zo 08:23 - race 201 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 1

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[2]TRITriton 4[252]
 Max ten Hoedt
[3]PROSG Heren 8[253]
 Chris Vogelaar
[4]ASOAsopos 10[254]
 Matthijs Kortekaas
[5]GYAGyas CTG H3[255]
 Michiel Muller
[6]PROSG Heren 13[256]
 Tijmen van Vliet

zo 08:28 - race 202 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 2

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[2]NJONjord 7[262]
 Arie Kruijer
[3]ASOAsopos 8[263]
 Ruben Tijl
[4]TRITriton 6[264]
 Koen Ebeling Koning
[5]SAUSaurus 2[265]
 Vincent Soehnchen
[6]SKOHeren 10[266]
 Nelson Tausk

zo 08:33 - race 203 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 3

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[2]OKEOkeanos 6[272]
 Jesse Gischler
[3]SKOHeren 23[283]
 Keimpe Gerritsma
[4]TRITriton 8[274]
 Fedor de Pagter
[5]GYAGyas H6[275]
 Anouar Arabou
[6]PHOPhocas 1[276]
 Steff Rijk

zo 08:38 - race 204 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 4

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]OKEOkeanos 2[281]
 Mick van Egmond
[2]PROSG Heren 2[282]
 Dennis M�ller
[3]GYAGyas H1[293]
 Marco Wijkhuijs
[5]PHOHeren 6[285]
 Bauke Huijs
[6]PROSG Heren 12[286]
 Arno Soetens

zo 08:43 - race 205 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 5

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ASOAsopos 3[291]
 Jelle Zipp
[2]SKOHeren 13/14[292]
 Robert Ulsamer de Waard
[3]PROSG Heren 14[273]
 Pieter van der Kuyl
[4]TRITriton 1[294]
 Bastiaan Ostendorp
[5]PHOHeren 9[295]
 Stef Nijenhuis
[6]EUREuros 1[296]
 Harm Jan Kootstra

zo 08:48 - race 206 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 6

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]OKEOkeanos 4[301]
 Luc Bormans
[2]SKOHeren 7[302]
 Gijs van der Pijl
[3]NJONjord 5[303]
 Jan-Wicher Sieders
[4]OKEOkeanos 9[304]
 Dorian Franicevic
[5]TRITriton 7[305]
 Bart Berbers
[6]PROSG Heren 11[306]
 Arend Jongen

zo 08:53 - race 207 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 7

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]SAUSaurus 4[311]
 Twan Schoonheijm
[2]NJONjord 1[312]
 Friso Trimborn
[3]AGOBelle Delphin[313]
 Adriaan 't Hooft
[4]NJONjord 8[314]
 Ernst Hoette
[5]SKOHeren 27/28[315]
 Jochem Molenaar
[6]GYAGyas H11[316]
 Joran Kleijer

zo 08:58 - race 208 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 8

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PROSG Heren 6[321]
 Ludo Kool
[2]TRITriton 2[322]
 Mathijs Bal
[3]ASOAsopos 7[323]
 Simon van Gorkum
[4]ASOAsopos 4[324]
 Joost Recourt
[5]GYAGyas H10[325]
 Sem Jongerius
[6]NJONjord 6[326]
 Jitse Johannes Maas

zo 09:03 - race 209 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 9

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]TRITriton 3[331]
 Koen Carbaat
[2]PROSG Heren 4[332]
 Pascal Wijffelaars
[3]ARGArgo 1[333]
 Xam Menue
[4]PHOHeren 5[334]
 Kars van Vucht
[5]OKEOkeanos 1[335]
 Constantijn Vroon
[6]NJONjord 4[336]
 Finn Laurens Bakx

zo 09:08 - race 210 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 10

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]SKOHeren 29[341]
 Abe van Kampen
[3]EUREuros 3[343]
 Timme Mes
[4]BORBrakboord[344]
 Jorg Veerman
[5]ARGArgo 2[345]
 IJsbrand Bukman
[6]ARGArgo 4[356]
 Pieter van der Linden

zo 09:13 - race 211 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 11

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[2]GYAGyas H8[352]
 Joep Neelissen
[3]PROCG Heren 8[353]
 Stijn Gruben
[4]ASOAsopos 11[354]
 Koen Kempers
[5]OKEOkeanos 11[363]
 Maup van Gerwen
[6]PROSG Heren 15[346]
 Nino Bonsangue

zo 09:18 - race 212 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 12

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]SAUSaurus 3[361]
 Felix Haas
[2]GYAselectie heren C4-1[362]
 Benjamin Bouthoorn
[3]OKEOkeanos 7[355]
 Thijmen Wessel
[4]PHOHeren 7[364]
 Martijn Hospers
[5]ASOAsopos 5[365]
 Robert DIlber
[6]PROSG Heren 16[366]
 Bart Manden

zo 09:23 - race 213 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 13

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]GYAGyas CTG H2[371]
 Tycho Hebels
[2]SKOHeren 16[372]
 Vincent Beerlage
[3]PROSG Heren 7[373]
 Vincent Kenbeek
[4]GYAGyas CTG H1[384]
 Jesper Dekker
[5]OKEOkeanos 13[375]
 Job Korbeeck
[6]SKOHeren 8[376]
 Thijs Wicherink

zo 09:28 - race 214 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 14

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PHOHeren 3[381]
 David Wouters
[2]PROCG Heren 7[382]
 Jasper Tillie
[3]EUREuros 5[383]
 Mats Conijn
[4]ASOAsopos 2[374]
 Tobias Meijer
[5]SKOHeren 15[385]
 Sem van Velzen
[6]TRITriton 5[386]
 Thijs Brok

zo 09:33 - race 215 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 15

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]DUDHopeloos poging 2[391]
 Berend Van de Pol
[2]PROCG Heren 1[392]
 Nandus Lemlijn
[3]BORBlikvoer[393]
 Annick de Groot
[4]ASOAsopos 6[394]
 Max van der Zande
[5]GYAGyas H5[395]
 Pepijn Olthoff
[6]DUDMeedoen is belangrijker dan winnen[396]
 Eisso Van Nieuwburg

zo 09:38 - race 216 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 16

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[2]SKOHeren 9[402]
 Jesper Sintenie
[3]OKEOkeanos 5[403]
 Sebastiaan Broos
[5]ARGArgo 3[405]
 Jelle de Snoo
[6]PROCG Heren 3[406]
 Teije de Blank

zo 09:43 - race 217 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 17

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]EUREuros 4[411]
 Youri Tomassen
[2]OKEOkeanos 12[412]
 Thijs Frumau
[3]SAUSaurus 1[413]
 Mike Nillesen
[4]SKOHeren 12[414]
 Francisco Sá Figueiredo Ribeiro de Andrada
[5]PROSG Heren 5[415]
 Oscar de Boer
[6]GYAGyas H7[416]
 Viktor Bruyn

zo 09:48 - race 218 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 18

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]NJONjord 2[421]
 Peter Vonk
[2]PROSG Heren 1[422]
 Bas Slingerland
[3]EUREuros 2[423]
 Colin Schouw
[4]ARGArgo 5[424]
 Tim van Heeswijk
[5]PHOHeren 8[425]
 Tom Byrman
[6]GYAGyas G. Annulatus[426]
 Thomas Drop
[7]ASOAsopos 9[284]
 Daan Oppenheim

zo 09:53 - race 219 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 19

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]GYAGyas CTG H1.1[431]
 Thijs van Bockel
[2]NJONjord 3[432]
 Jan Anne Kloosterboer
[3]SKOHeren 30[433]
 Yoni Evers
[4]OKEOkeanos 10[434]
 Floris Engelsman
[5]PROSG Heren 3[435]
 Rens Denneboom
[6]SKOHeren 17[446]
 Tijn Mantel

zo 09:58 - race 220 - [101] HOnerv C4+ voorwedstrijd 20

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ASOAsopos 1[441]
 Jonah Nieuwenhuizen
[2]GYAGyas selectie LH C4[442]
 Jordy de Boer
[3]OKEOkeanos 3[443]
 Daniel Smits
[4]SAUSaurus 6[444]
 Maarten Janssen
[5]PROSG Heren 9[445]
 Martijn Damman
[6]PHOHeren 2[436]
 Steven Kempers

zo 11:18 - race 228 - [101] HOnerv C4+ herkansing 1

1e en 15 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]DUDHopeloos poging 2[391]
 Berend Van de Pol
[3]GYAGyas selectie LH C4[442]
 Jordy de Boer
[4]NJONjord 8[314]
 Ernst Hoette
[5]SKOHeren 9[402]
 Jesper Sintenie
[6]GYAGyas H10[325]
 Sem Jongerius

zo 11:23 - race 229 - [101] HOnerv C4+ herkansing 2

1e en 15 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]OKEOkeanos 3[443]
 Daniel Smits
[3]SKOHeren 30[433]
 Yoni Evers
[4]OKEOkeanos 5[403]
 Sebastiaan Broos
[5]PROCG Heren 7[382]
 Jasper Tillie
[6]GYAGyas H7[416]
 Viktor Bruyn

zo 11:28 - race 230 - [101] HOnerv C4+ herkansing 3

1e en 15 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]SAUSaurus 3[361]
 Felix Haas
[3]OKEOkeanos 6[272]
 Jesse Gischler
[4]PROSG Heren 9[445]
 Martijn Damman
[5]EUREuros 3[343]
 Timme Mes
[6]PHOHeren 2[436]
 Steven Kempers

zo 11:33 - race 231 - [101] HOnerv C4+ herkansing 4

1e en 15 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]EUREuros 2[423]
 Colin Schouw
[4]TRITriton 6[264]
 Koen Ebeling Koning
[5]SKOHeren 10[266]
 Nelson Tausk
[6]OKEOkeanos 4[301]
 Luc Bormans

zo 11:38 - race 232 - [101] HOnerv C4+ herkansing 5

1e en 15 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]OKEOkeanos 13[375]
 Job Korbeeck
[3]NJONjord 7[262]
 Arie Kruijer
[4]NJONjord 5[303]
 Jan-Wicher Sieders
[5]PROCG Heren 3[406]
 Teije de Blank
[6]SKOHeren 16[372]
 Vincent Beerlage

zo 11:43 - race 233 - [101] HOnerv C4+ herkansing 6

1e en 15 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]ARGArgo 4[356]
 Pieter van der Linden
[3]PHOPhocas 1[276]
 Steff Rijk
[4]NJONjord 3[432]
 Jan Anne Kloosterboer
[5]SAUSaurus 6[444]
 Maarten Janssen
[6]PHOHeren 9[295]
 Stef Nijenhuis

zo 11:48 - race 234 - [101] HOnerv C4+ herkansing 7

1e en 15 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]SKOHeren 27/28[315]
 Jochem Molenaar
[3]SKOHeren 8[376]
 Thijs Wicherink
[4]GYAGyas H6[275]
 Anouar Arabou
[5]GYAGyas CTG H1.1[431]
 Thijs van Bockel
[6]GYAGyas G. Annulatus[426]
 Thomas Drop

zo 11:53 - race 235 - [101] HOnerv C4+ herkansing 8

1e en 15 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]SKOHeren 23[283]
 Keimpe Gerritsma
[3]SKOHeren 13/14[292]
 Robert Ulsamer de Waard
[4]TRITriton 1[294]
 Bastiaan Ostendorp
[5]SAUSaurus 4[311]
 Twan Schoonheijm
[6]PHOHeren 3[381]
 David Wouters

zo 11:58 - race 236 - [101] HOnerv C4+ herkansing 9

1e en 15 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]EUREuros 4[411]
 Youri Tomassen
[3]OKEOkeanos 12[412]
 Thijs Frumau
[4]ASOAsopos 5[365]
 Robert DIlber
[5]PROSG Heren 11[306]
 Arend Jongen
[6]GYAGyas H11[316]
 Joran Kleijer

zo 12:03 - race 237 - [101] HOnerv C4+ herkansing 10

1e en 15 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]ASOAsopos 7[323]
 Simon van Gorkum
[3]GYAGyas CTG H2[371]
 Tycho Hebels
[4]OKEOkeanos 11[363]
 Maup van Gerwen
[5]TRITriton 4[252]
 Max ten Hoedt
[6]PHOHeren 5[334]
 Kars van Vucht

zo 12:08 - race 238 - [101] HOnerv C4+ herkansing 11

1e en 15 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]SKOHeren 17[446]
 Tijn Mantel
[3]GYAGyas H8[352]
 Joep Neelissen
[4]PROSG Heren 7[373]
 Vincent Kenbeek
[5]ASOAsopos 4[324]
 Joost Recourt
[6]OKEOkeanos 10[434]
 Floris Engelsman

zo 12:13 - race 239 - [101] HOnerv C4+ herkansing 12

1e en 15 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]ASOAsopos 10[254]
 Matthijs Kortekaas
[4]PROSG Heren 4[332]
 Pascal Wijffelaars
[5]SKOHeren 12[414]
 Francisco Sá Figueiredo Ribeiro de Andrada
[6]PROSG Heren 12[286]
 Arno Soetens

zo 12:18 - race 240 - [101] HOnerv C4+ herkansing 13

1e en 15 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]ASOAsopos 11[354]
 Koen Kempers
[3]PROSG Heren 14[273]
 Pieter van der Kuyl
[4]PROSG Heren 8[253]
 Chris Vogelaar
[5]NJONjord 4[336]
 Finn Laurens Bakx
[6]GYAGyas H5[395]
 Pepijn Olthoff

zo 12:23 - race 241 - [101] HOnerv C4+ herkansing 14

1e en 15 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]SKOHeren 7[302]
 Gijs van der Pijl
[3]PHOHeren 8[425]
 Tom Byrman
[4]SAUSaurus 1[413]
 Mike Nillesen
[5]TRITriton 5[386]
 Thijs Brok
[6]EUREuros 5[383]
 Mats Conijn

zo 12:28 - race 242 - [101] HOnerv C4+ herkansing 15

1e en 15 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]TRITriton 3[331]
 Koen Carbaat
[3]PHOHeren 6[285]
 Bauke Huijs
[4]SKOHeren 29[341]
 Abe van Kampen
[5]PROSG Heren 16[366]
 Bart Manden
[6]EUREuros 1[296]
 Harm Jan Kootstra

zo 12:33 - race 243 - [101] HOnerv C4+ herkansing 16

1e en 15 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ASOAsopos 9[284]
 Daan Oppenheim
[2]OKEOkeanos 1[335]
 Constantijn Vroon
[3]GYAGyas CTG H3[255]
 Michiel Muller
[4]ARGArgo 5[424]
 Tim van Heeswijk
[5]PROSG Heren 6[321]
 Ludo Kool
[6]OKEOkeanos 2[281]
 Mick van Egmond

zo 12:38 - race 244 - [101] HOnerv C4+ herkansing 17

1e en 15 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PHOHeren 7[364]
 Martijn Hospers
[2]AGOBelle Delphin[313]
 Adriaan 't Hooft
[3]BORBlikvoer[393]
 Annick de Groot
[4]TRITriton 2[322]
 Mathijs Bal
[5]PROSG Heren 1[422]
 Bas Slingerland
[6]PROCG Heren 1[392]
 Nandus Lemlijn

zo 12:43 - race 245 - [101] HOnerv C4+ herkansing 18

1e en 15 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ASOAsopos 8[263]
 Ruben Tijl
[2]ASOAsopos 6[394]
 Max van der Zande
[3]SKOHeren 15[385]
 Sem van Velzen
[4]GYAGyas H1[293]
 Marco Wijkhuijs
[5]BORBrakboord[344]
 Jorg Veerman
[6]OKEOkeanos 9[304]
 Dorian Franicevic

zo 13:53 - race 252 - [101] HOnerv C4+ kwart-finale 1

1e en 2e => HF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]SKOHeren 17[446]
 Tijn Mantel
[3]PROSG Heren 1[422]
 Bas Slingerland
[4]DUDMeedoen is belangrijker dan winnen[396]
 Eisso Van Nieuwburg
[5]NJONjord 1[312]
 Friso Trimborn
[6]ARGArgo 5[424]
 Tim van Heeswijk

zo 13:58 - race 253 - [101] HOnerv C4+ kwart-finale 2

1e en 2e => HF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]SAUSaurus 4[311]
 Twan Schoonheijm
[2]GYAGyas H1[293]
 Marco Wijkhuijs
[3]ASOAsopos 3[291]
 Jelle Zipp
[4]ARGArgo 2[345]
 IJsbrand Bukman
[5]NJONjord 8[314]
 Ernst Hoette
[6]NJONjord 7[262]
 Arie Kruijer

zo 14:03 - race 254 - [101] HOnerv C4+ kwart-finale 3

1e en 2e => HF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]TRITriton 6[264]
 Koen Ebeling Koning
[2]NJONjord 3[432]
 Jan Anne Kloosterboer
[3]ARGArgo 1[333]
 Xam Menue
[4]PROSG Heren 3[435]
 Rens Denneboom
[5]PROSG Heren 7[373]
 Vincent Kenbeek
[6]ARGArgo 4[356]
 Pieter van der Linden

zo 14:08 - race 255 - [101] HOnerv C4+ kwart-finale 4

1e en 2e => HF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]OKEOkeanos 5[403]
 Sebastiaan Broos
[2]PROSG Heren 16[366]
 Bart Manden
[3]PROSG Heren 5[415]
 Oscar de Boer
[4]ASOAsopos 1[441]
 Jonah Nieuwenhuizen
[5]NJONjord 5[303]
 Jan-Wicher Sieders
[6]GYAGyas CTG H2[371]
 Tycho Hebels

zo 14:13 - race 256 - [101] HOnerv C4+ kwart-finale 5

1e en 2e => HF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]TRITriton 3[331]
 Koen Carbaat
[2]PROCG Heren 7[382]
 Jasper Tillie
[3]NJONjord 6[326]
 Jitse Johannes Maas
[4]NJONjord 2[421]
 Peter Vonk
[5]TRITriton 1[294]
 Bastiaan Ostendorp
[6]TRITriton 2[322]
 Mathijs Bal

zo 14:18 - race 257 - [101] HOnerv C4+ kwart-finale 6

1e en 2e => HF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PROSG Heren 8[253]
 Chris Vogelaar
[2]SAUSaurus 1[413]
 Mike Nillesen
[3]ARGArgo 3[405]
 Jelle de Snoo
[4]PROSG Heren 2[282]
 Dennis M�ller
[5]GYAGyas G. Annulatus[426]
 Thomas Drop
[6]SKOHeren 15[385]
 Sem van Velzen

zo 14:23 - race 258 - [101] HOnerv C4+ kwart-finale 7

1e en 2e => HF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PROSG Heren 11[306]
 Arend Jongen
[2]PROSG Heren 4[332]
 Pascal Wijffelaars
[3]PROSG Heren 13[256]
 Tijmen van Vliet
[4]TRITriton 8[274]
 Fedor de Pagter
[5]ASOAsopos 5[365]
 Robert DIlber
[6]PHOHeren 8[425]
 Tom Byrman

zo 14:28 - race 259 - [101] HOnerv C4+ kwart-finale 8

1e en 2e => HF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]NJONjord 4[336]
 Finn Laurens Bakx
[2]GYAGyas CTG H1[384]
 Jesper Dekker
[3]PROCG Heren 8[353]
 Stijn Gruben
[4]ASOAsopos 2[374]
 Tobias Meijer
[5]SKOHeren 10[266]
 Nelson Tausk
[6]SKOHeren 9[402]
 Jesper Sintenie

zo 14:33 - race 260 - [101] HOnerv C4+ kwart-finale 9

1e en 2e => HF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PROSG Heren 6[321]
 Ludo Kool
[2]PROSG Heren 9[445]
 Martijn Damman
[3]GYAselectie heren C4-1[362]
 Benjamin Bouthoorn
[4]TRITriton 7[305]
 Bart Berbers
[5]SAUSaurus 2[265]
 Vincent Soehnchen
[6]OKEOkeanos 11[363]
 Maup van Gerwen

zo 15:43 - race 267 - [101] HOnerv C4+ halve-finale 1

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ARGArgo 2[345]
 IJsbrand Bukman
[2]PROSG Heren 4[332]
 Pascal Wijffelaars
[3]SKOHeren 9[402]
 Jesper Sintenie
[4]ASOAsopos 1[441]
 Jonah Nieuwenhuizen
[5]SAUSaurus 1[413]
 Mike Nillesen
[6]NJONjord 4[336]
 Finn Laurens Bakx

zo 15:48 - race 268 - [101] HOnerv C4+ halve-finale 2

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB

baancodeploeg
slag
nummer
[1]TRITriton 2[322]
 Mathijs Bal
[2]PROSG Heren 3[435]
 Rens Denneboom
[3]ASOAsopos 3[291]
 Jelle Zipp
[4]NJONjord 2[421]
 Peter Vonk
[5]PROSG Heren 5[415]
 Oscar de Boer
[6]ASOAsopos 5[365]
 Robert DIlber

zo 15:53 - race 269 - [101] HOnerv C4+ halve-finale 3

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB

baancodeploeg
slag
nummer
[1]TRITriton 7[305]
 Bart Berbers
[2]PROSG Heren 2[282]
 Dennis M�ller
[3]SAUSaurus 2[265]
 Vincent Soehnchen
[4]NJONjord 1[312]
 Friso Trimborn
[5]TRITriton 6[264]
 Koen Ebeling Koning
[6]PROSG Heren 1[422]
 Bas Slingerland

zo 16:58 - race 275 - [101] HOnerv C4+ B-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ASOAsopos 3[291]
 Jelle Zipp
[2]PROSG Heren 1[422]
 Bas Slingerland
[3]PROSG Heren 3[435]
 Rens Denneboom
[4]NJONjord 4[336]
 Finn Laurens Bakx
[5]TRITriton 7[305]
 Bart Berbers
[6]ARGArgo 2[345]
 IJsbrand Bukman

zo 17:03 - race 276 - [101] HOnerv C4+ A-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[2]PROSG Heren 2[282]
 Dennis M�ller
[3]NJONjord 2[421]
 Peter Vonk
[4]NJONjord 1[312]
 Friso Trimborn
[5]ASOAsopos 1[441]
 Jonah Nieuwenhuizen
[6]TRITriton 2[322]
 Mathijs Bal
[6]SKOHeren 9[402]
 Jesper Sintenie