zaterdag

23 oktober 2021

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
PRO253SG Dames 3DOnerv C4+voorwedstrijd 1za 08:21[3]
Madelief Peters
PRO273CG Dames 2DOnerv C4+voorwedstrijd 2za 08:26[3]
Leonoor Bos
PRO305SG Dames 2DOnerv C4+voorwedstrijd 5za 08:41[4]
Emma Boeschoten
PRO294CG Dames 8DOnerv C4+voorwedstrijd 6za 08:46[4]
Hester Zoet
PRO345CG Dames 3DOnerv C4+voorwedstrijd 9za 09:01[5]
Renske Overbosch
PRO356SG Dames 1DOnerv C4+voorwedstrijd 11za 09:11[5]
Marin Nijenhuis
PRO366SG Dames 7DOnerv C4+voorwedstrijd 12za 09:16[5]
Lotus van Rossum
PRO375CG Dames 1DOnerv C4+voorwedstrijd 13za 09:21[5]
Ellen Zwiers
PRO393CG Dames 4DOnerv C4+voorwedstrijd 14za 09:26[3]
Mette Roelfsema
GYA355Gyas CTG D1DOnerv C4+voorwedstrijd 15za 09:31[2]
Marieke Olsthoorn
PRO385CG Dames 6DOnerv C4+voorwedstrijd 15za 09:31[5]
Lara de Jong
PRO426SG Dames 6DOnerv C4+voorwedstrijd 18za 09:46[4]
Roelie Ootes
PRO414SG Dames 4DOnerv C4+voorwedstrijd 18za 09:46[5]
Hanne Buit
PRO463SG Dames 5DOnerv C4+voorwedstrijd 22za 10:06[3]
Julia Ansems
PRO473SG Dames 8DOnerv C4+voorwedstrijd 23za 10:11[3]
Lili B�ta
PRO267EJXD 4+voorwedstrijd 1za 10:36[5]
Anouk Brandwijk
GYA287Gyas lichte heren selectieH Selectie 8+ (Cat. B)race for lanesza 10:46[1]
Lars van der Werff
PRO297Voortraining 3H Selectie 8+ (Cat. B)race for lanesza 10:46[4]
Floris van de Grift
PRO329Annefleur BovekerkD 1xvoorwedstrijd 2za 11:01[2]
Annefleur Bovekerk
PRO338Anne GrootenD 1xvoorwedstrijd 2za 11:01[4]
Anne Grooten
PRO414SG Dames 4DOnerv C4+herkansing 3za 11:36[6]
Hanne Buit
PRO294CG Dames 8DOnerv C4+herkansing 4za 11:41[5]
Hester Zoet
PRO393CG Dames 4DOnerv C4+herkansing 5za 11:46[6]
Mette Roelfsema
PRO366SG Dames 7DOnerv C4+herkansing 6za 11:51[5]
Lotus van Rossum
PRO253SG Dames 3DOnerv C4+herkansing 7za 11:56[5]
Madelief Peters
GYA355Gyas CTG D1DOnerv C4+herkansing 12za 12:21[3]
Marieke Olsthoorn
PRO385CG Dames 6DOnerv C4+herkansing 12za 12:21[6]
Lara de Jong
PRO356SG Dames 1DOnerv C4+herkansing 14za 12:31[6]
Marin Nijenhuis
PRO305SG Dames 2DOnerv C4+herkansing 16za 12:41[6]
Emma Boeschoten
PRO345CG Dames 3DOnerv C4+herkansing 18za 12:51[4]
Renske Overbosch
PRO375CG Dames 1DOnerv C4+herkansing 19za 12:56[1]
Ellen Zwiers
PRO379KoevoetH Selectie 8+ (Cat. A)voorwedstrijd 2za 13:31[2]
Douwe Wielenga
PRO387Voortraining 1H Selectie 8+ (Cat. A)voorwedstrijd 2za 13:31[3]
Joppe van Soest
PRO397Voortraining 2H Selectie 8+ (Cat. A)voorwedstrijd 2za 13:31[6]
Marnix Norendaal
PRO398Chiel van BaardwijkH 2xrace for lanesza 13:36[2]
Wieger Verbeek
PRO408Steen Papier BierH 2xrace for lanesza 13:36[5]
Hein Gijsman
LEY417Leythe/ProteusD 8+race for lanesza 13:41[2]
Mandy Hulst
ASO437Asopos/Euros/Proteus/GyasH 4-race for lanesza 13:46[4]
Joris Kluvers
PRO305SG Dames 2DOnerv C4+kwart-finale 1za 14:11[2]
Emma Boeschoten
PRO294CG Dames 8DOnerv C4+kwart-finale 2za 14:16[1]
Hester Zoet
PRO356SG Dames 1DOnerv C4+kwart-finale 4za 14:26[1]
Marin Nijenhuis
PRO273CG Dames 2DOnerv C4+kwart-finale 4za 14:26[3]
Leonoor Bos
PRO426SG Dames 6DOnerv C4+kwart-finale 5za 14:31[2]
Roelie Ootes
PRO366SG Dames 7DOnerv C4+kwart-finale 6za 14:36[5]
Lotus van Rossum
GYA355Gyas CTG D1DOnerv C4+kwart-finale 6za 14:36[6]
Marieke Olsthoorn
PRO414SG Dames 4DOnerv C4+kwart-finale 8za 14:46[1]
Hanne Buit
PRO473SG Dames 8DOnerv C4+kwart-finale 8za 14:46[3]
Lili B�ta
PRO463SG Dames 5DOnerv C4+kwart-finale 8za 14:46[5]
Julia Ansems
PRO253SG Dames 3DOnerv C4+kwart-finale 9za 14:51[5]
Madelief Peters
PRO393CG Dames 4DOnerv C4+kwart-finale 9za 14:51[6]
Mette Roelfsema
PRO267EJXD 4+A-finaleza 15:21[3]
Anouk Brandwijk
PRO329Annefleur BovekerkD 1xB-finaleza 15:31[4]
Annefleur Bovekerk
PRO338Anne GrootenD 1xA-finaleza 15:36[6]
Anne Grooten
PRO297Voortraining 3H Selectie 8+ (Cat. B)A-finaleza 15:41[5]
Floris van de Grift
GYA287Gyas lichte heren selectieH Selectie 8+ (Cat. B)A-finaleza 15:41[6]
Lars van der Werff
GYA355Gyas CTG D1DOnerv C4+halve-finale 1za 16:11[2]
Marieke Olsthoorn
PRO305SG Dames 2DOnerv C4+halve-finale 1za 16:11[5]
Emma Boeschoten
PRO356SG Dames 1DOnerv C4+halve-finale 2za 16:16[2]
Marin Nijenhuis
PRO426SG Dames 6DOnerv C4+halve-finale 3za 16:21[1]
Roelie Ootes
PRO463SG Dames 5DOnerv C4+halve-finale 3za 16:21[6]
Julia Ansems
PRO397Voortraining 2H Selectie 8+ (Cat. A)B-finaleza 16:46[2]
Marnix Norendaal
PRO379KoevoetH Selectie 8+ (Cat. A)B-finaleza 16:46[4]
Douwe Wielenga
PRO387Voortraining 1H Selectie 8+ (Cat. A)A-finaleza 16:51[3]
Joppe van Soest
PRO408Steen Papier BierH 2xA-finaleza 16:56[3]
Hein Gijsman
LEY417Leythe/ProteusD 8+A-finaleza 17:01[1]
Mandy Hulst
ASO437Asopos/Euros/Proteus/GyasH 4-A-finaleza 17:06[3]
Joris Kluvers
PRO463SG Dames 5DOnerv C4+B-finaleza 17:31[6]
Julia Ansems
PRO356SG Dames 1DOnerv C4+A-finaleza 17:36[3]
Marin Nijenhuis
PRO305SG Dames 2DOnerv C4+A-finaleza 17:36[4]
Emma Boeschoten

zondag

24 oktober 2021

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
PRO253SG Heren 8HOnerv C4+voorwedstrijd 1zo 08:23[3]
Chris Vogelaar
PRO256SG Heren 13HOnerv C4+voorwedstrijd 1zo 08:23[6]
Tijmen van Vliet
PRO282SG Heren 2HOnerv C4+voorwedstrijd 4zo 08:38[2]
Dennis M�ller
PRO286SG Heren 12HOnerv C4+voorwedstrijd 4zo 08:38[6]
Arno Soetens
PRO273SG Heren 14HOnerv C4+voorwedstrijd 5zo 08:43[3]
Pieter van der Kuyl
PRO306SG Heren 11HOnerv C4+voorwedstrijd 6zo 08:48[6]
Arend Jongen
PRO321SG Heren 6HOnerv C4+voorwedstrijd 8zo 08:58[1]
Ludo Kool
PRO332SG Heren 4HOnerv C4+voorwedstrijd 9zo 09:03[2]
Pascal Wijffelaars
PRO353CG Heren 8HOnerv C4+voorwedstrijd 11zo 09:13[3]
Stijn Gruben
PRO346SG Heren 15HOnerv C4+voorwedstrijd 11zo 09:13[6]
Nino Bonsangue
PRO366SG Heren 16HOnerv C4+voorwedstrijd 12zo 09:18[6]
Bart Manden
PRO373SG Heren 7HOnerv C4+voorwedstrijd 13zo 09:23[3]
Vincent Kenbeek
PRO382CG Heren 7HOnerv C4+voorwedstrijd 14zo 09:28[2]
Jasper Tillie
PRO392CG Heren 1HOnerv C4+voorwedstrijd 15zo 09:33[2]
Nandus Lemlijn
PRO406CG Heren 3HOnerv C4+voorwedstrijd 16zo 09:38[6]
Teije de Blank
PRO415SG Heren 5HOnerv C4+voorwedstrijd 17zo 09:43[5]
Oscar de Boer
PRO422SG Heren 1HOnerv C4+voorwedstrijd 18zo 09:48[2]
Bas Slingerland
PRO435SG Heren 3HOnerv C4+voorwedstrijd 19zo 09:53[5]
Rens Denneboom
PRO445SG Heren 9HOnerv C4+voorwedstrijd 20zo 09:58[5]
Martijn Damman
PRO463BeuncommissariaatHErv C4+voorwedstrijd 1zo 10:08[3]
Coen Jansen
PRO297Céderic van RossumH 1xrace for laneszo 10:43[3]
Céderic van Rossum
PRO307Ruben BandH 1xrace for laneszo 10:43[6]
Ruben Band
PRO329BeuncommissariaatH 4+voorwedstrijd 2zo 10:53[2]
Coen Jansen
PRO347RataRoeienH 4+voorwedstrijd 2zo 10:53[6]
Olivier de Ridder
PRO382CG Heren 7HOnerv C4+herkansing 2zo 11:23[5]
Jasper Tillie
PRO445SG Heren 9HOnerv C4+herkansing 3zo 11:28[4]
Martijn Damman
PRO406CG Heren 3HOnerv C4+herkansing 5zo 11:38[5]
Teije de Blank
PRO306SG Heren 11HOnerv C4+herkansing 9zo 11:58[5]
Arend Jongen
PRO373SG Heren 7HOnerv C4+herkansing 11zo 12:08[4]
Vincent Kenbeek
PRO332SG Heren 4HOnerv C4+herkansing 12zo 12:13[4]
Pascal Wijffelaars
PRO286SG Heren 12HOnerv C4+herkansing 12zo 12:13[6]
Arno Soetens
PRO273SG Heren 14HOnerv C4+herkansing 13zo 12:18[3]
Pieter van der Kuyl
PRO253SG Heren 8HOnerv C4+herkansing 13zo 12:18[4]
Chris Vogelaar
PRO366SG Heren 16HOnerv C4+herkansing 15zo 12:28[5]
Bart Manden
PRO321SG Heren 6HOnerv C4+herkansing 16zo 12:33[5]
Ludo Kool
PRO422SG Heren 1HOnerv C4+herkansing 17zo 12:38[5]
Bas Slingerland
PRO392CG Heren 1HOnerv C4+herkansing 17zo 12:38[6]
Nandus Lemlijn
PRO358Voortraining 1D Selectie 8+voorwedstrijd 1zo 13:03[4]
Mayra Cöp
PRO377Voortraining 2D Selectie 8+voorwedstrijd 2zo 13:08[4]
Marjolein Visser
PRO397PleziervaardersD 2xvoorwedstrijd 1zo 13:13[5]
Katherine Lawrence
PRO408Gekko'sD 2xvoorwedstrijd 2zo 13:18[5]
Anne Spruit
PRO438BeunenTotWeKreunenH 4*race for laneszo 13:28[5]
Céderic van Rossum
PRO422SG Heren 1HOnerv C4+kwart-finale 1zo 13:53[3]
Bas Slingerland
PRO435SG Heren 3HOnerv C4+kwart-finale 3zo 14:03[4]
Rens Denneboom
PRO373SG Heren 7HOnerv C4+kwart-finale 3zo 14:03[5]
Vincent Kenbeek
PRO366SG Heren 16HOnerv C4+kwart-finale 4zo 14:08[2]
Bart Manden
PRO415SG Heren 5HOnerv C4+kwart-finale 4zo 14:08[3]
Oscar de Boer
PRO382CG Heren 7HOnerv C4+kwart-finale 5zo 14:13[2]
Jasper Tillie
PRO253SG Heren 8HOnerv C4+kwart-finale 6zo 14:18[1]
Chris Vogelaar
PRO282SG Heren 2HOnerv C4+kwart-finale 6zo 14:18[4]
Dennis M�ller
PRO306SG Heren 11HOnerv C4+kwart-finale 7zo 14:23[1]
Arend Jongen
PRO332SG Heren 4HOnerv C4+kwart-finale 7zo 14:23[2]
Pascal Wijffelaars
PRO256SG Heren 13HOnerv C4+kwart-finale 7zo 14:23[3]
Tijmen van Vliet
PRO353CG Heren 8HOnerv C4+kwart-finale 8zo 14:28[3]
Stijn Gruben
PRO321SG Heren 6HOnerv C4+kwart-finale 9zo 14:33[1]
Ludo Kool
PRO445SG Heren 9HOnerv C4+kwart-finale 9zo 14:33[2]
Martijn Damman
PRO463BeuncommissariaatHErv C4+A-finalezo 14:38[3]
Coen Jansen
PRO307Ruben BandH 1xA-finalezo 15:08[1]
Ruben Band
PRO297Céderic van RossumH 1xA-finalezo 15:08[2]
Céderic van Rossum
PRO329BeuncommissariaatH 4+A-finalezo 15:18[5]
Coen Jansen
PRO347RataRoeienH 4+A-finalezo 15:18[6]
Olivier de Ridder
PRO332SG Heren 4HOnerv C4+halve-finale 1zo 15:43[2]
Pascal Wijffelaars
PRO435SG Heren 3HOnerv C4+halve-finale 2zo 15:48[2]
Rens Denneboom
PRO415SG Heren 5HOnerv C4+halve-finale 2zo 15:48[5]
Oscar de Boer
PRO282SG Heren 2HOnerv C4+halve-finale 3zo 15:53[2]
Dennis M�ller
PRO422SG Heren 1HOnerv C4+halve-finale 3zo 15:53[6]
Bas Slingerland
PRO377Voortraining 2D Selectie 8+B-finalezo 16:13[5]
Marjolein Visser
PRO358Voortraining 1D Selectie 8+A-finalezo 16:18[1]
Mayra Cöp
PRO397PleziervaardersD 2xB-finalezo 16:23[4]
Katherine Lawrence
PRO408Gekko'sD 2xA-finalezo 16:28[1]
Anne Spruit
PRO438BeunenTotWeKreunenH 4*A-finalezo 16:33[2]
Céderic van Rossum
PRO422SG Heren 1HOnerv C4+B-finalezo 16:58[2]
Bas Slingerland
PRO435SG Heren 3HOnerv C4+B-finalezo 16:58[3]
Rens Denneboom
PRO282SG Heren 2HOnerv C4+A-finalezo 17:03[2]
Dennis M�ller