Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vrijdag

19 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
NAA23Naarden (p23)M18 1xtime-trial09:07,6835e
Roos Lindenhovius
NAA42Naarden 2 (p3)M16 1xtime-trial09:10,1325e
Linde Stoutjesdijk
NAA44Naarden 1 (p5)M16 1xtime-trial08:54,6914e
Lisa Schmoutziguer
NAA50Naarden 3 (p11)M16 1xtime-trial09:09,1122e
Yanne Koudijs
NAA55Naarden 4M16 1xtime-trial09:27,6232e
Sarah Rüger
NAA215NaardenM18 2-time-trial08:41,964e
Judith Mos
NAA269Naarden 1J18 1xtime-trial07:32,0730e
Thyme Koudijs
NAA270Naarden 2J18 1xtime-trial08:12,3154e
Casper Pronk van Hoogeveen
NAA307NaardenJ16 1xtime-trial07:46,3821e
Tije Korteweg

zaterdag

20 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
NAANaarden 1 (p5)M16 1xkwart-finale 3[5]09:20,115e
Lisa Schmoutziguer
NAANaarden 3 (p11)M16 1xkwart-finale 3[6]09:31,006e
Yanne Koudijs
NAANaarden 2M16 2xvoorwedstrijd 2[4]09:05,074e
Sarah Rüger
NAANaarden 1M16 2xvoorwedstrijd 2[5]09:00,692e
Bloem Adam
NAANaardenJ16 1xkwart-finale 4[6]08:54,996e
Tije Korteweg
NAANaarden 1J18 2xvoorwedstrijd 3[3]08:34,125e
Manus Gribnau
NAANaarden 1J16 2xvoorwedstrijd 1[6]08:23,314e
Huib Wibbelink
AMSAmstel/NaardenJ16 2xvoorwedstrijd 2[4]08:18,831e
Tije Korteweg
NAANaarden 3J16 2xvoorwedstrijd 2[5]09:37,195e
Louis Dasselaar
NAANaarden 2J16 2xvoorwedstrijd 3[3]08:53,275e
Olaf Schippers
NAANaarden 1M16 2xA-finale[5]09:27,845e
Bloem Adam
AMSAmstel/NaardenJ16 2xA-finale[4]07:59,752e
Tije Korteweg

zondag

21 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
NAANaardenJ16 4*voorwedstrijd 1[6]07:51,702e
Olaf Schippers
NAANaarden 1 (p5)M16 1xC-finale[5]09:35,062e
Lisa Schmoutziguer
NAANaardenM18 2-A-finale[5]09:31,664e
Judith Mos
NAANaardenM16 4*A-finale[4]08:28,334e
Bloem Adam
NAANaardenJ16 4*A-finale[3]07:52,252e
Olaf Schippers