zaterdag

23 oktober 2021

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
NJO324Njord 2DOnerv C4+voorwedstrijd 8[2]02:14,951e
Bloeme Cornelissen
NJO333Njord 5DOnerv C4+voorwedstrijd 9[3]02:07,991e
Ella Biemans
NJO424Njord 4DOnerv C4+voorwedstrijd 14[5]02:15,421e
Lisanne van Rijswijk
NJO432Njord 6DOnerv C4+voorwedstrijd 17[4]02:14,081e
Jantine Buijsman
NJO444Njord 3DOnerv C4+voorwedstrijd 19[4]02:17,533e
Céline van Proosdij
NJO474Njord 1DOnerv C4+voorwedstrijd 21[4]02:11,361e
Myrthe Schlief
NJO482NjordDErv C4+race for lanes[2]02:06,963e
Teuntje Uiters
NJO444Njord 3DOnerv C4+herkansing 10[5]02:19,341e
Céline van Proosdij
NJO358NjordDOnerv C4*race for lanes[5]02:20,183e
Lois Douma
NJO378Njord 1H Selectie 8+ (Cat. A)voorwedstrijd 2[1]06:52,062e
Jacob (Jaap) Noordman
NJO388Njord 2H Selectie 8+ (Cat. A)voorwedstrijd 2[4]06:54,463e
Leo Hoek
NJO428NjordD 8+race for lanes[6]07:50,184e
Marella van Ogtrop
NJO432Njord 6DOnerv C4+kwart-finale 3[3]02:13,761e
Jantine Buijsman
NJO324Njord 2DOnerv C4+kwart-finale 6[3]02:11,171e
Bloeme Cornelissen
NJO444Njord 3DOnerv C4+kwart-finale 8[2]02:20,145e
Céline van Proosdij
NJO333Njord 5DOnerv C4+kwart-finale 9[2]02:07,151e
Ella Biemans
NJO424Njord 4DOnerv C4+kwart-finale 9[3]02:14,223e
Lisanne van Rijswijk
NJO474Njord 1DOnerv C4+kwart-finale 9[4]02:10,912e
Myrthe Schlief
NJO482NjordDErv C4+A-finale[5]02:00,501e
Teuntje Uiters
NJO324Njord 2DOnerv C4+halve-finale 1[3]02:12,164e
Bloeme Cornelissen
NJO474Njord 1DOnerv C4+halve-finale 2[1]02:09,573e
Myrthe Schlief
NJO432Njord 6DOnerv C4+halve-finale 2[4]02:11,324e
Jantine Buijsman
NJO333Njord 5DOnerv C4+halve-finale 3[4]02:08,293e
Ella Biemans
NJO358NjordDOnerv C4*A-finale[2]02:12,642e
Lois Douma
NJO378Njord 1H Selectie 8+ (Cat. A)A-finale[5]07:16,066e
Jacob (Jaap) Noordman
NJO388Njord 2H Selectie 8+ (Cat. A)A-finale[6]07:01,315e
Leo Hoek
NJO428NjordD 8+A-finale[5]07:49,123e
Marella van Ogtrop
NJO324Njord 2DOnerv C4+B-finale[1]02:12,966e
Bloeme Cornelissen
NJO333Njord 5DOnerv C4+B-finale[3]02:09,821e
Ella Biemans
NJO474Njord 1DOnerv C4+B-finale[4]02:12,715e
Myrthe Schlief
NJO432Njord 6DOnerv C4+B-finale[5]02:11,123e
Jantine Buijsman

zondag

24 oktober 2021

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
NJO262Njord 7HOnerv C4+voorwedstrijd 2[2]02:07,704e
Arie Kruijer
NJO303Njord 5HOnerv C4+voorwedstrijd 6[3]02:02,632e
Jan-Wicher Sieders
NJO312Njord 1HOnerv C4+voorwedstrijd 7[2]02:00,171e
Friso Trimborn
NJO314Njord 8HOnerv C4+voorwedstrijd 7[4]02:00,932e
Ernst Hoette
NJO326Njord 6HOnerv C4+voorwedstrijd 8[6]01:55,611e
Jitse Johannes Maas
NJO336Njord 4HOnerv C4+voorwedstrijd 9[6]02:03,773e
Finn Laurens Bakx
NJO421Njord 2HOnerv C4+voorwedstrijd 18[1]01:54,561e
Peter Vonk
NJO432Njord 3HOnerv C4+voorwedstrijd 19[2]02:02,472e
Jan Anne Kloosterboer
NJO268Njord 2D Selectie 4*voorwedstrijd 1[6]09:01,184e
Sanna van der Putte
NJO277Njord 1D Selectie 4*voorwedstrijd 2[3]08:23,543e
Maura van der Poel
NJO308NjordH 4+voorwedstrijd 1[1]08:27,886e
Geert de Rijk
NJO314Njord 8HOnerv C4+herkansing 1[4]01:58,361e
Ernst Hoette
NJO262Njord 7HOnerv C4+herkansing 5[3]02:01,662e
Arie Kruijer
NJO303Njord 5HOnerv C4+herkansing 5[4]02:01,321e
Jan-Wicher Sieders
NJO432Njord 3HOnerv C4+herkansing 6[4]01:59,101e
Jan Anne Kloosterboer
NJO336Njord 4HOnerv C4+herkansing 13[5]02:03,371e
Finn Laurens Bakx
NJO369NjordD Selectie 8+voorwedstrijd 2[3]07:32,361e
Marjolein Ruiken
NJO312Njord 1HOnerv C4+kwart-finale 1[5]01:50,981e
Friso Trimborn
NJO314Njord 8HOnerv C4+kwart-finale 2[5]02:00,213e
Ernst Hoette
NJO262Njord 7HOnerv C4+kwart-finale 2[6]02:00,724e
Arie Kruijer
NJO432Njord 3HOnerv C4+kwart-finale 3[2]02:03,223e
Jan Anne Kloosterboer
NJO303Njord 5HOnerv C4+kwart-finale 4[5]02:03,544e
Jan-Wicher Sieders
NJO326Njord 6HOnerv C4+kwart-finale 5[3]01:58,323e
Jitse Johannes Maas
NJO421Njord 2HOnerv C4+kwart-finale 5[4]01:50,791e
Peter Vonk
NJO336Njord 4HOnerv C4+kwart-finale 8[1]01:57,412e
Finn Laurens Bakx
NJO268Njord 2D Selectie 4*B-finale[3]08:45,982e
Sanna van der Putte
NJO277Njord 1D Selectie 4*A-finale[1]08:09,674e
Maura van der Poel
NJO308NjordH 4+B-finale[1]08:17,166e
Geert de Rijk
NJO336Njord 4HOnerv C4+halve-finale 1[6]01:54,423e
Finn Laurens Bakx
NJO421Njord 2HOnerv C4+halve-finale 2[4]01:50,211e
Peter Vonk
NJO312Njord 1HOnerv C4+halve-finale 3[4]01:48,641e
Friso Trimborn
NJO369NjordD Selectie 8+A-finale[4]07:31,031e
Marjolein Ruiken
NJO336Njord 4HOnerv C4+B-finale[4]01:55,893e
Finn Laurens Bakx
NJO421Njord 2HOnerv C4+A-finale[3]01:50,863e
Peter Vonk
NJO312Njord 1HOnerv C4+A-finale[4]01:48,952e
Friso Trimborn