zaterdag

23 oktober 2021

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
GYA256Gyas ZOEFDOnerv C4+voorwedstrijd 1[6]02:26,144e
Carmen Stelwagen
GYA276Gyas D1DOnerv C4+voorwedstrijd 4[6]02:30,425e
Isabel Haakman
GYA284Gyas D2DOnerv C4+voorwedstrijd 5[5]02:37,854e
Anne van der Velden
GYA323Gyas CTG D3DOnerv C4+voorwedstrijd 8[3]02:29,635e
Jet Reinerink
GYA304Gyas D13DOnerv C4+voorwedstrijd 8[4]03:31,516e
Karina Appelrath
GYA296Gyas TRIGGEREDDOnerv C4+voorwedstrijd 9[6]02:22,072e
Lindgerd Pauwels
GYA306Gyas D8DOnerv C4+voorwedstrijd 10[6]02:23,692e
Nena Adema
GYA326Gyas D5DOnerv C4+voorwedstrijd 11[3]02:28,564e
Tess Velzen
GYA331Gyas RemerosDOnerv C4+voorwedstrijd 12[2]02:15,852e
Doortje van der Heide
GYA376Gyas D10DOnerv C4+voorwedstrijd 14[6]02:29,253e
Romy Bouwknecht
GYA355Gyas CTG D1DOnerv C4+voorwedstrijd 15[2]02:29,504e
Marieke Olsthoorn
GYA362Gyas D12DOnerv C4+voorwedstrijd 16[3]02:32,646e
Marit van Huissteden
GYA402Gyas 1DOnerv C4+voorwedstrijd 17[2]02:17,742e
Rixt Wieling
GYA396Gyas D6DOnerv C4+voorwedstrijd 17[3]02:28,223e
Mariske Terpstra
GYA415Gyas D17DOnerv C4+voorwedstrijd 18[1]02:24,274e
Maaike van Helden
GYA421Gyas CTG D2DOnerv C4+voorwedstrijd 18[3]02:18,923e
Maartje Dorreboom
GYA441Gyas D16DOnerv C4+voorwedstrijd 21[2]02:33,663e
Femme van Solt
GYA461Gyas D11DOnerv C4+voorwedstrijd 22[1]02:23,553e
Suzanne van den Beemt
GYA471Gyas D15DOnerv C4+voorwedstrijd 22[2]02:23,794e
Romy Betting
GYA455Gyas D4DOnerv C4+voorwedstrijd 22[4]02:16,702e
Floor Spitters
GYA343Gyas D14DOnerv C4+voorwedstrijd 23[1]niet gestart
Rebekka de Witte
GYA263Gyas D3DOnerv C4+voorwedstrijd 23[6]niet gestart
Nelise Kooistra
GYA287Gyas lichte heren selectieH Selectie 8+ (Cat. B)race for lanes[1]07:11,825e
Lars van der Werff
GYA402Gyas 1DOnerv C4+herkansing 1[6]02:11,981e
Rixt Wieling
GYA276Gyas D1DOnerv C4+herkansing 2[3]02:18,562e
Isabel Haakman
GYA396Gyas D6DOnerv C4+herkansing 2[5]02:29,054e
Mariske Terpstra
GYA471Gyas D15DOnerv C4+herkansing 3[4]02:19,424e
Romy Betting
GYA284Gyas D2DOnerv C4+herkansing 4[4]02:13,401e
Anne van der Velden
GYA331Gyas RemerosDOnerv C4+herkansing 4[6]02:19,783e
Doortje van der Heide
GYA323Gyas CTG D3DOnerv C4+herkansing 7[3]02:27,563e
Jet Reinerink
GYA296Gyas TRIGGEREDDOnerv C4+herkansing 7[6]02:16,612e
Lindgerd Pauwels
GYA256Gyas ZOEFDOnerv C4+herkansing 8[4]02:18,252e
Carmen Stelwagen
GYA455Gyas D4DOnerv C4+herkansing 8[6]02:17,171e
Floor Spitters
GYA362Gyas D12DOnerv C4+herkansing 9[2]02:25,135e
Marit van Huissteden
GYA421Gyas CTG D2DOnerv C4+herkansing 9[5]02:21,123e
Maartje Dorreboom
GYA326Gyas D5DOnerv C4+herkansing 10[4]02:25,183e
Tess Velzen
GYA415Gyas D17DOnerv C4+herkansing 11[4]02:27,263e
Maaike van Helden
GYA376Gyas D10DOnerv C4+herkansing 11[5]02:24,992e
Romy Bouwknecht
GYA355Gyas CTG D1DOnerv C4+herkansing 12[3]02:18,662e
Marieke Olsthoorn
GYA461Gyas D11DOnerv C4+herkansing 15[4]02:24,541e
Suzanne van den Beemt
GYA441Gyas D16DOnerv C4+herkansing 16[4]02:30,154e
Femme van Solt
GYA304Gyas D13DOnerv C4+herkansing 17[1]02:51,965e
Karina Appelrath
GYA306Gyas D8DOnerv C4+herkansing 20[6]02:28,134e
Nena Adema
GYA349GyasDOnerv C4*race for lanes[3]02:19,132e
Laura van der Bij
GYA359Gyas heren selectieH Selectie 8+ (Cat. A)voorwedstrijd 1[1]06:47,384e
Jonas Oudejans
ASO437Asopos/Euros/Proteus/GyasH 4-race for lanes[4]07:17,412e
Joris Kluvers
GYA276Gyas D1DOnerv C4+kwart-finale 1[1]02:17,285e
Isabel Haakman
GYA455Gyas D4DOnerv C4+kwart-finale 2[5]02:15,242e
Floor Spitters
GYA296Gyas TRIGGEREDDOnerv C4+kwart-finale 3[1]02:14,754e
Lindgerd Pauwels
GYA402Gyas 1DOnerv C4+kwart-finale 3[2]02:14,563e
Rixt Wieling
GYA461Gyas D11DOnerv C4+kwart-finale 4[2]02:26,815e
Suzanne van den Beemt
GYA256Gyas ZOEFDOnerv C4+kwart-finale 4[6]02:23,994e
Carmen Stelwagen
GYA284Gyas D2DOnerv C4+kwart-finale 5[5]02:19,184e
Anne van der Velden
GYA355Gyas CTG D1DOnerv C4+kwart-finale 6[6]02:15,312e
Marieke Olsthoorn
GYA287Gyas lichte heren selectieH Selectie 8+ (Cat. B)A-finale[6]07:00,764e
Lars van der Werff
GYA355Gyas CTG D1DOnerv C4+halve-finale 1[2]02:15,156e
Marieke Olsthoorn
GYA455Gyas D4DOnerv C4+halve-finale 3[5]02:15,536e
Floor Spitters
GYA349GyasDOnerv C4*A-finale[4]02:15,383e
Laura van der Bij
GYA359Gyas heren selectieH Selectie 8+ (Cat. A)B-finale[5]06:54,011e
Jonas Oudejans
ASO437Asopos/Euros/Proteus/GyasH 4-A-finale[3]07:29,603e
Joris Kluvers

zondag

24 oktober 2021

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
GYA255Gyas CTG H3HOnerv C4+voorwedstrijd 1[5]02:05,933e
Michiel Muller
GYA275Gyas H6HOnerv C4+voorwedstrijd 3[5]02:13,812e
Anouar Arabou
GYA293Gyas H1HOnerv C4+voorwedstrijd 4[3]02:06,092e
Marco Wijkhuijs
GYA316Gyas H11HOnerv C4+voorwedstrijd 7[6]02:16,005e
Joran Kleijer
GYA325Gyas H10HOnerv C4+voorwedstrijd 8[5]02:24,816e
Sem Jongerius
GYA352Gyas H8HOnerv C4+voorwedstrijd 11[2]02:15,083e
Joep Neelissen
GYA362selectie heren C4-1HOnerv C4+voorwedstrijd 12[2]02:02,621e
Benjamin Bouthoorn
GYA371Gyas CTG H2HOnerv C4+voorwedstrijd 13[1]02:09,263e
Tycho Hebels
GYA384Gyas CTG H1HOnerv C4+voorwedstrijd 13[4]02:04,441e
Jesper Dekker
GYA395Gyas H5HOnerv C4+voorwedstrijd 15[5]02:14,434e
Pepijn Olthoff
GYA416Gyas H7HOnerv C4+voorwedstrijd 17[6]02:24,355e
Viktor Bruyn
GYA426Gyas G. AnnulatusHOnerv C4+voorwedstrijd 18[6]02:12,335e
Thomas Drop
GYA431Gyas CTG H1.1HOnerv C4+voorwedstrijd 19[1]02:10,623e
Thijs van Bockel
GYA442Gyas selectie LH C4HOnerv C4+voorwedstrijd 20[2]02:13,963e
Jordy de Boer
GYA259Gyas Lichte dames selectieD Selectie 4*voorwedstrijd 1[4]08:32,072e
Lotte anna Scheele
SKO339ØL ER GULLH 4+voorwedstrijd 2[5]08:52,246e
Enzo van Leeuwen
GYA442Gyas selectie LH C4HOnerv C4+herkansing 1[3]02:04,923e
Jordy de Boer
GYA325Gyas H10HOnerv C4+herkansing 1[6]02:13,865e
Sem Jongerius
GYA416Gyas H7HOnerv C4+herkansing 2[6]02:12,643e
Viktor Bruyn
GYA275Gyas H6HOnerv C4+herkansing 7[4]02:15,332e
Anouar Arabou
GYA431Gyas CTG H1.1HOnerv C4+herkansing 7[5]02:16,403e
Thijs van Bockel
GYA426Gyas G. AnnulatusHOnerv C4+herkansing 7[6]02:12,741e
Thomas Drop
GYA316Gyas H11HOnerv C4+herkansing 9[6]02:08,613e
Joran Kleijer
GYA371Gyas CTG H2HOnerv C4+herkansing 10[3]02:03,532e
Tycho Hebels
GYA352Gyas H8HOnerv C4+herkansing 11[3]02:13,585e
Joep Neelissen
GYA395Gyas H5HOnerv C4+herkansing 13[6]02:11,063e
Pepijn Olthoff
GYA255Gyas CTG H3HOnerv C4+herkansing 16[3]02:11,715e
Michiel Muller
GYA293Gyas H1HOnerv C4+herkansing 18[4]02:00,711e
Marco Wijkhuijs
GYA348Gyas Dames selectie 2D Selectie 8+voorwedstrijd 1[2]08:32,795e
Veerle Hovenkamp
GYA378Gyas Selectie Dames 1D Selectie 8+voorwedstrijd 2[5]07:47,413e
Nynke Edelman
GYA293Gyas H1HOnerv C4+kwart-finale 2[2]02:02,715e
Marco Wijkhuijs
GYA371Gyas CTG H2HOnerv C4+kwart-finale 4[6]02:06,656e
Tycho Hebels
GYA426Gyas G. AnnulatusHOnerv C4+kwart-finale 6[5]02:08,686e
Thomas Drop
GYA384Gyas CTG H1HOnerv C4+kwart-finale 8[2]02:03,665e
Jesper Dekker
GYA362selectie heren C4-1HOnerv C4+kwart-finale 9[3]01:59,693e
Benjamin Bouthoorn
GYA259Gyas Lichte dames selectieD Selectie 4*A-finale[2]08:17,865e
Lotte anna Scheele
SKO339ØL ER GULLH 4+B-finale[6]08:02,473e
Enzo van Leeuwen
GYA348Gyas Dames selectie 2D Selectie 8+B-finale[2]08:28,244e
Veerle Hovenkamp
GYA378Gyas Selectie Dames 1D Selectie 8+A-finale[6]07:52,914e
Nynke Edelman