Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

zaterdag

3 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAA26LaakM18 2xtime-trial08:04,0116e
Mees Berghuis
DDS39DDS/LaakM18 2xtime-trial07:52,278e
Dieke Hania
LAASjoerd HaniaJ16 1xvoorwedstrijd 1[2]08:18,093e
Laak
LAALaakJ18 2xvoorwedstrijd 2[5]08:09,836e
Tijmen Lipke
LAALaakM18 2xC-finale[5]08:31,801e
Mees Berghuis
DDSDDS/LaakM18 2xB-finale[4]08:24,722e
Dieke Hania
LAASjoerd HaniaJ16 1xB-finale[5]08:21,721e
Laak
LAALaakJ18 2xB-finale[6]08:01,175e
Tijmen Lipke
LAA13LaakM16 2x1e ronde 2[3]04:21,853e
Ilja van Zanten
LAA13LaakM16 2x2e ronde 2[3]02:08,324e
Ilja van Zanten
LAA36LaakJ14 4*1e ronde 1[2]04:13,747e
Gaëtan Spicq
LAA36LaakJ14 4*2e ronde 1[2]02:04,078e
Gaëtan Spicq
LAA51Laak 1M12 2x1e ronde[5]05:24,832e
Femke Taag
LAA51Laak 1M12 2x2e ronde[5]02:28,582e
Femke Taag
LAA56Laak 2J16 4*1e ronde 1[2]04:35,969e
Stefan Jacobs
LAA56Laak 2J16 4*2e ronde 1[2]02:12,229e
Stefan Jacobs
LAA66Laak 1J16 4*1e ronde 2[5]03:43,001e
Tijn van Heck
LAA66Laak 1J16 4*2e ronde 2[5]01:45,281e
Tijn van Heck
LAA79LaakM18 2x1e ronde 3[4]04:13,934e
Imme Berghuis
LAA79LaakM18 2x2e ronde 3[4]02:03,144e
Imme Berghuis
LAA113Laak 2M14 2x1e ronde 2[4]04:36,677e
Anna Levelt
LAA113Laak 2M14 2x2e ronde 2[4]02:10,805e
Anna Levelt
LAA107Laak 1M14 2x1e ronde 3[2]04:48,4310e
Elodie Siccama Hiemstra
LAA107Laak 1M14 2x2e ronde 3[2]02:16,6210e
Elodie Siccama Hiemstra
AMSAmstel-combiM18 8+A-finale[5]06:54,311e
Nora Stokvis

zondag

4 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAASjoerd HaniaJ16 1xvoorwedstrijd 2[6]08:02,512e
Laak
LAASjoerd HaniaJ16 1xA-finale[5]08:04,273e
Laak
LAA1Laak 1M18 4*1e ronde[1]04:47,016e
Annika Frigge
LAA6Laak 2M18 4*1e ronde[6]03:58,542e
Imme Berghuis
LAA1Laak 1M18 4*2e ronde[1]02:05,136e
Annika Frigge
LAA6Laak 2M18 4*2e ronde[6]01:52,592e
Imme Berghuis
LAA10Laak 2J16 2x1e ronde 1[5]03:40,714e
Peer van Kessel
LAA10Laak 2J16 2x2e ronde 1[5]01:45,204e
Peer van Kessel
LAA13Laak 1J16 2x1e ronde 3[3]03:45,546e
Tijn van Heck
LAA13Laak 1J16 2x2e ronde 3[3]01:49,118e
Tijn van Heck
LAA34LaakM14 4*1e ronde[3]04:17,862e
Wouke Hania
LAA34LaakM14 4*2e ronde[3]02:03,603e
Wouke Hania
LAA39LaakJ14 C4*1e ronde[2]05:13,025e
Gijs van Asselt
LAA39LaakJ14 C4*2e ronde[2]02:43,785e
Gijs van Asselt
LAA63LaakJ18 2x1e ronde 1[2]03:36,414e
Tijmen Lipke
LAA64Laak/DDSJ18 2x1e ronde 1[3]04:39,1910e
Kjeld Ruijtenbeek
LAA63LaakJ18 2x2e ronde 1[2]01:41,992e
Tijmen Lipke
LAA64Laak/DDSJ18 2x2e ronde 1[3]02:17,1410e
Kjeld Ruijtenbeek
LAA92LaakJ14 2x1e ronde 4[2]03:46,745e
Gaëtan Spicq
LAA92LaakJ14 2x2e ronde 4[2]01:48,614e
Gaëtan Spicq
LAALaak/DDSM18 4xvoorwedstrijd 1[5]07:18,644e
Bregje van Heck
TROTromp/Laak/HemusM18 4-A-finale[4]07:11,083e
Nora Stokvis
LAALaak/DDSM18 4xB-finale[3]07:27,432e
Bregje van Heck