Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

zaterdag

3 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
DDS6Tim van GoolJ18 1xtime-trialza 08:00
DDS 2
DDS11Mees HalkesJ18 1xtime-trialza 08:00
DDS 1
DDS39DDS/LaakM18 2xtime-trialza 08:20
Dieke Hania
LEYLeythe/DDSM16 2xvoorwedstrijd 2za 08:50[6]
Jette Sannen
DDSTim van GoolJ18 1xB-finaleza 10:30[3]
DDS 2
DDSMees HalkesJ18 1xA-finaleza 10:35[1]
DDS 1
DDSDDS/LaakM18 2xB-finaleza 10:50[4]
Dieke Hania
LEYLeythe/DDSM16 2xA-finaleza 11:05[1]
Jette Sannen
DDS20Wolf PeutzJ16 1x1e ronde 1za 13:10[3]
DDS
DDS20Wolf PeutzJ16 1x2e ronde 1za 13:12[3]
DDS
DDS111DDS 2M14 2x1e ronde 2za 15:05[2]
Odette Duiker
DDS109DDS 1M14 2x1e ronde 2za 15:05[6]
Akke Tienstra
DDS111DDS 2M14 2x2e ronde 2za 15:07[2]
Odette Duiker
DDS109DDS 1M14 2x2e ronde 2za 15:07[6]
Akke Tienstra
SPASpaarne/Eem/Gouda/DDSM16 8+A-finaleza 16:40[3]
Teuntje Mollee
VADVada-combiM18 8+A-finaleza 17:40[3]
Eeke Bavelaar

zondag

4 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
DDSIuno DingeldeinM16 1xvoorwedstrijd 2zo 08:05[5]
DDS
DDSDDSJ18 2xvoorwedstrijd 2zo 08:40[6]
Mees Halkes
DDSIuno DingeldeinM16 1xA-finalezo 10:20[6]
DDS
DDSDDSJ18 2xB-finalezo 10:55[4]
Mees Halkes
DDS3DDSM18 4*1e rondezo 13:00[3]
Luca Baan
DDS3DDSM18 4*2e rondezo 13:02[3]
Luca Baan
DDS9DDS 1J16 2x1e ronde 1zo 13:10[4]
Sam Kneppers
DDS9DDS 1J16 2x2e ronde 1zo 13:12[4]
Sam Kneppers
DDS12DDS 2J16 2x1e ronde 3zo 13:20[5]
Willem Vlek
DDS12DDS 2J16 2x2e ronde 3zo 13:22[5]
Willem Vlek
DDS51Maya PfeiferM12 1x1e ronde 2zo 13:55[3]
DDS
DDS51Maya PfeiferM12 1x2e ronde 2zo 13:57[3]
DDS
LAA64Laak/DDSJ18 2x1e ronde 1zo 14:25[3]
Kjeld Ruijtenbeek
LAA64Laak/DDSJ18 2x2e ronde 1zo 14:27[3]
Kjeld Ruijtenbeek
DDS70DDSJ18 2x1e ronde 2zo 14:30[1]
Max Kneppers
DDS70DDSJ18 2x2e ronde 2zo 14:32[1]
Max Kneppers
DDS76Anna BakkerM18 1x1e ronde 1zo 14:35[4]
DDS 3
DDS77Hélène OoinkM18 1x1e ronde 1zo 14:35[5]
DDS 1
DDS76Anna BakkerM18 1x2e ronde 1zo 14:37[4]
DDS 3
DDS77Hélène OoinkM18 1x2e ronde 1zo 14:37[5]
DDS 1
DDS85DDS/Spaarne12 C4*1e rondezo 14:45[4]
Bram Blussé
DDS85DDS/Spaarne12 C4*2e rondezo 14:47[4]
Bram Blussé
DDS94DDS 2J14 2x1e ronde 2zo 14:55[2]
Tjeerd Sloterdijk
DDS94DDS 2J14 2x2e ronde 2zo 14:57[2]
Tjeerd Sloterdijk
DDS107DDS 1J14 2x1e ronde 4zo 15:05[3]
Victor van der Gaag
DDS107DDS 1J14 2x2e ronde 4zo 15:07[3]
Victor van der Gaag
DDSDDS/Pampus/Eem/SpaarneJ18 8+voorwedstrijd 2zo 15:40[3]
Mees Halkes
LAALaak/DDSM18 4xvoorwedstrijd 1zo 15:45[5]
Bregje van Heck
DDSDDS/Pampus/Eem/SpaarneJ18 8+A-finalezo 16:40[5]
Mees Halkes
LAALaak/DDSM18 4xB-finalezo 16:50[3]
Bregje van Heck