[PRO] Proteus

nr.veldploeg
slag
001DOnerv C4+Gyas CTG D1
Marieke Olsthoorn
001DOnerv C4+SG Dames 1
Marin Nijenhuis
001DOnerv C4+CG Dames 2
Leonoor Bos
001DOnerv C4+SG Dames 5
Julia Ansems
001DOnerv C4+SG Dames 2
Emma Boeschoten
001DOnerv C4+CG Dames 1
Ellen Zwiers
001DOnerv C4+SG Dames 3
Madelief Peters
001DOnerv C4+CG Dames 4
Mette Roelfsema
001DOnerv C4+CG Dames 3
Renske Overbosch
001DOnerv C4+SG Dames 6
Roelie Ootes
001DOnerv C4+SG Dames 8
Lili B�ta
001DOnerv C4+SG Dames 7
Lotus van Rossum
001DOnerv C4+CG Dames 6
Lara de Jong
001DOnerv C4+CG Dames 8
Hester Zoet
001DOnerv C4+SG Dames 4
Hanne Buit
041H Selectie 8+ (Cat. A)Voortraining 1
Joppe van Soest
041H Selectie 8+ (Cat. A)Voortraining 2
Marnix Norendaal
041H Selectie 8+ (Cat. A)Koevoet
Douwe Wielenga
042H Selectie 8+ (Cat. B)Gyas lichte heren selectie
Lars van der Werff
042H Selectie 8+ (Cat. B)Voortraining 3
Floris van de Grift
043D 1xAnnefleur Bovekerk
Annefleur Bovekerk
043D 1xAnne Grooten
Anne Grooten
044D 2xGekko's
Anne Spruit
044D 2xPleziervaarders
Katherine Lawrence
046H 4-Asopos/Euros/Proteus/Gyas
Joris Kluvers
048H 4+Beuncommissariaat
Coen Jansen
048H 4+RataRoeien
Olivier de Ridder
049D 8+Leythe/Proteus
Mandy Hulst
101HOnerv C4+SG Heren 5
Oscar de Boer
101HOnerv C4+SG Heren 3
Rens Denneboom
101HOnerv C4+SG Heren 8
Chris Vogelaar
101HOnerv C4+SG Heren 14
Pieter van der Kuyl
101HOnerv C4+SG Heren 7
Vincent Kenbeek
101HOnerv C4+SG Heren 12
Arno Soetens
101HOnerv C4+CG Heren 3
Teije de Blank
101HOnerv C4+SG Heren 6
Ludo Kool
101HOnerv C4+SG Heren 2
Dennis M�ller
101HOnerv C4+SG Heren 11
Arend Jongen
101HOnerv C4+SG Heren 9
Martijn Damman
101HOnerv C4+SG Heren 4
Pascal Wijffelaars
101HOnerv C4+SG Heren 13
Tijmen van Vliet
101HOnerv C4+SG Heren 1
Bas Slingerland
101HOnerv C4+CG Heren 1
Nandus Lemlijn
101HOnerv C4+CG Heren 8
Stijn Gruben
101HOnerv C4+SG Heren 16
Bart Manden
101HOnerv C4+CG Heren 7
Jasper Tillie
101HOnerv C4+SG Heren 15
Nino Bonsangue
131HErv C4+Beuncommissariaat
Coen Jansen
141D Selectie 8+Voortraining 1
Mayra Cöp
141D Selectie 8+Voortraining 2
Marjolein Visser
143H 1xRuben Band
Ruben Band
143H 1xCéderic van Rossum
Céderic van Rossum
144H 2xSteen Papier Bier
Hein Gijsman
144H 2xChiel van Baardwijk
Wieger Verbeek
147H 4*BeunenTotWeKreunen
Céderic van Rossum
148D 4+EJX
Anouk Brandwijk
teruggetrokken na de loting
101HOnerv C4+SG Heren 10
Guus Hak