Boegnummers
Vergeet niet uw boegnummer in te leveren bij het secretariaat.

vrijdag

22 april 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
AEG3Roos DuijnLDE 1xtime-trialvr 18:30
Aegir
AEG107Victor SchopLHE 1xtime-trialvr 18:59
Aegir 2
AEG151Melvin TwellaarHE 1xtime-trialvr 19:13
Aegir (p1)
AEG202AegirDE 2-time-trialvr 19:38
Bente Kruizinga
AEG215Aegir 1 (SB)DSB 2-time-trialvr 19:38
Orren Smeding
AEG219Aegir 3 (SB)DSB 2-time-trialvr 19:38
Brecht van Norel
AEG220Aegir 2 (SB)DSB 2-time-trialvr 19:38
Jara Zorzi
AEG266AegirHE 2-time-trialvr 19:50
Sander Bakker

zaterdag

23 april 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
AEGAegirHE 2-herkansing 1za 08:45[5]
Sander Bakker
AEGMelvin TwellaarHE 1xkwart-finale 1za 09:05[4]
Aegir (p1)
AEGVictor SchopLHE 1xkwart-finale 3za 09:35[3]
Aegir 2
AEGGunnar van den HoogenJ18 1xkwart-finale 4za 10:00[1]
Aegir
AEGAegir 2 (SB)DSB 2-herkansing 2za 10:35[2]
Jara Zorzi
AEGAegir 1 (SB)DSB 2-herkansing 2za 10:35[3]
Orren Smeding
AEGAegir 3 (SB)DSB 2-herkansing 2za 10:35[5]
Brecht van Norel
AEGAegirDE 2-herkansing 2za 10:35[6]
Bente Kruizinga
AEGAegirDEj 8+voorwedstrijd 3za 11:03[4]
Nora Stokvis
AEGAegirHEj 8+voorwedstrijd 3za 11:15[2]
Bram Bresser
ORCOrca/AegirHEj 8+voorwedstrijd 3za 11:15[6]
Sven Huiberts
AEGAegirLHEj 8+voorwedstrijd 3za 11:27[6]
Remco Tijssen
AEGAegirLDEj 4*voorwedstrijd 1za 11:31[3]
Umi Kuiphuis
AEGLennart KruizingaHG 1xvoorwedstrijd 1za 12:15[3]
Aegir
AEGAegirDEj 8+A-finaleza 15:35[1]
Nora Stokvis
ORCOrca/AegirHEj 8+B-finaleza 15:40[1]
Sven Huiberts
AEGAegirLHEj 8+B-finaleza 15:50[6]
Remco Tijssen
AEGAegirLDEj 4*A-finaleza 16:05[2]
Umi Kuiphuis
AEGAegirDB 2xA-finaleza 16:15[1]
Wietske Anema

zondag

24 april 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
AEGAegir 3 (SB)DSB 2-halve-finale 2zo 08:45[6]
Brecht van Norel
AEGMelvin TwellaarHE 1xhalve-finale 1zo 08:50[2]
Aegir (p1)
AEGVictor SchopLHE 1xhalve-finale 2zo 09:05[4]
Aegir 2
AEGGunnar van den HoogenJ18 1xhalve-finale 1zo 09:10[4]
Aegir
AEGRoos DuijnLDE 1xhalve-finale 1zo 09:30[2]
Aegir
AEGAegirHB 8+voorwedstrijd 2zo 09:50[4]
Bram Bresser
AEGAegirDB 8+voorwedstrijd 2zo 10:05[3]
Nora Stokvis
AEGAegirLHB 8+voorwedstrijd 1zo 10:15[2]
Remco Tijssen
AEGAegirLDB 4*voorwedstrijd 1zo 10:40[5]
Loes Boddeke
AEGAegirHB 4+voorwedstrijd 2zo 11:00[4]
David Kruijning
AEGLennart KruizingaHB 1xvoorwedstrijd 1zo 11:15[3]
Aegir 1
AEGTjalling Jan VeldhuisHB 1xvoorwedstrijd 3zo 11:25[4]
Aegir 2
AEGAegirHE 2-C-finalezo 12:20[2]
Sander Bakker
AEGAegir 2DG 4-A-finalezo 13:55[4]
Orren Smeding
AEGAegirDB 8+A-finalezo 14:05[4]
Nora Stokvis
AEGAegirLHB 8+A-finalezo 14:10[4]
Remco Tijssen
AEGAegirHB 4+A-finalezo 14:20[6]
David Kruijning
AEGRoos DuijnLDE 1xA-finalezo 15:35[5]
Aegir
AEGMelvin TwellaarHE 1xA-finalezo 15:50[3]
Aegir (p1)
AEGVictor SchopLHE 1xB-finalezo 16:00[3]
Aegir 2
AEGGunnar van den HoogenJ18 1xA-finalezo 16:25[6]
Aegir
AEGAegir 3 (SB)DSB 2-B-finalezo 16:50[3]
Brecht van Norel
AEGLennart KruizingaHB 1xA-finalezo 17:05[3]
Aegir 1
AEGTjalling Jan VeldhuisHB 1xA-finalezo 17:05[6]
Aegir 2
NERNereus/Phocas/Laga/Aegir/SkøllHE 8+A-finalezo 17:55[6]
Nelson Ritsema