[101] HOnerv C4+ (500m)

codeoorsprongploeg
slag
OKEOkeanosOkeanos 7
Thijmen Wessel
PROProteusSG Heren 15
Nino Bonsangue
AGOAgonBelle Delphin
Adriaan 't Hooft
ARGArgoArgo 1
Xam Menue
ARGArgoArgo 2
IJsbrand Bukman
ARGArgoArgo 3
Jelle de Snoo
ARGArgoArgo 4
Pieter van der Linden
ARGArgoArgo 5
Tim van Heeswijk
ASOAsoposAsopos 1
Jonah Nieuwenhuizen
ASOAsoposAsopos 2
Tobias Meijer
ASOAsoposAsopos 3
Jelle Zipp
ASOAsoposAsopos 4
Joost Recourt
ASOAsoposAsopos 5
Robert DIlber
ASOAsoposAsopos 6
Max van der Zande
ASOAsoposAsopos 7
Simon van Gorkum
ASOAsoposAsopos 8
Ruben Tijl
ASOAsoposAsopos 9
Daan Oppenheim
ASOAsoposAsopos 10
Matthijs Kortekaas
ASOAsoposAsopos 11
Koen Kempers
BORBoreasBlikvoer
Annick de Groot
BORBoreasBrakboord
Jorg Veerman
DUDDudokMeedoen is belangrijker dan winnen
Eisso Van Nieuwburg
DUDDudokHopeloos poging 2
Berend Van de Pol
EUREurosEuros 1
Harm Jan Kootstra
EUREurosEuros 2
Colin Schouw
EUREurosEuros 3
Timme Mes
EUREurosEuros 4
Youri Tomassen
EUREurosEuros 5
Mats Conijn
GYAGyasselectie heren C4-1
Benjamin Bouthoorn
GYAGyasGyas selectie LH C4
Jordy de Boer
GYAGyasGyas H1
Marco Wijkhuijs
GYAGyasGyas H5
Pepijn Olthoff
GYAGyasGyas H6
Anouar Arabou
GYAGyasGyas H7
Viktor Bruyn
GYAGyasGyas H8
Joep Neelissen
GYAGyasGyas CTG H1.1
Thijs van Bockel
GYAGyasGyas H10
Sem Jongerius
GYAGyasGyas H11
Joran Kleijer
GYAGyasGyas CTG H1
Jesper Dekker
GYAGyasGyas CTG H2
Tycho Hebels
GYAGyasGyas CTG H3
Michiel Muller
GYAGyasGyas G. Annulatus
Thomas Drop
NJONjordNjord 1
Friso Trimborn
NJONjordNjord 2
Peter Vonk
NJONjordNjord 3
Jan Anne Kloosterboer
NJONjordNjord 4
Finn Laurens Bakx
NJONjordNjord 5
Jan-Wicher Sieders
NJONjordNjord 6
Jitse Johannes Maas
NJONjordNjord 7
Arie Kruijer
NJONjordNjord 8
Ernst Hoette
OKEOkeanosOkeanos 3
Daniel Smits
OKEOkeanosOkeanos 13
Job Korbeeck
OKEOkeanosOkeanos 10
Floris Engelsman
OKEOkeanosOkeanos 9
Dorian Franicevic
OKEOkeanosOkeanos 1
Constantijn Vroon
OKEOkeanosOkeanos 5
Sebastiaan Broos
OKEOkeanosOkeanos 6
Jesse Gischler
OKEOkeanosOkeanos 12
Thijs Frumau
OKEOkeanosOkeanos 2
Mick van Egmond
OKEOkeanosOkeanos 4
Luc Bormans
OKEOkeanosOkeanos 11
Maup van Gerwen
PHOPhocasPhocas 1
Steff Rijk
PHOPhocasHeren 2
Steven Kempers
PHOPhocasHeren 9
Stef Nijenhuis
PHOPhocasHeren 8
Tom Byrman
PHOPhocasHeren 7
Martijn Hospers
PHOPhocasHeren 3
David Wouters
PHOPhocasHeren 6
Bauke Huijs
PHOPhocasHeren 5
Kars van Vucht
PROProteusSG Heren 5
Oscar de Boer
PROProteusSG Heren 3
Rens Denneboom
PROProteusSG Heren 8
Chris Vogelaar
PROProteusSG Heren 14
Pieter van der Kuyl
PROProteusSG Heren 7
Vincent Kenbeek
PROProteusSG Heren 12
Arno Soetens
PROProteusCG Heren 3
Teije de Blank
PROProteusSG Heren 6
Ludo Kool
PROProteusSG Heren 2
Dennis M�ller
PROProteusSG Heren 11
Arend Jongen
PROProteusSG Heren 9
Martijn Damman
PROProteusSG Heren 4
Pascal Wijffelaars
PROProteusSG Heren 13
Tijmen van Vliet
PROProteusSG Heren 1
Bas Slingerland
PROProteusCG Heren 1
Nandus Lemlijn
PROProteusCG Heren 8
Stijn Gruben
PROProteusSG Heren 16
Bart Manden
PROProteusCG Heren 7
Jasper Tillie
SAUSaurusSaurus 1
Mike Nillesen
SAUSaurusSaurus 2
Vincent Soehnchen
SAUSaurusSaurus 3
Felix Haas
SAUSaurusSaurus 4
Twan Schoonheijm
SAUSaurusSaurus 6
Maarten Janssen
SKOSkøllHeren 9
Jesper Sintenie
SKOSkøllHeren 17
Tijn Mantel
SKOSkøllHeren 30
Yoni Evers
SKOSkøllHeren 15
Sem van Velzen
SKOSkøllHeren 29
Abe van Kampen
SKOSkøllHeren 7
Gijs van der Pijl
SKOSkøllHeren 10
Nelson Tausk
SKOSkøllHeren 16
Vincent Beerlage
SKOSkøllHeren 23
Keimpe Gerritsma
SKOSkøllHeren 27/28
Jochem Molenaar
SKOSkøllHeren 8
Thijs Wicherink
SKOSkøllHeren 13/14
Robert Ulsamer de Waard
SKOSkøllHeren 12
Francisco Sá Figueiredo Ribeiro de Andrada
TRITritonTriton 1
Bastiaan Ostendorp
TRITritonTriton 2
Mathijs Bal
TRITritonTriton 3
Koen Carbaat
TRITritonTriton 4
Max ten Hoedt
TRITritonTriton 5
Thijs Brok
TRITritonTriton 6
Koen Ebeling Koning
TRITritonTriton 7
Bart Berbers
TRITritonTriton 8
Fedor de Pagter
teruggetrokken voor de loting
SKOSkøllHeren 14
Robert Ulsamer de Waard
teruggetrokken na de loting
ASOAsoposAsopos 12
Maurits Blom
teruggetrokken na de loting
GYAGyasGyas selectie heren C4-2
Arris Craig
teruggetrokken na de loting
GYAGyasGyas H4
Daniel Meijer
teruggetrokken na de loting
PHOPhocasHeren 4
Arend Eijk
teruggetrokken na de loting
PROProteusSG Heren 10
Guus Hak
teruggetrokken na de loting
SAUSaurusSaurus 5
Thijmen Nelissen
teruggetrokken na de loting
SKOSkøllHeren 11
Francisco Sá Figueiredo Ribeiro de Andrada
teruggetrokken na de loting
SKOSkøllHeren 1
Bengt Posthouwer
teruggetrokken na de loting
SKOSkøllHeren 18
Sydney Conrads