Boegnummers
Vergeet niet uw boegnummer in te leveren bij het secretariaat.

[001] HE 2- (Nationaal Kampioenschap) time-trial

6 tijdsnelsten => HF, overige => R

pos.codeploeg
slag
veldnummer400m900m
interval
1400m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.LAGLaga 1HE 2-264------06:56,75(1)HF
 Menno Bezema
2.NERNereus/Triton (p2)HE 2-252------07:06,70(2)HF
 Jacob van de Kerkhof+9,95
3.NERNereus 4HE 2-262------07:09,30(3)HF
 Jasper Joordens+12,55
4.NERNereus 1 (SB)HSB 2-267------07:11,20(4)HF
 Jaap Worm+14,45
5.TRITriton 1HE 2-260------07:13,71(5)HF
 Eli Brouwer+16,96
6.SKOSkøll/Pampus (p1)HE 2-251------07:16,60(6)HF
 Guillaume Krommenhoek+19,85
7.NJONjord 1HE 2-258------07:17,93(7)R
 Dolf Rutten+21,18
8.THEThêtaHE 2-263------07:20,66(8)R
 Kees Boerlage+23,91
9.PROProteus-EretesHE 2-265------07:21,04(9)R
 Vosse Meijssen+24,29
10.TRITriton 2HE 2-257------07:24,60(10)R
 Bart Lauwers+27,85
11.AEGAegirHE 2-266------07:25,09(11)R
 Sander Bakker+28,34
12.LAGLaga (SB)HSB 2-259------07:25,15(12)R
 Daan van der Hoeven+28,40
13.NJONjord 2HE 2-261------07:27,76(13)R
 Thijs Ruiken+31,01
14.TRITriton 3HE 2-254------07:32,95(14)R
 Ben van Brussel+36,20
15.NERNereus 2 (SB)HSB 2-256------07:49,47(16)R
 Marijn Kox+52,72
16.VIKViking/RIC (SB)HSB 2-268------07:56,72(17)R
 Jeppe Broek+59,97
17.BEABeatrix/Maas (SB)HSB 2-255------08:27,51(18)R
 Casper de Gooijer+1:30,76
18.LAGLaga 2HE 2-253------07:36,43(15)R
 Paolo Pantanoboot onder gewicht+39,68

za 08:45 - race 210 - [001] HE 2- herkansing 1

1e, 2e en 3e => HF, overige => FC

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NJONjord 1HE 2-[4]01:52,72(1)03:49,62(1)05:45,85(1)07:45,48(1)HF
 Dolf Rutten01:56,9001:56,2301:59,63
2.TRITriton 2HE 2-[3]01:55,13(4)03:52,28(2)05:48,05(2)07:47,32(2)HF
 Bart Lauwers01:57,1501:55,7701:59,27+1,84
3.LAGLaga 2HE 2-[1]01:55,57(5)03:56,24(5)05:49,01(3)07:48,17(3)HF
 Paolo Pantano02:00,6701:52,7701:59,16+2,69
4.AEGAegirHE 2-[5]01:53,97(2)03:52,77(3)05:50,38(4)07:50,40(4)FC
 Sander Bakker01:58,8001:57,6102:00,02+4,92
5.TRITriton 3HE 2-[2]01:56,65(6)03:53,15(4)05:56,02(5)07:56,05(5)FC
 Ben van Brussel01:56,5002:02,8702:00,03+10,57
6.NERNereus 2 (SB)HSB 2-[6]01:54,78(3)03:56,54(6)06:04,26(6)08:14,92(6)FC
 Marijn Kox02:01,7602:07,7202:10,66+29,44

za 08:50 - race 211 - [001] HE 2- herkansing 2

1e, 2e en 3e => HF, overige => FC

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.LAGLaga (SB)HSB 2-[5]01:53,62(2)03:55,56(3)05:58,04(2)07:55,61(1)HF
 Daan van der Hoeven02:01,9402:02,4801:57,57
2.THEThêtaHE 2-[4]01:56,01(4)03:57,57(4)06:00,11(4)07:56,77(2)HF
 Kees Boerlage02:01,5602:02,5401:56,66+1,16
3.PROProteus-EretesHE 2-[3]01:54,56(3)03:55,20(2)05:59,60(3)07:57,56(3)HF
 Vosse Meijssen02:00,6402:04,4001:57,96+1,95
4.NJONjord 2HE 2-[2]01:51,92(1)03:51,73(1)05:56,28(1)07:59,84(4)FC
 Thijs Ruiken01:59,8102:04,5502:03,56+4,23
5.VIKViking/RIC (SB)HSB 2-[6]02:07,96(6)04:23,96(6)06:38,40(6)08:47,43(5)FC
 Jeppe Broek02:16,0002:14,4402:09,03+51,82
6.BEABeatrix/Maas (SB)HSB 2-[1]02:05,42(5)04:15,46(5)06:30,24(5)08:59,08(6)FC
 Casper de Gooijer02:10,0402:14,7802:28,84+1:03,47

zo 08:30 - race 307 - [001] HE 2- halve-finale 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.LAGLaga 1HE 2-[1]01:41,27(1)03:33,60(1)05:31,40(1)07:31,87(1)FA
 Menno Bezema01:52,3301:57,8002:00,47
2.NJONjord 1HE 2-[4]01:48,75(3)03:45,27(3)05:42,89(3)07:35,64(2)FA
 Dolf Rutten01:56,5201:57,6201:52,75+3,77
3.NERNereus 1 (SB)HSB 2-[2]01:48,10(2)03:43,18(2)05:41,92(2)07:35,94(3)FA
 Jaap Worm01:55,0801:58,7401:54,02+4,07
4.THEThêtaHE 2-[5]01:55,34(4)03:56,11(4)05:57,13(4)07:56,02(4)FB
 Kees Boerlage02:00,7702:01,0201:58,89+24,15
5.LAGLaga 2HE 2-[6]01:56,57(5)03:58,08(5)05:59,49(5)08:02,94(5)FB
 Paolo Pantano02:01,5102:01,4102:03,45+31,07

zo 08:35 - race 308 - [001] HE 2- halve-finale 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NERNereus/Triton (p2)HE 2-[1]01:43,20(2)03:33,50(1)05:23,48(1)07:15,76(1)FA
 Jacob van de Kerkhof01:50,3001:49,9801:52,28
2.NERNereus 4HE 2-[2]01:42,89(1)03:35,85(2)05:27,10(2)07:24,27(2)FA
 Jasper Joordens01:52,9601:51,2501:57,17+8,51
3.TRITriton 1HE 2-[3]01:46,42(3)03:37,76(3)05:31,54(3)07:37,30(3)FA
 Eli Brouwer01:51,3401:53,7802:05,76+21,54
4.LAGLaga (SB)HSB 2-[4]01:51,79(5)03:50,47(5)05:48,90(5)07:43,42(4)FB
 Daan van der Hoeven01:58,6801:58,4301:54,52+27,66
5.TRITriton 2HE 2-[5]01:49,25(4)03:48,59(4)05:47,31(4)07:44,79(5)FB
 Bart Lauwers01:59,3401:58,7201:57,48+29,03
6.PROProteus-EretesHE 2-[6]01:52,22(6)03:51,56(6)05:53,92(6)07:53,50(6)FB
 Vosse Meijssen01:59,3402:02,3601:59,58+37,74

zo 12:20 - race 350 - [001] HE 2- C-finale

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.AEGAegirHE 2-[2]01:47,95(1)03:46,48(1)05:43,64(1)07:38,97(1)
 Sander Bakker01:58,5301:57,1601:55,33
2.TRITriton 3HE 2-[4]01:52,83(2)03:53,85(2)05:54,28(2)07:51,80(2)
 Ben van Brussel02:01,0202:00,4301:57,52+12,83
3.NJONjord 2HE 2-[3]01:55,19(3)03:56,24(3)05:58,48(3)07:58,05(3)
 Thijs Ruiken02:01,0502:02,2401:59,57+19,08
4.NERNereus 2 (SB)HSB 2-[6]01:57,86(4)04:06,77(4)06:17,92(4)08:26,40(4)
 Marijn Kox02:08,9102:11,1502:08,48+47,43
5.BEABeatrix/Maas (SB)HSB 2-[7]02:11,31(6)04:30,57(6)06:48,43(6)08:58,64(6)
 Casper de Gooijer02:19,2602:17,8602:10,21+1:19,67
6.VIKViking/RIC (SB)HSB 2-[5]02:07,94(5)04:21,62(5)06:36,51(5)08:45,78(5)
 Jeppe Broek02:13,6802:14,89boot onder gewicht+1:06,81

zo 15:15 - race 377 - [001] HE 2- B-finale

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.LAGLaga (SB)HSB 2-[2]01:50,52(2)----07:31,11(1)
 Daan van der Hoeven
2.THEThêtaHE 2-[3]01:53,60(5)----07:34,07(2)
 Kees Boerlage+2,96
3.TRITriton 2HE 2-[4]01:53,34(4)----07:37,64(3)
 Bart Lauwers+6,53
4.LAGLaga 2HE 2-[5]01:51,77(3)----07:45,80(4)
 Paolo Pantano+14,69
5.PROProteus-EretesHE 2-[6]01:50,17(1)----07:47,33(5)
 Vosse Meijssen+16,22

zo 15:20 - race 378 - [001] HE 2- A-finale

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.NERNereus/Triton (p2)HE 2-[2]01:44,87(2)----07:19,16(1)
 Jacob van de Kerkhof
2.LAGLaga 1HE 2-[3]01:43,47(1)----07:23,68(2)
 Menno Bezema+4,52
3.NERNereus 4HE 2-[4]01:46,87(3)----07:43,06(3)
 Jasper Joordens+23,90
4.NJONjord 1HE 2-[5]01:50,90(5)----07:48,85(4)
 Dolf Rutten+29,69
5.TRITriton 1HE 2-[7]01:48,11(4)----07:50,23(5)
 Eli Brouwer+31,07
6.NERNereus 1 (SB)HSB 2-[6]01:52,18(6)----08:03,59(6)
 Jaap Worm+44,43