Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

zaterdag

3 juli 2021

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
VIK13Merijn LinnenbankJ18 1xtime-trial08:20,5719e
Viking 2
VIK18Jos BouhuisJ18 1xtime-trial07:39,569e
Viking 1
VIKVikingM16 2xvoorwedstrijd 1[6]08:34,442e
Jip Verhoeve
VIKJet van der VegtM16 1xvoorwedstrijd 1[6]09:41,244e
Viking 1
VIKRoosje VisschedijkM16 1xvoorwedstrijd 2[6]09:56,505e
Viking 2
VIKAnnelot ten BergM18 1xvoorwedstrijd 2[4]09:25,312e
Viking
VIKMerijn LinnenbankJ18 1xD-finale[4]09:11,302e
Viking 2
VIKJos BouhuisJ18 1xB-finale[5]08:14,133e
Viking 1
VIKVikingM16 2xA-finale[2]08:52,826e
Jip Verhoeve
VIKJet van der VegtM16 1xB-finale[3]09:41,701e
Viking 1
VIKRoosje VisschedijkM16 1xB-finale[5]09:52,024e
Viking 2
VIKAnnelot ten BergM18 1xA-finale[2]09:23,144e
Viking
VIKVikingJ16 2xA-finale[4]07:57,204e
Yannick de Groot
VIK40VikingJ14 4*1e ronde 2[5]03:56,373e
Ben Daanen
VIK40VikingJ14 4*2e ronde 2[5]01:56,193e
Ben Daanen
VIK103Viking 1M14 2x1e ronde 1[4]04:20,193e
Marte van 't Oever
VIK104Viking 3M14 2x1e ronde 1[5]04:58,5013e
Caren van der Peijl
VIK105Viking 2M14 2x1e ronde 1[6]04:31,846e
Chloë Herrie
VIK103Viking 1M14 2x2e ronde 1[4]02:06,463e
Marte van 't Oever
VIK104Viking 3M14 2x2e ronde 1[5]02:25,1812e
Caren van der Peijl
VIK105Viking 2M14 2x2e ronde 1[6]02:10,314e
Chloë Herrie
VIK144Luuk BoddekeJ14 1x1e ronde 5[5]04:18,095e
Viking
VIK144Luuk BoddekeJ14 1x2e ronde 5[5]02:05,177e
Viking
VIKVikingJ18 4-voorwedstrijd 1[3]07:01,712e
Ruben Bähre
VIKViking/Beatrix/MaasJ18 4-voorwedstrijd 1[4]06:58,511e
Mees du Croo de Jongh
SPASpaarne/Leythe/Willem III/VIKJ18 4-voorwedstrijd 2[5]07:06,111e
Sjoerd Froeling
VIKVikingJ16 4xvoorwedstrijd 1[3]07:01,714e
Nils Querngester
VIKViking/Hunze/Wetterwille/MaasJ18 4xvoorwedstrijd 1[4]06:16,911e
Diederick Stuijfzand
VIKViking/Beatrix/MaasJ18 4-A-finale[3]06:53,835e
Mees du Croo de Jongh
SPASpaarne/Leythe/Willem III/VIKJ18 4-A-finale[4]06:44,461e
Sjoerd Froeling
VIKVikingJ18 4-A-finale[5]06:49,302e
Ruben Bähre
VIKViking/Hunze/Wetterwille/MaasJ18 4xA-finale[4]06:12,463e
Diederick Stuijfzand
VIKViking/RICM18 8+A-finale[4]07:24,173e
Hilda van Lith

zondag

4 juli 2021

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
VIKVikingM18 2xvoorwedstrijd 1[5]08:12,404e
Hilda van Lith
VIKFloor KranenburgM18 1xA-finale[4]09:15,516e
Viking 1
VIKAnnelot ten BergM18 1xA-finale[5]08:59,305e
Viking 2
VIKVikingM16 2xA-finale[5]08:10,603e
Jip Verhoeve
VIKVikingM18 2xB-finale[3]08:25,982e
Hilda van Lith
VIKVikingJ16 4*A-finale[5]07:16,014e
Jonas Oelderik
VIK2Viking/DoorslagM18 4*1e ronde[2]04:05,363e
Lieke Reyn
VIK2Viking/DoorslagM18 4*2e ronde[2]01:59,503e
Lieke Reyn
VIK35VikingM14 4*1e ronde[4]04:11,051e
Tess Klos
VIK35VikingM14 4*2e ronde[4]01:59,192e
Tess Klos
VIK88Viking 2J14 2x1e ronde 1[4]04:25,3517e
Julian van Leeuwen
VIK88Viking 2J14 2x2e ronde 1[4]02:11,3919e
Julian van Leeuwen
VIK98Viking 1J14 2x1e ronde 2[6]03:40,674e
Ben Daanen
VIK98Viking 1J14 2x2e ronde 2[6]01:46,103e
Ben Daanen
VIK100Viking 3J14 2x1e ronde 5[2]04:01,709e
Rinse Mulder
VIK100Viking 3J14 2x2e ronde 5[2]01:53,067e
Rinse Mulder
BEABeatrix/Viking/Maas/TrompJ18 8+voorwedstrijd 1[2]06:04,834e
Berend Oldenburg
SPASpaarne-combiJ18 8+voorwedstrijd 1[4]05:59,112e
Iain Kerr
VIKViking/Nautilus/MaasJ16 8+voorwedstrijd 2[3]06:55,763e
Jip Verhoeve
VIKVikingM16 4xA-finale[5]07:50,156e
Jet van der Vegt
SPASpaarne-combiJ18 8+A-finale[2]06:00,732e
Iain Kerr
VIKViking/Nautilus/MaasJ16 8+A-finale[6]06:48,004e
Jip Verhoeve