Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

zaterdag

3 juli 2021

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
RIC21RIC/AmstelM18 2xtime-trialza 08:20
Ruth Sepers
RIC28RICM18 2xtime-trialza 08:20
Anna Hin
RICLola van 't LooM18 1xvoorwedstrijd 1za 09:35[5]
RIC
RICRIC/AlkmaarscheJ18 2xvoorwedstrijd 2za 09:50[3]
Joost van der Sluis
RICRICM18 2xB-finaleza 10:50[1]
Anna Hin
RICRIC/AmstelM18 2xB-finaleza 10:50[5]
Ruth Sepers
RICLola van 't LooM18 1xA-finaleza 11:55[5]
RIC
PAMPampus/RICJ16 2xA-finaleza 12:00[5]
Tom van Gulik
RICRIC/AlkmaarscheJ18 2xA-finaleza 12:10[5]
Joost van der Sluis
RIC4RIC 1M16 2x1e ronde 1za 12:55[2]
Ilse Woestenburg
RIC4RIC 1M16 2x2e ronde 1za 12:57[2]
Ilse Woestenburg
RIC14RIC 2M16 2x1e ronde 2za 13:00[5]
Julia Keizer
RIC14RIC 2M16 2x2e ronde 2za 13:02[5]
Julia Keizer
RIC37RIC/HoopJ14 4*1e ronde 1za 13:30[3]
Jesse de Bruijn
RIC37RIC/HoopJ14 4*2e ronde 1za 13:32[3]
Jesse de Bruijn
RIC46RICM16 C4*1e rondeza 13:40[4]
Dora Brook
RIC46RICM16 C4*2e rondeza 13:42[4]
Dora Brook
RIC86Ole EldersJ18 1x1e ronde 1za 14:40[6]
RIC
RIC86Ole EldersJ18 1x2e ronde 1za 14:42[6]
RIC
RIC141Cameron BergJ14 1x1e ronde 4za 15:30[6]
RIC 1
RIC141Cameron BergJ14 1x2e ronde 4za 15:32[6]
RIC 1
RIC136Jesse de BruijnJ14 1x1e ronde 5za 15:35[6]
RIC 2
RIC136Jesse de BruijnJ14 1x2e ronde 5za 15:37[6]
RIC 2
RICRICJ16 4xvoorwedstrijd 2za 16:25[5]
Tristan Heeremans
WILWillem III/RIC/AlkmaarscheJ18 4xvoorwedstrijd 2za 16:35[4]
Auke Kloosterman
RICRICJ16 4xA-finaleza 17:25[6]
Tristan Heeremans
WILWillem III/RIC/AlkmaarscheJ18 4xA-finaleza 17:35[2]
Auke Kloosterman
VIKViking/RICM18 8+A-finaleza 17:40[4]
Hilda van Lith

zondag

4 juli 2021

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
RICRIC 1J16 2xvoorwedstrijd 1zo 08:20[4]
Koen de Gunst
RICRIC 2J16 2xvoorwedstrijd 3zo 08:30[2]
Dilan Anderegg
RICRIC/AlkmaarscheJ18 2xvoorwedstrijd 3zo 08:45[5]
Joost van der Sluis
RICRIC 2J16 2xA-finalezo 10:45[1]
Dilan Anderegg
RICRIC 1J16 2xA-finalezo 10:45[2]
Koen de Gunst
RICRIC/AlkmaarscheJ18 2xA-finalezo 11:00[5]
Joost van der Sluis
RIC16RICJ16 2x1e ronde 2zo 13:15[1]
Sep Elders
RIC16RICJ16 2x2e ronde 2zo 13:17[1]
Sep Elders
RIC56RICM16 4*1e rondezo 14:20[1]
Ilse Woestenburg
RIC56RICM16 4*2e rondezo 14:22[1]
Ilse Woestenburg
RIC87RICJ14 2x1e ronde 1zo 14:50[3]
Cameron Berg
RIC87RICJ14 2x2e ronde 1zo 14:52[3]
Cameron Berg
WILWillem III/RIC/Alkmaarsche/AMSJ18 8+voorwedstrijd 1zo 15:35[3]
Gianni Perotti
RICRICM18 4xvoorwedstrijd 2zo 15:50[6]
Lola van 't Loo
RICRIC/PampusJ16 8+voorwedstrijd 2zo 16:00[4]
Tristan Heeremans
AMSAmstel/RIC/Willem III/ALKM18 4-A-finalezo 16:30[3]
Demi Straathof
WILWillem III/RIC/Alkmaarsche/AMSJ18 8+A-finalezo 16:40[3]
Gianni Perotti
RICRICM18 4xB-finalezo 16:50[4]
Lola van 't Loo
RICRIC/PampusJ16 8+A-finalezo 17:00[5]
Tristan Heeremans