,4002:17,6902:12,17+30,93
6.PROPieter JongepierLHSB 1x[7]02:05,16(6)04:12,05(6)06:33,50(6)08:47,04(6)
 Proteus-Eretes 1 (SB)02:06,8902:21,4502:13,54+36,93