zaterdag

23 oktober 2021

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
PRO253SG Dames 3DOnerv C4+voorwedstrijd 1[3]02:21,623e
Madelief Peters
PRO273CG Dames 2DOnerv C4+voorwedstrijd 2[3]02:17,611e
Leonoor Bos
PRO305SG Dames 2DOnerv C4+voorwedstrijd 5[4]02:34,202e
Emma Boeschoten
PRO294CG Dames 8DOnerv C4+voorwedstrijd 6[4]02:12,403e
Hester Zoet
PRO345CG Dames 3DOnerv C4+voorwedstrijd 9[5]02:25,673e
Renske Overbosch
PRO356SG Dames 1DOnerv C4+voorwedstrijd 11[5]02:17,752e
Marin Nijenhuis
PRO366SG Dames 7DOnerv C4+voorwedstrijd 12[5]02:18,103e
Lotus van Rossum
PRO375CG Dames 1DOnerv C4+voorwedstrijd 13[5]02:47,286e
Ellen Zwiers
PRO393CG Dames 4DOnerv C4+voorwedstrijd 14[3]02:20,742e
Mette Roelfsema
GYA355Gyas CTG D1DOnerv C4+voorwedstrijd 15[2]02:29,504e
Marieke Olsthoorn
PRO385CG Dames 6DOnerv C4+voorwedstrijd 15[5]02:26,502e
Lara de Jong
PRO426SG Dames 6DOnerv C4+voorwedstrijd 18[4]02:11,901e
Roelie Ootes
PRO414SG Dames 4DOnerv C4+voorwedstrijd 18[5]02:18,712e
Hanne Buit
PRO463SG Dames 5DOnerv C4+voorwedstrijd 22[3]02:09,951e
Julia Ansems
PRO473SG Dames 8DOnerv C4+voorwedstrijd 23[3]02:27,641e
Lili B�ta
PRO267EJXD 4+voorwedstrijd 1[5]08:17,641e
Anouk Brandwijk
GYA287Gyas lichte heren selectieH Selectie 8+ (Cat. B)race for lanes[1]07:11,825e
Lars van der Werff
PRO297Voortraining 3H Selectie 8+ (Cat. B)race for lanes[4]07:04,173e
Floris van de Grift
PRO329Annefleur BovekerkD 1xvoorwedstrijd 2[2]09:33,034e
Annefleur Bovekerk
PRO338Anne GrootenD 1xvoorwedstrijd 2[4]09:31,633e
Anne Grooten
PRO414SG Dames 4DOnerv C4+herkansing 3[6]02:16,722e
Hanne Buit
PRO294CG Dames 8DOnerv C4+herkansing 4[5]02:15,252e
Hester Zoet
PRO393CG Dames 4DOnerv C4+herkansing 5[6]02:19,122e
Mette Roelfsema
PRO366SG Dames 7DOnerv C4+herkansing 6[5]02:16,101e
Lotus van Rossum
PRO253SG Dames 3DOnerv C4+herkansing 7[5]02:14,261e
Madelief Peters
GYA355Gyas CTG D1DOnerv C4+herkansing 12[3]02:18,662e
Marieke Olsthoorn
PRO385CG Dames 6DOnerv C4+herkansing 12[6]02:29,624e
Lara de Jong
PRO356SG Dames 1DOnerv C4+herkansing 14[6]02:06,191e
Marin Nijenhuis
PRO305SG Dames 2DOnerv C4+herkansing 16[6]02:09,111e
Emma Boeschoten
PRO345CG Dames 3DOnerv C4+herkansing 18[4]02:22,673e
Renske Overbosch
PRO375CG Dames 1DOnerv C4+herkansing 19[1]02:27,865e
Ellen Zwiers
PRO379KoevoetH Selectie 8+ (Cat. A)voorwedstrijd 2[2]07:00,294e
Douwe Wielenga
PRO387Voortraining 1H Selectie 8+ (Cat. A)voorwedstrijd 2[3]06:47,661e
Joppe van Soest
PRO397Voortraining 2H Selectie 8+ (Cat. A)voorwedstrijd 2[6]07:22,526e
Marnix Norendaal
PRO398Chiel van BaardwijkH 2xrace for lanes[2]08:38,684e
Wieger Verbeek
PRO408Steen Papier BierH 2xrace for lanes[5]07:45,001e
Hein Gijsman
LEY417Leythe/ProteusD 8+race for lanes[2]08:01,375e
Mandy Hulst
ASO437Asopos/Euros/Proteus/GyasH 4-race for lanes[4]07:17,412e
Joris Kluvers
PRO305SG Dames 2DOnerv C4+kwart-finale 1[2]02:06,791e
Emma Boeschoten
PRO294CG Dames 8DOnerv C4+kwart-finale 2[1]02:15,383e
Hester Zoet
PRO356SG Dames 1DOnerv C4+kwart-finale 4[1]02:06,791e
Marin Nijenhuis
PRO273CG Dames 2DOnerv C4+kwart-finale 4[3]02:18,543e
Leonoor Bos
PRO426SG Dames 6DOnerv C4+kwart-finale 5[2]02:14,752e
Roelie Ootes
PRO366SG Dames 7DOnerv C4+kwart-finale 6[5]02:16,303e
Lotus van Rossum
GYA355Gyas CTG D1DOnerv C4+kwart-finale 6[6]02:15,312e
Marieke Olsthoorn
PRO414SG Dames 4DOnerv C4+kwart-finale 8[1]02:19,804e
Hanne Buit
PRO473SG Dames 8DOnerv C4+kwart-finale 8[3]02:32,836e
Lili B�ta
PRO463SG Dames 5DOnerv C4+kwart-finale 8[5]02:14,552e
Julia Ansems
PRO253SG Dames 3DOnerv C4+kwart-finale 9[5]02:16,355e
Madelief Peters
PRO393CG Dames 4DOnerv C4+kwart-finale 9[6]02:30,186e
Mette Roelfsema
PRO267EJXD 4+A-finale[3]08:12,331e
Anouk Brandwijk
PRO329Annefleur BovekerkD 1xB-finale[4]09:53,082e
Annefleur Bovekerk
PRO338Anne GrootenD 1xA-finale[6]09:58,306e
Anne Grooten
PRO297Voortraining 3H Selectie 8+ (Cat. B)A-finale[5]06:55,363e
Floris van de Grift
GYA287Gyas lichte heren selectieH Selectie 8+ (Cat. B)A-finale[6]07:00,764e
Lars van der Werff
GYA355Gyas CTG D1DOnerv C4+halve-finale 1[2]02:15,156e
Marieke Olsthoorn
PRO305SG Dames 2DOnerv C4+halve-finale 1[5]02:08,731e
Emma Boeschoten
PRO356SG Dames 1DOnerv C4+halve-finale 2[2]02:05,071e
Marin Nijenhuis
PRO426SG Dames 6DOnerv C4+halve-finale 3[1]02:15,255e
Roelie Ootes
PRO463SG Dames 5DOnerv C4+halve-finale 3[6]02:13,554e
Julia Ansems
PRO397Voortraining 2H Selectie 8+ (Cat. A)B-finale[2]07:26,205e
Marnix Norendaal
PRO379KoevoetH Selectie 8+ (Cat. A)B-finale[4]07:12,283e
Douwe Wielenga
PRO387Voortraining 1H Selectie 8+ (Cat. A)A-finale[3]06:50,033e
Joppe van Soest
PRO408Steen Papier BierH 2xA-finale[3]07:37,561e
Hein Gijsman
LEY417Leythe/ProteusD 8+A-finale[1]07:58,255e
Mandy Hulst
ASO437Asopos/Euros/Proteus/GyasH 4-A-finale[3]07:29,603e
Joris Kluvers
PRO463SG Dames 5DOnerv C4+B-finale[6]02:11,534e
Julia Ansems
PRO356SG Dames 1DOnerv C4+A-finale[3]02:06,493e
Marin Nijenhuis
PRO305SG Dames 2DOnerv C4+A-finale[4]02:09,405e
Emma Boeschoten

zondag

24 oktober 2021

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
PRO253SG Heren 8HOnerv C4+voorwedstrijd 1[3]02:02,822e
Chris Vogelaar
PRO256SG Heren 13HOnerv C4+voorwedstrijd 1[6]02:01,371e
Tijmen van Vliet
PRO282SG Heren 2HOnerv C4+voorwedstrijd 4[2]01:49,911e
Dennis M�ller
PRO286SG Heren 12HOnerv C4+voorwedstrijd 4[6]02:21,625e
Arno Soetens
PRO273SG Heren 14HOnerv C4+voorwedstrijd 5[3]02:15,384e
Pieter van der Kuyl
PRO306SG Heren 11HOnerv C4+voorwedstrijd 6[6]02:06,223e
Arend Jongen
PRO321SG Heren 6HOnerv C4+voorwedstrijd 8[1]02:01,363e
Ludo Kool
PRO332SG Heren 4HOnerv C4+voorwedstrijd 9[2]02:00,072e
Pascal Wijffelaars
PRO353CG Heren 8HOnerv C4+voorwedstrijd 11[3]02:05,371e
Stijn Gruben
PRO346SG Heren 15HOnerv C4+voorwedstrijd 11[6]02:26,474e
Nino Bonsangue
PRO366SG Heren 16HOnerv C4+voorwedstrijd 12[6]02:08,783e
Bart Manden
PRO373SG Heren 7HOnerv C4+voorwedstrijd 13[3]02:05,932e
Vincent Kenbeek
PRO382CG Heren 7HOnerv C4+voorwedstrijd 14[2]02:10,953e
Jasper Tillie
PRO392CG Heren 1HOnerv C4+voorwedstrijd 15[2]02:34,086e
Nandus Lemlijn
PRO406CG Heren 3HOnerv C4+voorwedstrijd 16[6]02:09,693e
Teije de Blank
PRO415SG Heren 5HOnerv C4+voorwedstrijd 17[5]01:57,301e
Oscar de Boer
PRO422SG Heren 1HOnerv C4+voorwedstrijd 18[2]02:07,194e
Bas Slingerland
PRO435SG Heren 3HOnerv C4+voorwedstrijd 19[5]01:55,721e
Rens Denneboom
PRO445SG Heren 9HOnerv C4+voorwedstrijd 20[5]02:08,782e
Martijn Damman
PRO463BeuncommissariaatHErv C4+voorwedstrijd 1[3]01:49,031e
Coen Jansen
PRO297Céderic van RossumH 1xrace for lanes[3]08:52,384e
Céderic van Rossum
PRO307Ruben BandH 1xrace for lanes[6]09:07,856e
Ruben Band
PRO329BeuncommissariaatH 4+voorwedstrijd 2[2]07:42,462e
Coen Jansen
PRO347RataRoeienH 4+voorwedstrijd 2[6]07:55,563e
Olivier de Ridder
PRO382CG Heren 7HOnerv C4+herkansing 2[5]02:01,651e
Jasper Tillie
PRO445SG Heren 9HOnerv C4+herkansing 3[4]02:07,721e
Martijn Damman
PRO406CG Heren 3HOnerv C4+herkansing 5[5]02:10,633e
Teije de Blank
PRO306SG Heren 11HOnerv C4+herkansing 9[5]02:05,482e
Arend Jongen
PRO373SG Heren 7HOnerv C4+herkansing 11[4]02:04,341e
Vincent Kenbeek
PRO332SG Heren 4HOnerv C4+herkansing 12[4]01:57,821e
Pascal Wijffelaars
PRO286SG Heren 12HOnerv C4+herkansing 12[6]02:32,664e
Arno Soetens
PRO273SG Heren 14HOnerv C4+herkansing 13[3]02:16,135e
Pieter van der Kuyl
PRO253SG Heren 8HOnerv C4+herkansing 13[4]02:04,772e
Chris Vogelaar
PRO366SG Heren 16HOnerv C4+herkansing 15[5]02:04,451e
Bart Manden
PRO321SG Heren 6HOnerv C4+herkansing 16[5]02:06,482e
Ludo Kool
PRO422SG Heren 1HOnerv C4+herkansing 17[5]01:54,001e
Bas Slingerland
PRO392CG Heren 1HOnerv C4+herkansing 17[6]02:15,846e
Nandus Lemlijn
PRO358Voortraining 1D Selectie 8+voorwedstrijd 1[4]07:52,013e
Mayra Cöp
PRO377Voortraining 2D Selectie 8+voorwedstrijd 2[4]08:20,165e
Marjolein Visser
PRO397PleziervaardersD 2xvoorwedstrijd 1[5]08:52,113e
Katherine Lawrence
PRO408Gekko'sD 2xvoorwedstrijd 2[5]08:45,332e
Anne Spruit
PRO438BeunenTotWeKreunenH 4*race for lanes[5]07:56,873e
Céderic van Rossum
PRO422SG Heren 1HOnerv C4+kwart-finale 1[3]01:54,662e
Bas Slingerland
PRO435SG Heren 3HOnerv C4+kwart-finale 3[4]01:53,881e
Rens Denneboom
PRO373SG Heren 7HOnerv C4+kwart-finale 3[5]02:10,386e
Vincent Kenbeek
PRO366SG Heren 16HOnerv C4+kwart-finale 4[2]02:05,905e
Bart Manden
PRO415SG Heren 5HOnerv C4+kwart-finale 4[3]01:58,132e
Oscar de Boer
PRO382CG Heren 7HOnerv C4+kwart-finale 5[2]02:02,064e
Jasper Tillie
PRO253SG Heren 8HOnerv C4+kwart-finale 6[1]02:06,484e
Chris Vogelaar
PRO282SG Heren 2HOnerv C4+kwart-finale 6[4]01:51,351e
Dennis M�ller
PRO306SG Heren 11HOnerv C4+kwart-finale 7[1]02:06,636e
Arend Jongen
PRO332SG Heren 4HOnerv C4+kwart-finale 7[2]01:57,441e
Pascal Wijffelaars
PRO256SG Heren 13HOnerv C4+kwart-finale 7[3]02:06,234e
Tijmen van Vliet
PRO353CG Heren 8HOnerv C4+kwart-finale 8[3]02:08,856e
Stijn Gruben
PRO321SG Heren 6HOnerv C4+kwart-finale 9[1]02:05,124e
Ludo Kool
PRO445SG Heren 9HOnerv C4+kwart-finale 9[2]02:10,336e
Martijn Damman
PRO463BeuncommissariaatHErv C4+A-finale[3]01:46,141e
Coen Jansen
PRO307Ruben BandH 1xA-finale[1]08:49,666e
Ruben Band
PRO297Céderic van RossumH 1xA-finale[2]08:46,125e
Céderic van Rossum
PRO329BeuncommissariaatH 4+A-finale[5]07:50,293e
Coen Jansen
PRO347RataRoeienH 4+A-finale[6]07:54,414e
Olivier de Ridder
PRO332SG Heren 4HOnerv C4+halve-finale 1[2]01:59,535e
Pascal Wijffelaars
PRO435SG Heren 3HOnerv C4+halve-finale 2[2]01:53,723e
Rens Denneboom
PRO415SG Heren 5HOnerv C4+halve-finale 2[5]01:56,865e
Oscar de Boer
PRO282SG Heren 2HOnerv C4+halve-finale 3[2]01:51,222e
Dennis M�ller
PRO422SG Heren 1HOnerv C4+halve-finale 3[6]01:51,483e
Bas Slingerland
PRO377Voortraining 2D Selectie 8+B-finale[5]08:16,523e
Marjolein Visser
PRO358Voortraining 1D Selectie 8+A-finale[1]08:02,056e
Mayra Cöp
PRO397PleziervaardersD 2xB-finale[4]08:54,523e
Katherine Lawrence
PRO408Gekko'sD 2xA-finale[1]08:45,206e
Anne Spruit
PRO438BeunenTotWeKreunenH 4*A-finale[2]07:50,182e
Céderic van Rossum
PRO422SG Heren 1HOnerv C4+B-finale[2]01:54,112e
Bas Slingerland
PRO435SG Heren 3HOnerv C4+B-finale[3]01:52,171e
Rens Denneboom
PRO282SG Heren 2HOnerv C4+A-finale[2]01:48,541e
Dennis M�ller