zo 08:23 - race 201 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 1

1e => KF, overige => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PROSG Heren 13[6]02:01,37(1)KF
 Tijmen van Vliet
2.PROSG Heren 8[3]02:02,82(2)R
 Chris Vogelaar+1,45
3.GYAGyas CTG H3[5]02:05,93(3)R
 Michiel Muller+4,56
4.TRITriton 4[2]02:06,84(4)R
 Max ten Hoedt+5,47
5.ASOAsopos 10[4]02:21,16(5)R
 Matthijs Kortekaas+19,79

zo 08:28 - race 202 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 2

1e => KF, overige => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.SAUSaurus 2[5]02:01,66(1)KF
 Vincent Soehnchen
2.TRITriton 6[4]02:05,04(2)R
 Koen Ebeling Koning+3,38
3.SKOHeren 10[6]02:05,52(3)R
 Nelson Tausk+3,86
4.NJONjord 7[2]02:07,70(4)R
 Arie Kruijer+6,04
5.ASOAsopos 8[3]02:24,56(5)R
 Ruben Tijl+22,90

zo 08:33 - race 203 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 3

1e => KF, overige => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.TRITriton 8[4]02:11,21(1)KF
 Fedor de Pagter
2.GYAGyas H6[5]02:13,81(2)R
 Anouar Arabou+2,60
3.PHOPhocas 1[6]02:15,63(3)R
 Steff Rijk+4,42
4.OKEOkeanos 6[2]02:32,86(4)R
 Jesse Gischler+21,65
5.SKOHeren 23[3]02:34,57(5)R
 Keimpe Gerritsma+23,36

zo 08:38 - race 204 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 4

1e => KF, overige => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PROSG Heren 2[2]01:49,91(1)KF
 Dennis M�ller
2.GYAGyas H1[3]02:06,09(2)R
 Marco Wijkhuijs+16,18
3.PHOHeren 6[5]02:11,06(3)R
 Bauke Huijs+21,15
4.OKEOkeanos 2[1]02:16,85(4)R
 Mick van Egmond+26,94
5.PROSG Heren 12[6]02:21,62(5)R
 Arno Soetens+31,71

zo 08:43 - race 205 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 5

1e => KF, overige => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.ASOAsopos 3[1]01:58,66(1)KF
 Jelle Zipp
2.TRITriton 1[4]02:09,30(2)R
 Bastiaan Ostendorp+10,64
3.SKOHeren 13/14[2]02:09,97(3)R
 Robert Ulsamer de Waard+11,31
4.PROSG Heren 14[3]02:15,38(4)R
 Pieter van der Kuyl+16,72
5.EUREuros 1[6]02:16,52(5)R
 Harm Jan Kootstra+17,86
6.PHOHeren 9[5]02:33,92(6)R
 Stef Nijenhuis+35,26

zo 08:48 - race 206 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 6

1e => KF, overige => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.TRITriton 7[5]01:58,60(1)KF
 Bart Berbers
2.NJONjord 5[3]02:02,63(2)R
 Jan-Wicher Sieders+4,03
3.PROSG Heren 11[6]02:06,22(3)R
 Arend Jongen+7,62
4.SKOHeren 7[2]02:07,32(4)R
 Gijs van der Pijl+8,72
5.OKEOkeanos 4[1]02:27,24(5)R
 Luc Bormans+28,64
6.OKEOkeanos 9[4]02:52,80(6)R
 Dorian Franicevic+54,20

zo 08:53 - race 207 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 7

1e => KF, overige => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.NJONjord 1[2]02:00,17(1)KF
 Friso Trimborn
2.NJONjord 8[4]02:00,93(2)R
 Ernst Hoette+0,76
3.AGOBelle Delphin[3]02:12,51(3)R
 Adriaan 't Hooft+12,34
4.SAUSaurus 4[1]02:13,43(4)R
 Twan Schoonheijm+13,26
5.GYAGyas H11[6]02:16,00(5)R
 Joran Kleijer+15,83
6.SKOHeren 27/28[5]02:27,00(6)R
 Jochem Molenaar+26,83

zo 08:58 - race 208 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 8

1e => KF, overige => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.NJONjord 6[6]01:55,61(1)KF
 Jitse Johannes Maas
2.TRITriton 2[2]01:58,63(2)R
 Mathijs Bal+3,02
3.PROSG Heren 6[1]02:01,36(3)R
 Ludo Kool+5,75
4.ASOAsopos 4[4]02:06,14(4)R
 Joost Recourt+10,53
5.ASOAsopos 7[3]02:14,98(5)R
 Simon van Gorkum+19,37
6.GYAGyas H10[5]02:24,81(6)R
 Sem Jongerius+29,20

zo 09:03 - race 209 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 9

1e => KF, overige => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.ARGArgo 1[3]01:59,68(1)KF
 Xam Menue
2.PROSG Heren 4[2]02:00,07(2)R
 Pascal Wijffelaars+0,39
3.NJONjord 4[6]02:03,77(3)R
 Finn Laurens Bakx+4,09
4.TRITriton 3[1]02:08,05(4)R
 Koen Carbaat+8,37
5.OKEOkeanos 1[5]02:09,26(5)R
 Constantijn Vroon+9,58
6.PHOHeren 5[4]02:14,97(6)R
 Kars van Vucht+15,29

zo 09:08 - race 210 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 10

1e => KF, overige => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.ARGArgo 2[5]01:59,88(1)KF
 IJsbrand Bukman
2.SKOHeren 29[1]02:13,50(2)R
 Abe van Kampen+13,62
3.EUREuros 3[3]02:18,58(3)R
 Timme Mes+18,70
4.BORBrakboord[4]02:22,91(4)R
 Jorg Veerman+23,03
5.ARGArgo 4[6]02:31,25(5)R
 Pieter van der Linden+31,37

zo 09:13 - race 211 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 11

1e => KF, overige => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PROCG Heren 8[3]02:05,37(1)KF
 Stijn Gruben
2.OKEOkeanos 11[5]02:07,24(2)R
 Maup van Gerwen+1,87
3.GYAGyas H8[2]02:15,08(3)R
 Joep Neelissen+9,71
4.PROSG Heren 15[6]02:26,47(4)R
 Nino Bonsangue+21,10
5.ASOAsopos 11[4]02:26,72(5)R
 Koen Kempers+21,35

zo 09:18 - race 212 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 12

1e => KF, overige => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.GYAselectie heren C4-1[2]02:02,62(1)KF
 Benjamin Bouthoorn
2.ASOAsopos 5[5]02:03,52(2)R
 Robert DIlber+0,90
3.PROSG Heren 16[6]02:08,78(3)R
 Bart Manden+6,16
4.OKEOkeanos 7[3]02:22,66(4)R
 Thijmen Wessel+20,04
5.PHOHeren 7[4]02:23,30(5)R
 Martijn Hospers+20,68
6.SAUSaurus 3[1]02:29,92(6)R
 Felix Haas+27,30

zo 09:23 - race 213 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 13

1e => KF, overige => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.GYAGyas CTG H1[4]02:04,44(1)KF
 Jesper Dekker
2.PROSG Heren 7[3]02:05,93(2)R
 Vincent Kenbeek+1,49
3.GYAGyas CTG H2[1]02:09,26(3)R
 Tycho Hebels+4,82
4.SKOHeren 8[6]02:13,15(4)R
 Thijs Wicherink+8,71
5.SKOHeren 16[2]02:19,60(5)R
 Vincent Beerlage+15,16
6.OKEOkeanos 13[5]02:25,24(6)R
 Job Korbeeck+20,80

zo 09:28 - race 214 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 14

1e => KF, overige => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.ASOAsopos 2[4]02:04,12(1)KF
 Tobias Meijer
2.SKOHeren 15[5]02:08,74(2)R
 Sem van Velzen+4,62
3.PROCG Heren 7[2]02:10,95(3)R
 Jasper Tillie+6,83
4.TRITriton 5[6]02:14,50(4)R
 Thijs Brok+10,38
5.EUREuros 5[3]02:23,46(5)R
 Mats Conijn+19,34
6.PHOHeren 3[1]02:37,12(6)R
 David Wouters+33,00

zo 09:33 - race 215 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 15

1e => KF, overige => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.DUDMeedoen is belangrijker dan winnen[6]02:03,33(1)KF
 Eisso Van Nieuwburg
2.BORBlikvoer[3]02:03,60(2)R
 Annick de Groot+0,27
3.ASOAsopos 6[4]02:08,75(3)R
 Max van der Zande+5,42
4.GYAGyas H5[5]02:14,43(4)R
 Pepijn Olthoff+11,10
5.DUDHopeloos poging 2[1]02:17,93(5)R
 Berend Van de Pol+14,60
6.PROCG Heren 1[2]02:34,08(6)R
 Nandus Lemlijn+30,75

zo 09:38 - race 216 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 16

1e => KF, overige => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.ARGArgo 3[5]02:04,64(1)KF
 Jelle de Snoo
2.OKEOkeanos 5[3]02:06,18(2)R
 Sebastiaan Broos+1,54
3.PROCG Heren 3[6]02:09,69(3)R
 Teije de Blank+5,05
4.SKOHeren 9[2]02:11,51(4)R
 Jesper Sintenie+6,87

zo 09:43 - race 217 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 17

1e => KF, overige => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PROSG Heren 5[5]01:57,30(1)KF
 Oscar de Boer
2.SAUSaurus 1[3]02:04,89(2)R
 Mike Nillesen+7,59
3.SKOHeren 12[4]02:11,49(3)R
 Francisco Sá Figueiredo Ribeiro de Andrada+14,19
4.OKEOkeanos 12[2]02:22,41(4)R
 Thijs Frumau+25,11
5.GYAGyas H7[6]02:24,35(5)R
 Viktor Bruyn+27,05
6.EUREuros 4[1]02:30,36(6)R
 Youri Tomassen+33,06

zo 09:48 - race 218 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 18

1e => KF, overige => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.NJONjord 2[1]01:54,56(1)KF
 Peter Vonk
2.ARGArgo 5[4]01:57,21(2)R
 Tim van Heeswijk+2,65
3.PHOHeren 8[5]02:06,92(3)R
 Tom Byrman+12,36
4.PROSG Heren 1[2]02:07,19(4)R
 Bas Slingerland+12,63
5.GYAGyas G. Annulatus[6]02:12,33(5)R
 Thomas Drop+17,77
6.EUREuros 2[3]02:19,74(6)R
 Colin Schouw+25,18
7.ASOAsopos 9[7]02:24,41(7)
 Daan Oppenheim+29,85

zo 09:53 - race 219 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 19

1e => KF, overige => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PROSG Heren 3[5]01:55,72(1)KF
 Rens Denneboom
2.NJONjord 3[2]02:02,47(2)R
 Jan Anne Kloosterboer+6,75
3.GYAGyas CTG H1.1[1]02:10,62(3)R
 Thijs van Bockel+14,90
4.SKOHeren 30[3]02:15,18(4)R
 Yoni Evers+19,46
5.SKOHeren 17[6]02:20,99(5)R
 Tijn Mantel+25,27
6.OKEOkeanos 10[4]02:43,13(6)R
 Floris Engelsman+47,41

zo 09:58 - race 220 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 20

1e => KF, overige => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.ASOAsopos 1[1]01:54,94(1)KF
 Jonah Nieuwenhuizen
2.PROSG Heren 9[5]02:08,78(2)R
 Martijn Damman+13,84
3.GYAGyas selectie LH C4[2]02:13,96(3)R
 Jordy de Boer+19,02
4.SAUSaurus 6[4]02:16,43(4)R
 Maarten Janssen+21,49
5.PHOHeren 2[6]02:16,77(5)R
 Steven Kempers+21,83
6.OKEOkeanos 3[3]02:29,79(6)R
 Daniel Smits+34,85

zo 11:18 - race 228 - [101] HOnerv C4+ herkansing 1

1e en 15 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.NJONjord 8[4]01:58,36(1)KF
 Ernst Hoette
2.SKOHeren 9[5]01:59,58(2)KF
 Jesper Sintenie+1,22
3.GYAGyas selectie LH C4[3]02:04,92(3)
 Jordy de Boer+6,56
4.DUDHopeloos poging 2[2]02:05,20(4)
 Berend Van de Pol+6,84
5.GYAGyas H10[6]02:13,86(5)
 Sem Jongerius+15,50

zo 11:23 - race 229 - [101] HOnerv C4+ herkansing 2

1e en 15 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PROCG Heren 7[5]02:01,65(1)KF
 Jasper Tillie
2.OKEOkeanos 5[4]02:03,69(2)KF
 Sebastiaan Broos+2,04
3.GYAGyas H7[6]02:12,64(3)
 Viktor Bruyn+10,99
4.OKEOkeanos 3[2]02:12,94(4)
 Daniel Smits+11,29
5.SKOHeren 30[3]02:25,07(5)
 Yoni Evers+23,42

zo 11:28 - race 230 - [101] HOnerv C4+ herkansing 3

1e en 15 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PROSG Heren 9[4]02:07,72(1)KF
 Martijn Damman
2.SAUSaurus 3[2]02:12,97(2)
 Felix Haas+5,25
3.EUREuros 3[5]02:14,29(3)
 Timme Mes+6,57
4.OKEOkeanos 6[3]02:15,01(4)
 Jesse Gischler+7,29
5.PHOHeren 2[6]02:15,69(5)
 Steven Kempers+7,97

zo 11:33 - race 231 - [101] HOnerv C4+ herkansing 4

1e en 15 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.SKOHeren 10[5]02:01,84(1)KF
 Nelson Tausk
2.TRITriton 6[4]02:02,30(2)KF
 Koen Ebeling Koning+0,46
3.EUREuros 2[2]02:23,91(3)
 Colin Schouw+22,07
4.OKEOkeanos 4[6]02:37,22(4)
 Luc Bormans+35,38

zo 11:38 - race 232 - [101] HOnerv C4+ herkansing 5

1e en 15 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.NJONjord 5[4]02:01,32(1)KF
 Jan-Wicher Sieders
2.NJONjord 7[3]02:01,66(2)KF
 Arie Kruijer+0,34
3.PROCG Heren 3[5]02:10,63(3)
 Teije de Blank+9,31
4.SKOHeren 16[6]02:20,59(4)
 Vincent Beerlage+19,27
5.OKEOkeanos 13[2]02:24,93(5)
 Job Korbeeck+23,61

zo 11:43 - race 233 - [101] HOnerv C4+ herkansing 6

1e en 15 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.NJONjord 3[4]01:59,10(1)KF
 Jan Anne Kloosterboer
2.ARGArgo 4[2]02:07,53(2)KF
 Pieter van der Linden+8,43
3.PHOHeren 9[6]02:09,47(3)
 Stef Nijenhuis+10,37
4.PHOPhocas 1[3]02:14,86(4)
 Steff Rijk+15,76
5.SAUSaurus 6[5]02:16,92(5)
 Maarten Janssen+17,82

zo 11:48 - race 234 - [101] HOnerv C4+ herkansing 7

1e en 15 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.GYAGyas G. Annulatus[6]02:12,74(1)KF
 Thomas Drop
2.GYAGyas H6[4]02:15,33(2)
 Anouar Arabou+2,59
3.GYAGyas CTG H1.1[5]02:16,40(3)
 Thijs van Bockel+3,66
4.SKOHeren 27/28[2]02:19,58(4)
 Jochem Molenaar+6,84
5.SKOHeren 8[3]02:19,91(5)
 Thijs Wicherink+7,17

zo 11:53 - race 235 - [101] HOnerv C4+ herkansing 8

1e en 15 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.TRITriton 1[4]02:04,67(1)KF
 Bastiaan Ostendorp
2.SAUSaurus 4[5]02:05,13(2)KF
 Twan Schoonheijm+0,46
3.SKOHeren 13/14[3]02:09,11(3)
 Robert Ulsamer de Waard+4,44
4.PHOHeren 3[6]02:20,82(4)
 David Wouters+16,15
5.SKOHeren 23[2]02:38,04(5)
 Keimpe Gerritsma+33,37

zo 11:58 - race 236 - [101] HOnerv C4+ herkansing 9

1e en 15 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.ASOAsopos 5[4]02:04,83(1)KF
 Robert DIlber
2.PROSG Heren 11[5]02:05,48(2)KF
 Arend Jongen+0,65
3.GYAGyas H11[6]02:08,61(3)
 Joran Kleijer+3,78
4.EUREuros 4[2]02:17,89(4)
 Youri Tomassen+13,06
5.OKEOkeanos 12[3]02:27,98(5)
 Thijs Frumau+23,15

zo 12:03 - race 237 - [101] HOnerv C4+ herkansing 10

1e en 15 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.OKEOkeanos 11[4]02:03,25(1)KF
 Maup van Gerwen
2.GYAGyas CTG H2[3]02:03,53(2)KF
 Tycho Hebels+0,28
3.TRITriton 4[5]02:08,06(3)
 Max ten Hoedt+4,81
4.ASOAsopos 7[2]02:09,59(4)
 Simon van Gorkum+6,34
5.PHOHeren 5[6]02:10,89(5)
 Kars van Vucht+7,64

zo 12:08 - race 238 - [101] HOnerv C4+ herkansing 11

1e en 15 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PROSG Heren 7[4]02:04,34(1)KF
 Vincent Kenbeek
2.SKOHeren 17[2]02:05,49(2)KF
 Tijn Mantel+1,15
3.OKEOkeanos 10[6]02:06,01(3)
 Floris Engelsman+1,67
4.ASOAsopos 4[5]02:06,77(4)
 Joost Recourt+2,43
5.GYAGyas H8[3]02:13,58(5)
 Joep Neelissen+9,24

zo 12:13 - race 239 - [101] HOnerv C4+ herkansing 12

1e en 15 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PROSG Heren 4[4]01:57,82(1)KF
 Pascal Wijffelaars
2.SKOHeren 12[5]02:09,38(2)
 Francisco Sá Figueiredo Ribeiro de Andrada+11,56
3.ASOAsopos 10[2]02:17,15(3)
 Matthijs Kortekaas+19,33
4.PROSG Heren 12[6]02:32,66(4)
 Arno Soetens+34,84

zo 12:18 - race 240 - [101] HOnerv C4+ herkansing 13

1e en 15 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.NJONjord 4[5]02:03,37(1)KF
 Finn Laurens Bakx
2.PROSG Heren 8[4]02:04,77(2)KF
 Chris Vogelaar+1,40
3.GYAGyas H5[6]02:11,06(3)
 Pepijn Olthoff+7,69
4.ASOAsopos 11[2]02:14,65(4)
 Koen Kempers+11,28
5.PROSG Heren 14[3]02:16,13(5)
 Pieter van der Kuyl+12,76

zo 12:23 - race 241 - [101] HOnerv C4+ herkansing 14

1e en 15 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.SAUSaurus 1[4]02:02,46(1)KF
 Mike Nillesen
2.PHOHeren 8[3]02:02,74(2)KF
 Tom Byrman+0,28
3.TRITriton 5[5]02:06,49(3)
 Thijs Brok+4,03
4.SKOHeren 7[2]02:07,38(4)
 Gijs van der Pijl+4,92
5.EUREuros 5[6]02:22,11(5)
 Mats Conijn+19,65

zo 12:28 - race 242 - [101] HOnerv C4+ herkansing 15

1e en 15 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PROSG Heren 16[5]02:04,45(1)KF
 Bart Manden
2.TRITriton 3[2]02:04,73(2)KF
 Koen Carbaat+0,28
3.SKOHeren 29[4]02:08,03(3)
 Abe van Kampen+3,58
4.PHOHeren 6[3]02:08,26(4)
 Bauke Huijs+3,81
5.EUREuros 1[6]02:17,02(5)
 Harm Jan Kootstra+12,57

zo 12:33 - race 243 - [101] HOnerv C4+ herkansing 16

1e en 15 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.ARGArgo 5[4]01:57,75(1)KF
 Tim van Heeswijk
2.PROSG Heren 6[5]02:06,48(2)KF
 Ludo Kool+8,73
3.ASOAsopos 9[1]02:09,28(3)
 Daan Oppenheim+11,53
4.OKEOkeanos 1[2]02:10,20(4)
 Constantijn Vroon+12,45
5.GYAGyas CTG H3[3]02:11,71(5)
 Michiel Muller+13,96
6.OKEOkeanos 2[6]02:16,75(6)
 Mick van Egmond+19,00

zo 12:38 - race 244 - [101] HOnerv C4+ herkansing 17

1e en 15 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PROSG Heren 1[5]01:54,00(1)KF
 Bas Slingerland
2.TRITriton 2[4]01:55,41(2)KF
 Mathijs Bal+1,41
3.BORBlikvoer[3]02:03,47(3)
 Annick de Groot+9,47
4.PHOHeren 7[1]02:08,69(4)
 Martijn Hospers+14,69
5.AGOBelle Delphin[2]02:09,77(5)
 Adriaan 't Hooft+15,77
6.PROCG Heren 1[6]02:15,84(6)
 Nandus Lemlijn+21,84

zo 12:43 - race 245 - [101] HOnerv C4+ herkansing 18

1e en 15 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.GYAGyas H1[4]02:00,71(1)KF
 Marco Wijkhuijs
2.SKOHeren 15[3]02:04,21(2)KF
 Sem van Velzen+3,50
3.ASOAsopos 6[2]02:04,60(3)
 Max van der Zande+3,89
4.BORBrakboord[5]02:09,51(4)
 Jorg Veerman+8,80
5.OKEOkeanos 9[6]02:13,30(5)
 Dorian Franicevic+12,59
6.ASOAsopos 8[1]02:25,78(6)
 Ruben Tijl+25,07

zo 13:53 - race 252 - [101] HOnerv C4+ kwart-finale 1

1e en 2e => HF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.NJONjord 1[5]01:50,98(1)HF
 Friso Trimborn
2.PROSG Heren 1[3]01:54,66(2)HF
 Bas Slingerland+3,68
3.ARGArgo 5[6]01:56,38(3)
 Tim van Heeswijk+5,40
4.DUDMeedoen is belangrijker dan winnen[4]02:03,54(4)
 Eisso Van Nieuwburg+12,56
5.SKOHeren 17[2]02:08,79(5)
 Tijn Mantel+17,81

zo 13:58 - race 253 - [101] HOnerv C4+ kwart-finale 2

1e en 2e => HF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.ASOAsopos 3[3]01:56,21(1)HF
 Jelle Zipp
2.ARGArgo 2[4]01:59,56(2)HF
 IJsbrand Bukman+3,35
3.NJONjord 8[5]02:00,21(3)
 Ernst Hoette+4,00
4.NJONjord 7[6]02:00,72(4)
 Arie Kruijer+4,51
5.GYAGyas H1[2]02:02,71(5)
 Marco Wijkhuijs+6,50
6.SAUSaurus 4[1]02:04,31(6)
 Twan Schoonheijm+8,10

zo 14:03 - race 254 - [101] HOnerv C4+ kwart-finale 3

1e en 2e => HF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PROSG Heren 3[4]01:53,88(1)HF
 Rens Denneboom
2.TRITriton 6[1]01:57,24(2)HF
 Koen Ebeling Koning+3,36
3.NJONjord 3[2]02:03,22(3)
 Jan Anne Kloosterboer+9,34
4.ARGArgo 1[3]02:03,61(4)
 Xam Menue+9,73
5.ARGArgo 4[6]02:09,59(5)
 Pieter van der Linden+15,71
6.PROSG Heren 7[5]02:10,38(6)
 Vincent Kenbeek+16,50

zo 14:08 - race 255 - [101] HOnerv C4+ kwart-finale 4

1e en 2e => HF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.ASOAsopos 1[4]01:55,92(1)HF
 Jonah Nieuwenhuizen
2.PROSG Heren 5[3]01:58,13(2)HF
 Oscar de Boer+2,21
3.OKEOkeanos 5[1]02:00,46(3)
 Sebastiaan Broos+4,54
4.NJONjord 5[5]02:03,54(4)
 Jan-Wicher Sieders+7,62
5.PROSG Heren 16[2]02:05,90(5)
 Bart Manden+9,98
6.GYAGyas CTG H2[6]02:06,65(6)
 Tycho Hebels+10,73

zo 14:13 - race 256 - [101] HOnerv C4+ kwart-finale 5

1e en 2e => HF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.NJONjord 2[4]01:50,79(1)HF
 Peter Vonk
2.TRITriton 2[6]01:53,76(2)HF
 Mathijs Bal+2,97
3.NJONjord 6[3]01:58,32(3)
 Jitse Johannes Maas+7,53
4.PROCG Heren 7[2]02:02,06(4)
 Jasper Tillie+11,27
5.TRITriton 1[5]02:05,58(5)
 Bastiaan Ostendorp+14,79
6.TRITriton 3[1]02:10,29(6)
 Koen Carbaat+19,50

zo 14:18 - race 257 - [101] HOnerv C4+ kwart-finale 6

1e en 2e => HF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PROSG Heren 2[4]01:51,35(1)HF
 Dennis M�ller
2.SAUSaurus 1[2]02:01,42(2)HF
 Mike Nillesen+10,07
3.ARGArgo 3[3]02:02,41(3)
 Jelle de Snoo+11,06
4.PROSG Heren 8[1]02:06,48(4)
 Chris Vogelaar+15,13
5.SKOHeren 15[6]02:06,99(5)
 Sem van Velzen+15,64
6.GYAGyas G. Annulatus[5]02:08,68(6)
 Thomas Drop+17,33

zo 14:23 - race 258 - [101] HOnerv C4+ kwart-finale 7

1e en 2e => HF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PROSG Heren 4[2]01:57,44(1)HF
 Pascal Wijffelaars
2.ASOAsopos 5[5]02:01,69(2)HF
 Robert DIlber+4,25
3.PHOHeren 8[6]02:01,92(3)
 Tom Byrman+4,48
4.PROSG Heren 13[3]02:06,23(4)
 Tijmen van Vliet+8,79
5.TRITriton 8[4]02:06,47(5)
 Fedor de Pagter+9,03
6.PROSG Heren 11[1]02:06,63(6)
 Arend Jongen+9,19

zo 14:28 - race 259 - [101] HOnerv C4+ kwart-finale 8

1e en 2e => HF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.SKOHeren 9[6]01:54,86(1)HF
 Jesper Sintenie
2.NJONjord 4[1]01:57,41(2)HF
 Finn Laurens Bakx+2,55
3.SKOHeren 10[5]02:00,70(3)
 Nelson Tausk+5,84
4.ASOAsopos 2[4]02:01,79(4)
 Tobias Meijer+6,93
5.GYAGyas CTG H1[2]02:03,66(5)
 Jesper Dekker+8,80
6.PROCG Heren 8[3]02:08,85(6)
 Stijn Gruben+13,99

zo 14:33 - race 260 - [101] HOnerv C4+ kwart-finale 9

1e en 2e => HF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.SAUSaurus 2[5]01:54,48(1)HF
 Vincent Soehnchen
2.TRITriton 7[4]01:55,52(2)HF
 Bart Berbers+1,04
3.GYAselectie heren C4-1[3]01:59,69(3)
 Benjamin Bouthoorn+5,21
4.PROSG Heren 6[1]02:05,12(4)
 Ludo Kool+10,64
5.OKEOkeanos 11[6]02:06,77(5)
 Maup van Gerwen+12,29
6.PROSG Heren 9[2]02:10,33(6)
 Martijn Damman+15,85

zo 15:43 - race 267 - [101] HOnerv C4+ halve-finale 1

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.ASOAsopos 1[4]01:53,50(1)FA
 Jonah Nieuwenhuizen
2.SKOHeren 9[3]01:53,79(2)FA
 Jesper Sintenie+0,29
3.NJONjord 4[6]01:54,42(3)FB
 Finn Laurens Bakx+0,92
4.ARGArgo 2[1]01:56,16(4)FB
 IJsbrand Bukman+2,66
5.PROSG Heren 4[2]01:59,53(5)
 Pascal Wijffelaars+6,03
6.SAUSaurus 1[5]02:00,03(6)
 Mike Nillesen+6,53

zo 15:48 - race 268 - [101] HOnerv C4+ halve-finale 2

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.NJONjord 2[4]01:50,21(1)FA
 Peter Vonk
2.TRITriton 2[1]01:51,24(2)FA
 Mathijs Bal+1,03
3.PROSG Heren 3[2]01:53,72(3)FB
 Rens Denneboom+3,51
4.ASOAsopos 3[3]01:54,26(4)FB
 Jelle Zipp+4,05
5.PROSG Heren 5[5]01:56,86(5)
 Oscar de Boer+6,65
6.ASOAsopos 5[6]02:05,17(6)
 Robert DIlber+14,96

zo 15:53 - race 269 - [101] HOnerv C4+ halve-finale 3

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.NJONjord 1[4]01:48,64(1)FA
 Friso Trimborn
2.PROSG Heren 2[2]01:51,22(2)FA
 Dennis M�ller+2,58
3.PROSG Heren 1[6]01:51,48(3)FB
 Bas Slingerland+2,84
4.TRITriton 7[1]01:55,15(4)FB
 Bart Berbers+6,51
5.SAUSaurus 2[3]01:55,40(5)
 Vincent Soehnchen+6,76
6.TRITriton 6[5]02:00,64(6)
 Koen Ebeling Koning+12,00

zo 16:58 - race 275 - [101] HOnerv C4+ B-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.PROSG Heren 3[3]01:52,17(1)
 Rens Denneboom
2.PROSG Heren 1[2]01:54,11(2)
 Bas Slingerland+1,94
3.NJONjord 4[4]01:55,89(3)
 Finn Laurens Bakx+3,72
4.ASOAsopos 3[1]01:56,17(4)
 Jelle Zipp+4,00
5.TRITriton 7[5]01:57,89(5)
 Bart Berbers+5,72
6.ARGArgo 2[6]02:08,30(6)
 IJsbrand Bukman+16,13

zo 17:03 - race 276 - [101] HOnerv C4+ A-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.PROSG Heren 2[2]01:48,54(1)
 Dennis M�ller
2.NJONjord 1[4]01:48,95(2)
 Friso Trimborn+0,41
3.NJONjord 2[3]01:50,86(3)
 Peter Vonk+2,32
4.SKOHeren 9[6]01:54,93(4)
 Jesper Sintenie+6,39
5.ASOAsopos 1[5]02:03,44(5)
 Jonah Nieuwenhuizen+14,90
TRITriton 2uitgesloten
 Mathijs Bal